Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та не може дочка дати матері любов яку матір недоотримала від своєї мами. Бо це не якась абстрактна любов потрібна, а материнська.
    А ставати мамою своїй мамі - це шлях в нікуди, для обох. Можна бути хорошою чи не дуже дочкою, і тоді є шанс. А тараканів ганяти з недоотриманою від своєї мами любов'ю, мамі треба ганяти самій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дякую Тобі за написане. Саме так я відчуваю, скільки б мені не радили "більше і краще любити своб маму".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Orman я говорю щоб дочка давала не материнську любов, а дочкову любов. А любов і в Африці любов, вона має розтопити лід в душі матері, і навіть навчити як то треба давати любов ( по аналогії і інтуїтивно) - тепер своїй дочці.
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2017 ---
    Любити можна навчитися,то не є генетично закладений навик, і з автоматичним переключанням материнська любов, дочкова, синова....і т.д. Просто коли сім`я візьмемо ідеальна, де є взаємналюбов( звісно ідеалів не буває, але в більшій чи меншій мірі) дитина той навик переймає більш несвідомо. В доросломувіці, можна навчитисялюбити але цей процес є більш свідомий.
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви трохи плутаєте, ота прогалина в материнській любові так будь-якою іншою не заповнюється, (це і є проблема багатьох, що вони потім все життя ту пустку відчувають і пробують чимось іншим закрити, і отримують іншу любов, а воно не закривається). Це дати має все ж ієрархічно "мама".
    Психотерапевти в таке бавляться, якщо нема можливості з мамою, або сама людина, якщо має ресурс, може "полюбити" свою внутрішню дитину, але то сказати просто, а зробити, і щоб були результати...


    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Mansikat можливо, дякую за зауваження. Але це краще чим нічого?....Коли недолюблена мама, зганяє злість на дочці, недолюблена дочка, які обоє хочуть тепла одне від одного, всі чекають, і ніхто не дає. Я хочу лише, щоб налагодилося взаємопорозуміння, щоб помалу почали налагоджуватися стосунки. В моєму випадку це працює. Але то досвід одного випадку.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Любов має іти від батьків і до дітей, а не навпаки, інакше ви обділяєте своїх дітей. А то що людина не доотримала в дитинстві має заповнюватись іншими ресурсами, свідомо звичайно

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @iragonzales, для налагодження стосунків, звичайно краще так. Якщо донька зріла особистість, може маму пробачити і не відповідати їй байдужістю і холодністю, навіть якщо її у відповідь отримує, може й дійсно в деяких випадках навіть можуть бути виправдані сподівання, що і мама одумається і навіть якось та й дасть доньці те, що не дала вчасно. Але це такий найрайдужніший варіант за таких обставин, і він не відміняє таки того, що в доньки залишається та пустка.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я не можу з вами сперичатися, бо мабуть не знаю нюансів по психології. Важко обгрунтувати , що дитина може любити свою маму,і показувати свою любов, не зважаючи на її невміння любити, і що такі кроки впринципі могли би дати позитивний ефект. Ефект -менше сваро,образ.
    нас віднаших дітей багато що віднімає, робота, проблеми і т.д. Ц е не означає, що не треба ходити на роботу. Плюс, в ситуації війни, скільки ж у Вас сил то займе. @solana rok то не конкретно про Вас , бо знаю Вашу ситуацію, тут звісно в пріорітеті діти, мови нема.
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2017 ---
    ТОбто Ви з мамою умовно раз в рік бачитеся,то що вартує раз в місяць написати приємні слова.....далі можна частіше. Але то прогрес, повірте там той прогрес помітять...
     
  9. zkate

    zkate Well-Known Member

    Мама дає свою любов мені, але так би мовити трохи специфічно. То можна довго розповідати і наводити приклади з ситуацій. Я її люблю, але і образа є. Думаю з часом мене попустить. Але чи будуть в нас теплі стосунки це питання.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Образа проходить, головне щоб не було підкріплення нових ситуацій....Менше звертайте на погане увагу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    спізнилася я на обговорення, лиш останні три дні вичитую все, що тут понаписували. Тому наразі від себе нічого не дадою, хіба що статтю, яка якраз трапилася мені два дні тому КОЛИ ВАЖКО ВІДПУСТИТИ РУКУ КОЛИ ВАЖКО ВІДПУСТИТИ РУКУ… | Програма з психології
    Саме про те, що не з усіма матерями так просто, і які бувають діти в батьків, які люблять "по-своєму"
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    про що це Ви? бо я, даруйте, не розумію :dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    ви маєте на увазі, що стаття в основному правдива, але кострубато написана?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. zkate

    zkate Well-Known Member

    І знову я. І місяця не пройшло від попередньої сварки. Сьогодні 9 ранку. Дзвонить мама і питає де я. Кажу що в ашані. І вона мені починає: а що тобі там треба? ти дивись гроші не трать, бо вони вам треба будуть . Я кинула трубку. Бачу чоловік вже злий і каже: вона що ті гроші заробила? Я дзвоню до мами і питаю: ти ті гроші заробила? Ти вважаєш мене настільки тупою і безвідповідальною? Ти лізиш з своїми порадами, а потім я гівно бо не так реагую? Відповідь мами: ТАК.
    Люди, я в ауті. Чоловік каже щоб я не звертала увагу. Але мені так образливо. Яке вона має право лізти в наші фінанси?
    Ще раніше, купила пару одежин по розпродажу і хвалюся їй. А вона мені: я б таку блузку за 150грн не купила.
    Ну і багато вона мені докоряла що я не вмію розпоряжатися грішми.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @zkate за Ашан, я би послухала трохи прийняла до уваги, коли онеологія тоді гроші будуть летіти як вітер....то правда, но зробила по-своєму і не передзвонювала і нічого не доказувала...
    Про блузки, більше би не роказувала і не казала скільки заплатила....Зламайте в собі ту модель поведінки, вестися на конфлікт, Вам не обов'язково чути що сажуть, можете трубку навіть в такі моменти відводити від вуха, а в кінці сказати. Я передзвоню, все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. zkate

    zkate Well-Known Member

    То я ж не мала дитина!!! Моя сім'я має право їсти і митися? Я не розумію цього!
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2017 ---
    Мені все життя казали що немає грошей. Мене весь час одягали в секонді. Але гроші були. Це стиль життя такий. І от я в 16 почала заробляти сама. І що я маю? Не похвалу а тільки докори
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я зрозуміла Вас. Навчіться не чути. Навчіться не реагувати, бо будете чути ще більше. Похвалу на разі змиріться, що звідти не почуєте. От так є і все не очікуйте звідти. Надіюся, чоловік є для Вас цей острів сприйняття, і похвалу надіюся що Ви там отримуєте. На разі спробуйте поводитися так, побачите, що з того вийде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1