Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

 1. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Мене дуже втомлює безпорадність моєї мами.
  І розумію, що це такий період непростий - коли власні діти ще не дорослі, а мама вже ситуативно старенька.
  То не по поради, то поплакати без сліз хоч в онлайні.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 10
 2. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Всьо, я витримала всього 2 міс :girl_blush2: З 16 років не жила в маминій квартирі довше 3 днів підряд, і от через 15 років знов довелося. Я дихала, старалася не дуже сваритися (типу я ж "в гостях"), але сьогодні ми таки посварилися. Ну як посварилися
  Чесно - я не знаю скільки я ще того витримаю. Бо зараз я теж добряче "дьоргана", мама цілий день вдома, я цілий день вдома, Влад в садок не ходить. Я б втекла на кілька годин з хати хоч кудись на роботу, але мама з Яською довше години не погоджується лишатися "руки болять її носити, з шприца годувати не буду і т.д" :sad: Мама на роботу теж ніде не йде і не сильно шукає , час від часу "закидає", що от через нас ще й комунальних більше платити, і так на продукти не вистачає...
  Я їй тих грошей наразі не можу дати :sad: (чоловік там з одної болячки в інше г*но потрапляє). То мій тато підкидав "на морозиво", то свекруха - звісно, якісь продукти я теж купляла. Але їмо ми з нею досить різне і в підсумку у 50% все одно вариться дві різних страви (бо з каш мама розуміє лише рис і гречку, а вівсянка, пшенична і т.д. не підходять, супи наші теж не альо їй, а мені часом забагато її смаженого на день грінки-оладки-смажена картопля).
  Влад її датує, бо шумить, кицьку ганяє і заважає за ноутом релаксувати. Мене починає подьоргувати від вічнопрацюючого фоном телевізора з "екстрасенсами", "містичною Україною" та іншою фігньою, від миття котячих мисок разом з людькими (хоч, може, власники тварин мене зараз і зафукають :) ), від тихеньких закидів, що мій чоловік м"яко кажучи чмо, а ще що у нас в кімнаті вічний срач . Ну і оці методи виховання... Ляскати мою дитину взагалі-то можу лише я і то вважаю це неправильним. "Ну то виховуй інакше, як хочеш, але щоб його не чути й не видно було в хаті" - це Влада-то, ага. Добре що Ясьці поки дозволено кричати скільки влізе :))), а "він вже великий, має розуміти і слухатися".
  І погода не сприяє щоб тікати десь з дітьми з хати, по гостях соваємося трохи, але щодня теж же не вийде. Закритися мені з малими обома в малій кімнаті - теж навряд вийде, бо Яська ще якось тако-сяко на тих 3 кв метрах, а Влад точно гонитиме скрізь...
  Коротше я якась розгублена з того всього. Відкритої конфронтації і нравоучєній немає, але атмосфера досить таки наелектризована. І "в чужий монастир зі своїми правилами" не годиться, і робити вигляд, що мене нічого не дратує теж не можу. Та й Влада вигулювати і займати чимось цілоденно теж навряд чи мені вийде (поклавши руку на серце, зізнаюся, що так, зараз не дуже і стараюся - лінуюсь).
  Я хочу додоооому:girl_cray:, житиму в бетонних стінах, аби сама собі господарювати :girl_haha:Я "горє-дочь", коротше кажучи.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 19
 3. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  Віка, чесно....вихода два....або " строїти" мужа..., або відкрито поговорити з мамою , але не рухати її "екстрасенсів" .
  Ну , взагалі , то три...чи й більше, але оці найбільшдієвіші.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  а що говорити? я кажу все, що мені не подобається, але тихенько і один раз - все-таки її територія, її правила.
  Про мужа згодна. Штурхаю наскільки то зараз можливо, але там все дуууже повільно рухається.
  Якби я хоч знала як надовго то все - палички б на стіні малювала і дні рахувала :girl_haha:, може, трохи легше було б чекати.
   
 5. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  співчуваю.. а з свекрухою які стосунки? мож туди на певний час?
   
 6. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  я не про то...А про то, що " так , мам, я знаю, що ми тебе дратуємо.І мені теж не конче легко . Але ти ж знаєш, що іншого варіанту не було.Ну і це не є назавжди. Так, я розумію, що якби муж (рухався,старався, іт.д...- необхідне вибрати), то ми би перекантувались в тебе 2 місяці і поїхали. Але...(тут саменька щось встав), тому давай хоча б одна одну не нервувати."
  І,просто ,спробуй глянути на цю ситуацію з її сторони. 100% вона за тебе так хвилюється, що аж нервується.А сказати не може. І все несказане в нерви і придирки перевтілює.
   
  • Подобається Подобається x 6
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • мімімі мімімі x 1
 7. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Віка, а Ви часто свою бабусю тут згадуєте, може б Вам з нею було б легше, чи то не варіант?
  Хоча в загальному співчуваю, бо то навіть не стосунки, просто ви всі звикли жити окремо.
  Ми як одружилися то півроку жили окремо, а потім кілька років з бабусею, ніби й нічого, але були моменти коли хотілося піти і пожити просто на голій стяжці.
  Віка, все так не буде. Ви он про якісь бетонні стіни говорите, значить є світло в кінці тунелю.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 8. marianast

  marianast Well-Known Member

  Про мене сьогодні. Я же набридло що до тебе пхаються з добрими намірами, порадами десять раз на день. Я ж не прошу. І ніколи, справді НІКОЛИ, в її справи зі своїм баченням не лізу.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  а може побути злим тролем і полізти? в раптом клин клином..
   
 10. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Бабушка з дідом трохи застарі вже щоб Влада довше 2 год витримати (тому ми їх потрошки, раз на кілька днів своїм товариством радуємо :girl_haha:).

  Коротше маписала я тут, похникала. 1,5 дні в нас "німецька мова" була (мама мені записки писала:girl_crazy:), але якось худо-бідно таки втрусилося, на Різдво вже говорили :)
  Світло в кінці тонеля є, але таааак далеко що ще сваритися нам з мамою і сваритися:girl_haha:З хорошого - вона вже сама зрозуміла, що телевізор в фоновому режимі + Влад = невмєняємий Влад. Тому телевізора стало менше в рази, юху!
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Оптимістично Оптимістично x 3
 11. marianast

  marianast Well-Known Member

  Нєа. То ще гірше буде. Та й мені не хочеться лізти в чиїсь справи, мені своїх вистачає. А такий дрібязок як хто скільки разів на день вмикає пральку, посудомийку і т.д. мене взагалі не цікавить. При тому що рахунки за електроенергію сплачує виключно мій чоловік.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Співчуваю Співчуваю x 1