Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я це усвідомлюю.
    Тут би було корисно на парні сеанси походити з мамою. Але вона вважає, що то я не права, не виконую заповідь Божу, "шануй бать свого і матір свою і буде тобі добре". А вона самосцілюється молитвою і може сцілити інших....
    Мені легше морально і психічно коли її немає в моєму житті, нерви спокійніші.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2019 ---
    Не знаю, ніби просто, я не уточняла.
     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Для початку походіть самі. Ви не можете ніяк відпустити маму, а в Вашому випадку треба, якщо Ви хочете "спокійного" життя
    Але вона має право так вважати. І має право робити так як їй добре! Тут основне Вам треба навчитися прийняти це)
    А це просто уникання від вирішення проблеми
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ви помиляєтесь. Відпустила в серпні на 100%. Та й річ зовсім не в тому. А в тому, що я вважаю, що треба зважати на один одного межі і не переходити їх.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як на мене уникнення проблеми це доволі хороше вирішення. Бо коли двоє учасників мають протилежне бачення на ситуацію і думки не міняють, то й вирішення теж я не бачу.
    З останнього і перед останнього. Мама вирішила зясувати нашу серпневу сварку, після якої вона зїхала від мене до своїх останніх друзів. І тепер вона мені каже, що я її вигнала з дому і вона думала, що в мене бзік і він пройде і я буду вибачатись і просити її вернутись. А я просто втомилась від таких емоційних качель і хочу спокою. Тлму й уникаю ситуацій, які мій спокій порушують.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Капець. Це якийсь дитячий садок. @Basyanya, не уявляю як ви їх витримували стільки часу. Добрими намірами...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ага недавно з татом говорила на цю тему. Він мені за 5 місяців перший раз подзвонив. Бо вони посварились і вона не бере трубки. Казав, щоб я маму назад забрала. На що я відповіла, що як він собі уявляє, що я не знаб де вона, та й якби знала, мені, що її в багажник погрузити. І скащаоа, що мені, те їхні ходження від мене вже на бридли і я не намірена нічого робити. На що він мені скащав, що я була не чемна і вони мене лякали. Я йому, що це по меншій мірі смішно лякати 33річну тьотку, тим, що вона залишить зі своєю дитиною, без допомоги батьків. І що я більше в їх цирку не виступаю. Пішла на пенсію. Не думаю, що він, щось зрозумів, чи я змогла до нього щось донести.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Basyanya з тих текстів виглядає чисто, як моя мама. Скажу вам відверто: ваші дописи різні емоції викликають, не завжди прихильні до вас. Якби я не мала схожої ситуації з мамою, теж би писала, що перегинаєте палку. Але я розумію, як воно є насправді. Просто я про це не пишу і не говорю ніде, бо не люблю публічності в сімейних питаннях. Але дітей конкретно дистанціюю від спілкування з бабусею. Хоча моя періодами буває дуже і дуже нормальна, що в мене аж чер‘ячок совісті починає гризти всередині. Але це до чергової ситуації, коли світ відмовляється прийняти її думку як єдиноправильну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    о мати василева... ото качелі-каруселі... уявляю, як вам жилося - як на Везувії, напевно...(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Оооо. Так влучно. В наших стосунках якраз наближається такий етап.
    Вам трохи легше не заморочуватись. Мама дальше, дітей більше і чоловік поруч))))
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то саме... Свідоме відсторонення. Часом я намагаюся замислитися про це - подумати, що можна було би змінити. Потім розумію, що нічого - і заспокоююсь на деякий час. А тоді знов думаю, що це якось неправильно - і по колу.

    В нас в стосунках з мамою був дуже дикий момент наприкінці літа. Сестра, мама, я і майнові питання. Описувати це цензурно я наразі не навчилася, але це було щось настільки тяжке і шокуюче, що я злягла з серцем. Типу ніж в спину і ультиматуми "найближчих людей" в і так дуже важкий життєвий момент. Щоправда ,в тому конфлікті був один дуже конструктивний момент. Я нарешті сказала: "Я забороняю мене ображати". Коли розмова відхилялась від предмету і на мене лилося море жахливих звинувачень, я казала це знову і знову, чітко і твердо. Відчуття мені сподобалось, хоч я би в будь-якому разі не хотіла повторити цей досвід.
    Приємно здивувало, що мій чоловік, з яким ми тоді вже зовсім віддалилися один від одного, різко став на мою сторону. Так наші стосунки почали відбудовуватись, а стосунки з мамою стали виглядати геть безнадійно.

    А зараз, коли я лікуюся... Мама це сприймає як цілком логічне, і що інакше і бути не могло. Ще один привід мене "списати", ще один доказ того, що я жахлива людина. Чекає, поки якісь психологи "навчать мене жити інакше". Шокується, що психотерапевтичну частину я виконую самостійно.
    Це гірко, але очікувано, нажаль. Тому тепер взагалі практично не спілкуємось. Мама всім розповідає, що я її зреклася. Та й таке...
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та ні, я не тримаю зла на маму насправді. Я просто банально боюся, бо з тієї сторони можливий удар будь-якої сили, як виявилося. І так, я не можу змиритися з тим, що мама такої думки про мене. Я живу не зважаючи на це, але мені не все рівно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата почитайте про токсичних мам в Петрановської.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дещо читала.
    Але нема кнопки, яку натиснеш - і стане спокійно. Я можу все логічно розуміти, все могти пояснити - і все ж переживати це час від часу.
    Ні в кого нема ідеальних стосунків з батьками. Але бувають адекватні стосунки, і для мене така адекватність - то чиста мрія.
    Дивлюся на чоловіка... в нього також були різні періоди стосунків з батьками, але в ситуації, коли є якісь несприятливі обставини всі одразу ставали заодно. Ну і те, що батьки його досі соціально активні, якісь звичайні нормальні люди - це теж надзвичайно цінно і для нього, і для мене. Хай він не багато радиться, і нечасто приїжджає в гості, і не дзвонить щодня... Але можна ж деколи парою слів синхронізуватись, спокійно пообідати разом і просто жити знаючи, що крім тебе в родині є і інші повносправні дорослі. У мене цього нема. Часом мені цього бракує.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та я в принципі теж не тримаю зла на батьків. Просто від них віддалилась. Стараюсь з ними менше спілкуватись. Бо я виросла і не дозволяю з собою так поводитись.
    @ГаЛоЧкА маю дуже насичене життя, останні роки, але буде час то обов'язково гляну.
    Доречі моя мама з вигляду "одуваньчік, мілєйший человек", не схожа не токсичну. Та й мені не віриться, що наші стосунки зараз такі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    і в мене нема ідеальних стосунків з батьками..з мамою особливо.. я стільки всього наслухалась і дуже багато над тим працювала.. і продовжую працювати. Як на мене саме головне ПЕРЕСТАТИ чекати що мама зміниться.. Вона така яка є, і це її життя. доля.карма і тд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Це мудро.
    Але тут залежить чи нема критичних ситуацій. Приміром, ми говоримо про людину зі зламаною ногою і кажемо що "вона не зміниться", але підсвідомо очікуємо, що нога в неї все ж загоїться.
    З моєю мамою ситуація дуже дивна. Вона реально дивно поводиться. І оскільки вона останні років 35 ніде не працювала і не працює, то я не можу отак зовсім відсторонитися від неї, адже можуть бути потреби в допомозі їй і це мій обов'язок.

    Я вже розглядала наші стосунки з точки зору співзалежності - і позбавилась від потреби в людині, яка би постійно мене ранила. А також знайшла, що все ж моя потреба в мамі - це все ж не лише потреба в її поганих рисах, якими я могла б виправдовувати якісь свої проблеми. Це теж було корисно.
    Мені шкода, що мама так рано старіє (62) і я винувачу себе в цьому. Думаю, якби вона була зайнята з внуками, спілкувалася з нами тісніше, - то трималась би значно краще. Але щойно я намагаюсь за стоп'ятсотим разом щось налагодити - починається зневажання мене при моїх же дітях, робіння спецом всього, що я просила не робити, потім якийсь дзвінок з оплакуванням моїх "бідолашних дітдомівських дітей" - і все, я припиняю це знову.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А хто її утримує? Чим вона цілий день займається? Не хоче знайти якусь простеньку роботу?
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    останні 2 роки має пенсію, але малу звісно. То ми з сестрою допомагаємо по потребі

    не знаю.
    ні
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @cjomcjomka ви вже не вперше пишете, що ваша мама вважає вас "неправильною"...Мені то в голові не вкладається. Ви, судячи з дописів, геть не "падша" жінка, з освітою, реалізовуєтесь, виховуєте чудових дітей, соціально активні, ерудовані. Звідки у вашої мами таке переконання? Мені важко вам щось порадити, бо немаю в оточенні токсичних людей. Тому можу лиш вам поспівчувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1