Ми, не бідні, але й не багаті

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Un.Known, 4 Травень 2010.

  1. Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Маю племінницю в Італії.Коли вона їде додому,то старається кожному щось привезти:каву,олію,сир,якісь дрібнички.Коли від*їжджає,обов*язково робить святковий обід.Коментарі дорогої родини:"Олія гірка(оливкова,вищий сорт,скляна пляшка!),кава билє-яка,а сир пліснявою поріс!"Коментарі,як кажуть,зайві...За кордоном точно дорога євриками мощена,не лінуйся згинатись.А якусь передачку передати,то ні,бо "в неї грошей більше!":girl_spruce_up:
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

     
  3. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    А я вдячна життю за все! 2роки тому профукувала великі гроші -мало заощаджувала, казала собі- а буде день, будуть гроші,трималась роботи ..І що, почалася криза -зарплату затримують, та й знецінилась вона врази - і я почала включати голову. Уже тепер думаю кожен раз -чи потрібна мені та річ чи ні, перш ніж купити...Найшла такий суперовий форум -тепер реально знаю ціну речам, іграшкам. Раптове хобі починає розвиватися в цікаву роботу, яка мені дуже-дуже до душі..І що головне -змінилась я і внутрішньо.Тому китайці правильно кажуть що криза означає як обмеження так і можливості...

    ---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:12 ----------

    Я навчилась кожного разу радіти , коли бачу молоду кобіту за кермом машини, бо знаю з свого життя що і молоді можуть самостійно собі на машинку заробити, раз вона досягла того - і я зможу, але машина поки що не входить в плани.Тут питання що вони настроїли себе на пошук можливостей в житті -тобто чи є гроші ,чи нема вони за якийсь час знову собі якусь справу закрутять ...Треба міняти психологію..я завжди кажу що в мене достатньо грошей на мої потреби і є ще надлишок.Плюс завжди маю якісь цілі -і дивина гроші відкладаються легко і форс-мажорних витрат нема...
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2010
  4. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    гроші це вічна проблема, і не кожному скажеш що їх нема, маємо таких друзів - сусідів то з ними про все можна поговорити. Минулого року мала випадок - сусід зібрався на море і говорить до мене поїхал з нами та що там треба 3 тис "подумаєш всього 3тис - дрібниці"


    і у нас такі часи бувають, іноді плакати хочеться!
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    А от я не розумію тих жінок.Вони там пашуть,як прокляті,ще й везуть дорогій родині те.що вони навіть не цінують! Я вже свою маму нарешті переконала,що не варто так старатися задля родини,вони того не цінують.Так,вони дуже тішаться,як мама їм оливкову олію привозить.От тільки нікого не цікавить,чого коштувала їй та олія,чи та кава,чи то вино,чи оцет. Племінники завжди мають подарунки,а потім навіть на день народження мами слова їй не напишуть...Забувають...:girl_devil:
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Повністю згідна! Треба жити в міру своїх можливостей та не забувати про завтрашній день. Мене дивують сімейні пари, які протринькують гроші, коли в них є, а потім біжать до батьків просити. Та ще й нарікають потім, що ті погані. Причому це сімейні пари з дітьми, часом кількома. І зовсім не думають, що завтра грошей може нестати. А тим дітям таки треба щось дати, допомогти поставити на ноги. А не так: бабця садок оплатить, діто одяг купить, а самі по собі.
    Вартість грошей відчувається лише тоді, коли ти сам заробляєш, а не коли тобі дають. Будучи в школі я не мала кількох пар взуття, тому в театр і до школи ходила в одному, не мала кількох сумок і мобілки. А коли почала отримувати степендію. Знала, рахувала скільки мені треба степендій, щоб поїхати на море, чи купити смобі одяг. Знала, що потрібно вчитись, щоб таки мати степендію. Це був мій перший стабільний заробіток. Тоді робота. Робота державна, зарплата невелика. Тим не менш я змогла відкласти собі на ремонт в кімнаті і її повне умеблювання. Чим дуже горджуся. А зараз декрет... Чоловік з своєю невеликою пенсією і неофіційною роботою. Грошей вистарчає, щоб оплптити комунальні платежі, купити поїсти, купити все необхідне малому і часом щось трошечки відкласти. Та не думаю що мені зле живетьсмя. Минулого року, коли чоловік був на хіміотерамії і в кішені 100 грн. було значно гірше. Ні допомоги, ні здоров"я. Та якщо ми викарапкались з того, то зараз можна сказати не життя, а казка. І певно краще так, ніж мати гроші і не мати здоров"я і повного задоволення від того, що відбувається навколо)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    ех. я транжир. а коханий - заощадливий, знаєте, він для мене ніц не шкодує, але то так... з розумом...
    а я ж іноді ще й дорікаю йому - тобі шкода на мене, ти мене зовсім не любиш...ех(
    Видно Бог так зводить докупи, бо якби біля мене був такий самий марнотравник, то не мали б ніц .
     
  8. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Ага, але питання - яким чином досягла?
    Бо, знаєте, дуже мало жінок, які їздять, не те що на свої кровно зароблені, але й робочій машинці, все якось більше коханих розводять. :girl_cool:
    І ще є багацько прикладів, як на роботі просуваються не завдяки професійним навикам, а завдяки підлабузництву, або чого гарячішого.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    На рахунок грошей, то можу сказати одне- я з тих жіночок, які рахують кожну копійку. Не знаю добре це, чи погано, але так мене зараз змушує наше матеріальне становище. Я хочу дуже багато всього: власну квартиру, гарну машину, мати можливість "балуватись" шопінгом, відпочивати за границею, але на жаль розумію, що це, як дость Бог, поки що в майбутньому. Зараз маємо те що маємо і мусимо жити виходячи з того, що маємо.
    На питання, яке прозвучало на початку від автора теми, чи не встидно зізнаватися комусь що на даний момент не маю можливості собі чогось там купити, то скажу чесно- НЕ ВСТИДНО. А чого мені встидатися? Ми проста сім"я, чоловік звичайнісінький роботяга, я -жінка декретчиця. Ну, хто подивується, що я скажімо не маю грошей на даний момент купити собі якісь струйові зимові чобітки з еллітної колекції. Та й я цим не перймаюсь, дякую Богу за те що маю, а все решта справа набута. А якщо і не вийде нам в житті здобути якихось статків-маєтків- не біда, лиш би не гірше. Підтримую дівчат, що найголовніше багацтво людини- то її здоров"я. А якщо ще є голова на плечах, то не пропадем.:girl_yes2:
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    цілком згідна з Вашими словами. Думаю встидно було б, коли на кожному кроці була б можливість заробити гроші, а нам би було просто лінкі, то тоді встидно. А коли починаєш дійсно чесно витягувати все своїми силами, а в житті різні моменти бувають, то нічо встидного нема.
     
  11. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Я теж мрію про більшу квартиру, щоб у діток була власна дитяча кімната, хочу, щоб дітки ходили в розвиваючі групи, щоб ми могли багато подорожувати. Ех. Добре, що є те, що маємо. Будемо дуже старатися, щоб хоч частково реалізувати мрії, але дякуємо і за те, що є.
    Не соромно. Я якась неправильна жінка (така ж, як і моя мама), бо з легкістю себе обмежую. Деколи на щось задивлюсь, чоловік відразу: "Та купи собі", а я: "Та воно мені не потрібне". От така я жаба по відношенню до самої себе. Взагалі ми не шкодуємо грошей на здорове харчування, на розвиток діток, на потрібну побутову техніку і т.п, а от одяг купуємо економно, при потребі і без витребеньок. Стараємося заощаджувати.
     
  12. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Ой, дівчатка людські бажання безкінечні. Я хочу віллу на канарах, хочу салон краси свій відкрити, хочу джипа, хочу і хочу і хочу...... Але маю, те що маю. Головне щоб здоров"ячко не підкачало, бо тоді вже та вілла мені буде не в тему
     
  13. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    поняття чи достатньо грошей дуже відносне.
    нещодавно розмовляли з чоловіком про те, що грошей вічно не хватає - ніби й заробляємо обоє, маємо хороші роботи, з/п середньостатистична чи навіть чуть більша, ніби й не тринькаємо напрово й наліво. А тих грошей якось і нема щоб відкласти собі. ось цього місяця. н-д:
    техніку купили (комбайн, міксер, блендер, мікрохвильову) - -4 тис.; бензин на двох - - 1,5-2 тис.грн., страхівка авто (1!) - - 5 тис. грн., хочу купити абонемент на рік у СпортЛайф - - 2,5 тис.грн. зимова куртка чоловіку - -1тис.грн. мені чоботи - -1,5 тис.грн. продукти - - 1 тис.грн. сходили на весілля - -1 тис.грн., Д.народж. - - 500 грн. і т.д.
    розумію, що такі витрати не щомісячні, але вони є. і це - не 1 місячна з/п., а мінімум 2 обох... і це не рахуючи дрібних витрат - сходила в магазин, пішли в кафе з подругою....
    але для когось - це річний заробіток. і люди живуть так. проте з того переліку мжна й економити - в спортзал не ходити або ходити в дешевший, продати машину - бензин не потрібен, страхівка теж. італійські продукти чи ін. можна замінити продуктами з базару, одяг купувати не в магазині, а на секонді/стоках/розпродажах (хоча я дуже часто так і роблю).
    я не хочу ані хвалитись ані жалітиь, оскільки для когось іншого мої витрати - як капля в морі. та ж страхівка ті ж продукти - вони ще дорожчі, бо дорожчі авто, статус та ін..
    люди одні відпочивають вдома (або не відпочивають взагалі, бо треба сім*ю кормити), інші - в Одесі, інші - за кордоном.
    головне, щоб люди людьми при цьому залишались, бо як часто показує досвід чомусь дуже часто дурний, бо бідний...
     
  14. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Практічєскі мій крик душі! Гола-боса у віночку)) Мені конче треба своїх пару кв метрів!!! і що? Грошей маю на 5 м квадратних, а тре хоч 25:girl_devil:
    Ось так!
     
  15. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    та не тільки Ваш))) про це мріє багато хто)))
     
  16. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Ми багаті - в нас 2 дітей ,і вже на другому місці квартира, машина, одяг ...

    Ми бідні - в нас не дуже міцне здоров'я, але стараємось це покращити, щоб жити і насолоджуватись....:girl_tender:
     
  17. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    мені в карму пишуть, що витрати великі..
    так, як на мене теж великі. можна було б і менше. але знову ж - по закону подлості - не застрахую машину - відразу вкрадуть :). а машина мені приносить дохід, тому є важливою. те ж саме для чоловіка.
    спортзал - дорого, якщо 1 платежем. якщо помісячно - 200 грн./міс. - вже не так у вуха ріже :).
    Звісно, можна знайти й за 130-150 грн., але добиратись далеко - не відомо, що дешевше..
    та й щомісячних таких витрат немає.
    я не купую 5 пар чобіт щозими, не купую норкових шуб, не їжджу на Мальдіви, не маю 3-кімнатної квартири чи особняка, не маю дорогої іномарки, не одягаюсь у європейських магазинах і ніколи не пробувала Дом периньйон чи дефлопе.
    звичайно, якщо дуже сильно захотіти - можна за рік-другий цю мрію виконати.
    Але це для мене не є речі першої, навіть не другої необхідності.
    я навіть не знаю, чи маючи то все стану щасливою... знаю - не стану.
    бо то можна заробити, а можна за 1 ніч втратити.
    зате я щаслива, що маю де жити, маю де працювати, маю освіту, батьків, бабусь і дідуся.
    а те, що в цьому сезоні я не куплю нових джинсів Левіс чи то не поїду на Новий рік в Тайланд - мені пофік.
    вчора мені жіночка 4 рази повторила, що її син (28р.) купив ноутбук за 7 тис.грн. (!!!)- це він купив, приїхавши із заробітків в сім*ю, де є його маленька дитина. Я спочатку й не зрозуміла, до чого вона, а потім як виявилось - вона хвалилась, що мають таке чудо техніки.
    І якось мені зовсім не стидно було їй казати, що ТАКИЙ ноутбук я собі дозволити не могу...
     
  18. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Делфі, не переймайтеся думками інших людей...поки нема діточок треба пожити для себе і вкладати в себе.Проте намагайтеся потрошки вчитись відкладати, всі великі платежі пробуйте ділити на дрібніші, звичайно де це реально домовитись. А від сезонних великих покупок складно кудись дітись -бо ж не будете босими ходити, тільки щоби не перейти домашній бюджет. Пробуйте планувати -це корисна звичка...

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    Хі, а я не вважаю що мені гірше буде працюватися на ноуті за 4500грн а не за 7000грн -для чого такі понти?
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Ну, це з якого боку подивитись...Якщо
    з такого боку, коли останню копійку вивалив і не для професійної роботи на ньому- то, згідна, понти. А коли річ, той самий макінтош, потрібен для роботи і статусу, то хай він коштує і 4000 у.о, то це не понти.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті