Ми, не бідні, але й не багаті

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Un.Known, 4 Травень 2010.

  1. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Ця ситуація мені нагадує моїх друзів(чоловік і жінка, без дітей). Теж знімають квартиру як ми, мають машину. Заробляють вдвічі, я б сказала втричі більше (жінка віднедавна пішла на нову роботу) за нас і виходять в кінці місяця в 0:shok:. Інколи ще позичають, якщо їм не хватає. Навіть не можуть толком пояснити куди діваються ті гроші, дітей нема і поки не планують, бо їм не хватає зараз, а що, мол, буде якщо буде дитина, то взагалі не будуть виживати. Для мене з чоловіком це чомусь є дивним. Ми не економимо на фруктах і овочах, наша дитина вдіта завжди в гарне та якісне вбрання, кожного місяця стараємось купити якісну, недешеву іграшку, та й самі непогано вдіваємось(може не шикарно, але нікому з нас цього шику не треба) і впринципі, дякувати Богу, наразі грошей поки достатньо.
     
  2. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    колись почула гарне продовження відомої приказки: "Не в грошах щастя, але потрібно мати і гроші, і щастя, щоб це зрозуміти" І справді від щирого серця тішусь за тих людей (а читаючи цю тему побачила що таких людей таки трохи є) які зрозуміли, що справді не в грошах щастя..

    а ще мені здається, що хизуються грошима і дорогими речами невпевнені в собі люди.. мабуть вони таким чином компенсовують якісь недостатки своєї душі чи характеру.. чи впевненості.. але це тільки їм здається, що грошима можна компенсувати внутрішнє щастя і задоволення.. переважно такі люди думають "Я буду щасливим тоді коли буду мати спідницю від Армані/ ноут/ квартиру/ машину і т.д., а насправді щастя не принесе ні спідниця, ні машина, ні квартира... щастя дається людям безкоштовно, просто найчастіше ми не вмієм його взяти... та що там взяти!! ми навіть бачити його не вмієм )))

    тому ні впевненість, ні щастя, ні гармонію в своєму житті не купити за гроші хоч би по тій причині, що ці речі просто не продаються за гроші )))

    щодо мене: запросто в магазині, після того коли питаю ціну речі і вона для мене зашкалює - так і кажу продавцю "Ні, дякую, це задорого" І не соромлюсь цього, бо в наших магазинах і на базарах ДУЖЕ часто ціна не відповідає якості товару!! І я впевнена, що за таку ціну можна купити якіснішу річ, тому не соромлюсь таке сказати.. Це продавець має соромитись, що за "ширпотреб" деруть захмарні ціни..

    І взагалі "бізнес по-українськи" коли власники магазинів хочуть отримати надприбутки, накрутивши 200-300 чи навіть 400% на одній речі у мене викликає дике обурення, і вони при цьому дивуються "Чому ж ніхто нічого не купує? То все криза!"
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2011
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Зараз в нашому фінансовому житті зміни, не в кращу сторону. Справа, яку почав чоловік з "товаришем", над якою довгий час працював, почала приносити непогані прибутки, і тут "товариша" задусила "українська" жаба. Він поступив дуже непорядно (м"яко кажучи). Мій чоловік занадто порядна людина, щоб відплатити тією ж монетою, він вибрав совість... Тому ми знову на початку шляху... В нас є своя квартира, яку заробили самі, в нас чудові діти, ми міцна сім"я. І я вірю, що нам знову вдасться щось почати. Просто зараз страшенно боляче, коли ось так ніж в спину від колишнього друга та кума... Рана ще надто свіжа, і знову все з самого початку... тільки комусь повірити буде вже майже неможливо...
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Я, недавно, може, свою подругу шокувала. Вона мені про знайому розповідала, яка лінзи дочці ставила, я стала радити поводити дитину краще на тренажери для покращення зору. І питаю напівжартома: вони багаті, бідні? Подруга каже: та нормально живуть ніби. Але на лінзи гроші позичали. Я: такі бідні?? В неї пауза була(
    В разі, якщо не всі знають)) Місячні лінзи коштують 62грн, рідина на 3 міс ще гривень 80. На місяць виходить близько 90грн.
     
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті



    нормальний ноутбук коштує ще більше, направду. чим дорожчий ноут тим більше можливості працювати в графіці і інших специфічних програмах
    я без машини, чоловік теж, обоє без тренажерного залу обходимось, капці купляємо по потребі, а не по моді, з одягом теж саме. а та сама гітара - дорожча бо вона приносить дохід у хату.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2011
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Так про окуляри мені казали в 5 років) Якби ж то..) Але я мала на увазі, що рівень доходів та інтерпретація витратних статей - це справа особиста. А я оцінку дала. Чогось-то))
     
  8. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    знайома сестри архітектор, то для роботи купила собі монітор "на півстіни". якщо серйозно з графікою працювати, то саме з ноутом не зручно, яким би дорогим і потужним він не був. справа не стільки в його характеристиках - не ергономічно, він не призначений для того, щоб за ним довго працювати. та навіть професійні геймери не за ноутами грають, а мають стаціонарний комп та велетенський монітор або навіть кілька моніторів.
    от в мого брата ноут за 8 тис., а в мене вдвічі дешевший. так він мені сам казав, що в мого процесор сильніший.

    а от на одяг чи на базарі, чи в магазині я взагалі спокійно дивитися не можу. бо як співставлю ту тканину і криві шви з ціною... а от моя подруга в тому не розбирається, то їй здаються ціни нормальними.
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    мова ж йде не лише про графіку, а
    програми бувають різні, як і професії, не всі ж архітектори і професійні геймери, пра? як і специфічні запити цих професій. іноді треба саме ноут, бо треба багато їздити, іноді треба саме мак, і т.д.

    кожен купляє те, що йому треба, сам собі вирішує що потрібніше, хтось купляє чорний хліб, а хтось білий, хоч той і дорожчий (а що робити, як неможна чорного, дешевшого?) а сусіди вже дивляться і рахують "о, диви яка багата":girl_devil:
     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Я теж так кажу :) в мене он один лише монітор коштує як ноутбук. Зате він величезний, з хорошою матрицею та роздільною здатністю, можна обертати на 90 градусів (ставити у вертикальне положення) - і мені для перекладів це узагалі супер. Я спокійно можу відкривати два документи одночасно - кожен на своїй половинці екрана і бачити їх фактично повністю. Не треба нічого згортати-переключати, щоб побачити оригінальний файл. Очі втомлюються набагато менше. Робота йде швидше, бо все "на очах". Для мене то не розкіш, а робоча необхідність.
    І узагалі, кожен сам собі підраховує, як витрачати гроші :)
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

     
  12. sani

    sani New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

     
  13. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Вважаю, що кожен тратить те , що може. І статки в кожного свої. Я ніколи не стидаюсь сказати (чи то в магазині, чи то при друзях, знайомих), що це не для мене, бо задорого! Хтось летить у відпустку на Кубу, а хтось в Одесу. Се ля ві. Головне сприймати все належним чином і не зациклюватися на якихось речах.
     
  14. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Я зазвичай не стидаюся сказати, що щось мені задорого. Але іноді бувають моменти, сама не знаю з чим пов"язані, що все таки мені не зручно це визнати. Хоча сама ніколи не заздрю, якщо хтось може дозволити собі чи купити якусь річ, чи поїхати далеко закордон, тобто те, на що мені бракує грошей.
     
  15. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Маємо те, що маємо. :girl_cool: Стараємось добиватись більшого. Добре, що мої мрії, які ще не можу дозволити собі купити - і є моїми стимулами.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Наше подружнє життя у фінансовому плані ніколи не було стабільним ))). Тобто стабільного щомісячного доходу в нас не було. Така специфіка чоловікової роботи. Мій же дохід доходом назвати не можна було, так, на кишенькові витрати. Ми деколи могли собі дозволити класно відпочити, були періоди, коли витягувались копійки з копілок. Це було навіть цікаво))). Та з віком захотілось стабільності, позитивної стабільності))). І такий період настав, я йшла в магазин і купувала те, що було необхідно, не дуже звертаючи увагу на ціни (в розумних межах), купуючи лише необхідні речі. Ми могли собі дозволити помагати батькам, деколи брату та сестрі, хворим діткам. Було так класно, що ти це можеш. Я є людиною, що гроші на вітер не кидає, але допомогти навіть незнайомій людині дуже мені подобалось. Та цей період стабільності минув. І знову невідомість - чоловік без роботи, я у декреті...
     
  17. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    А я багата - маю хорошого чоловіка і донечок-красунечок. Так, доводиться інколи в чомусь собі відмовляти, на певні речі відкладати. Але ми не голодаємо, голі-босі не ходимо і за те дякую Богу.
     
  19. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Ми, не бідні, але й не багаті

    Дуже гарні дописи. Я чомусь вважала, що всі молоді дівчата-жіночки тільки й думають про гроші й шмотки. Сердечно дякую, що ви мене переконали.
    Коли я виходила заміж мої родичі (в основному - брати) вважали, що я зробила невірний вибір - вийшла заміж за бідного. І, дійсно, якщо дивитися з матеріальної точки зору, то вони живуть на порядок краще. Але, якщо бути відвертою, я вважаю, що моє життя краще, ніж їхнє. Бо я маю спокій вдома, впевненість у своїх домашніх, любов, відвертість у стосунках, довіру.... і багато-багато іншого.
    А щодо грошей: сьогодні, вони є, а завтра - немає, чи навпаки. Не можна від матеріальних статків узалежнювати своє життя. Ісус Христос казав "Як маєте, що їсти і у що вдягнутися, будьте задоволені з того..." так і робимо.

    А як гроші будуть, то ми знайдемо де їх потратити!!! :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  20. bobcat

    bobcat Member

    Ми не багаті, і то мене не особливо переймає, але часом находить, списую то все на ПМС.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1