Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Adriasia, 3 Травень 2012.

  1. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Не віриться.. Хочеться прокинутись і зрозуміти що це сон. Ніколи я так не жаліла, що не познайомилась з людиною особисто. Все думала - якось ще прийду на форумівку.. А тепер пізно.

    Земля йому пухом. Не можу стримати сліз.
    А родині терпіння і сил.
     
  2. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Лише сьогодні дізналась про таку велику втрату... ніяк не можу повірити

    Дякую п.Віктору за те, що став для мене прикладом справжньої людини - розумний, працьовитий, небайдужий, добрий, а яке почуття гумору!.. Його позитив відчували всі на цьому форумі. Десь рік тому впізнала його в групі, що допомагає діткам з дитячих будинків і була вражена - та то ж наш levandivka, коли він то все встигає?! Надихав мене бути активнішою, діяти, допомагати...
    Останніми днями якраз думала про нього, хотіла просити фотографувати випускний в садочку на наступний рік...

    Вічна пам'ять п.Віктору і співчуття його дружині і діточкам.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2012
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Те, що Віктор пішов, просто незбагненно... молодий ще чоловік, батько маленьких діток... Дай Боже сили його сім'ї.
    Віктор віддав форуму як ніхто багато часу, частину свого життя... він віддав його фактично форумлянам. Як сумно, що подякувати за його присутнісь вже пізно. Форум ніби осиротів, його тут бракує... без Левандівки ДП вже ніколи не буде таким як раніше... без його ємких фраз, без його непохитних принципів, без його такого сильного бажання змінити світ...
    Ми усі пам'ятаємо. Спочивай з миром, друже.
     
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    ніколи особисто не знала цієї людини, але є відчуття втрати. Мені знайоме відчуття втрати батька - просто подзвонив телефон і раптом мого тата не стало... Я дуже співчуваю діткам і дружині...
     
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Аж сьогодні побачила. Сльзи рікою, хоча не знала його особисто.
    Направду наш...був... помолимось...
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Ех
    Зайшла в тему, побачила допис Левандівки і так захотілось йому відповісти.
    .............................
    Бракує ......
     
  7. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    А мені сьогодні вперше п.Віктор приснився... на форумівці... ВІН завжди залишиться в нашій свідомості і підсвідомості...
     
  8. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Мені сьогодні Віктор приснився. Навіть незнаю чому (скоріш за все тому що я важко переношу смерть навіть мало знайомих чи взагалі чужих людей). Приснився усміхнений, я його обнімала і плакала (хоч боюсь мертвих і завжди в снах від них стараюсь втікти) він просив не плакати що йому важко від того, але з ним все добре, казав що йому потрібно за інтернет заплатити 150грн і ще за щось. але він сам заробить на це все. Я йому дала 60грн, нехотів брати але взяв. Сину свому хотів якусь цепочку подарувати (типу чи проста вона була чи срібна чи біле золото, якийсь білий метал і така масивна була) він ніби підійшов до малого і вдягнув її йому на шию...але по лицю це не був його син (бачила пару раз його, тому лице пам"ятаю). І сон якийсь такий легкий, добрий, світлий... Хоча ще раз повторю що боюсь страшенно коли мертві сняться...
     
  9. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Может Виктор намекает на какие то незаконченные дела и то , что он не успел сделать?
     
  10. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    в понеділок 11 червня на 8 год ранку в Церкві Андрія-Йосафата на Левандівці (вул.Повітряна) відбудеться заупокійна служба за Віктора Федущака...Вічная пам"ять!уже минає 40 днів....Спочивай з Богом! ​
     
    Останнє редагування модератором: 11 Червень 2012
  11. lewandiwkowa

    lewandiwkowa Well-Known Member

    Відповідь: Оленка Федущак. Сім'ї levandivka потрібна допомога волонтерів!!!

    Дівчатка! ми вчора були на цвинтарі у Віктора з Христиною і дітьми..що могли, поприбирали, а могли ми небагато (хто був з Оленкою, розуміє
    про що мова)...прийшла сьогодні після церкви, а там - все поприбирано, свічечки поукладувані, знимка Вікторова стоїть біля хреста...ДЯКУЮ ВАМ! не знаю, кому, правда, та все одно дякую тому, хто знав, хто зміг це зробити
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    А я щойно дізналася....Натрапила на тему про Оленку, і читаю, що пані Іра пише про якусь могилу Віктора....я перечитувала разів зо 5 - бо не могла зрозуміти...Потім кинулася шукати ще щось і відразу натрапила на цю тему...Я НЕ ВІРЮ!!!! Я вчора хотіла писати йому листа за якусь неоплачену тему в барахолці, але потім подумала, що йому на пошту теж прийшло повідомлення.... Я ніяк не могла зрозуміти ЯК??? Аж потім перед очима...підпис Лілі (ще думала, що ніде не читала щоб в Лілі хтось помер), аватарку Веронки.....
    Чому?.....Навіть слів нема щоб виразити свій жаль, співчуття сімї....Як ви тепер без нього...Кріпіться.
    "Смерть така нетерпляча..." (Дж. Роулінг "Гаррі Поттер та смертельні реліквії")
     
  13. Bigoniy

    Bigoniy New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Вибачте, тільки дізналась.
    Співчуваю всім серцем!
    Вічна пам"ять!
     
  14. Omega

    Omega New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Це ж Я,Іруся! І прибрала,і свячені свічечки поставила! Правда затишно стало!?
     
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Снився мені вчора Левандівка: і уві сні я знала, що він вже не тут, розмовляла з ним і не дивувалась, як це так можливо. Питаю: як ви ТАМ? Л: Все добре! я: а як сьогоднішній день? Л: Веселий день! Сьогодні в мене народилася дитина! Я: Як так може бути? Л: Може, може бути. І постійно усміхався..тут я прокинулась
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Олю, аж мороз по шкірі...
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Перед поїздкою в село сниться мені похорон, в труні лежить Віктор(і ніби й не він на вид), але я знала, що то його похорон. А перед труною сидить і плаче вся в чорному жінка. І дивлюсь вроді і не Ірина....похорон був у мому селі. Думаю, чого то Віктора хоронять у Закарпатті???? Потім бачу двір, купа людей чекають поки його з хати винесуть і там сусідка моя...думаю далі..а звідки вона Віктора знає....... А похоронили ми мого батька.....в реальності..може то був сон-натяк????
     
  18. Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Переглядала старі фото. Святкова лінійка у школі №65 торік 1 вересня.
    Раніше не помічала, а сьогодні бачу - на мене пильно дивиться Левандівка. Зловила його камера...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Omega

    Omega New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    [​IMG]
    Ось цих горобців фотографував...
     
    Останнє редагування модератором: 10 Вересень 2012
  20. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Не було мене тут довго, а повернулась та вже кілька місяців мучило питання - де пан Віктор подівся, останній допис так давно.... Та все чомусь не наважувалась питати нікого, все думала, що, може, обставини змусили на час залишити форум й якби не допис сьогодні Яськи Березневої, так би й далі думала...А зараз, чесно кажучи, мурашки й досі, поки перечитувала всю тему; не раз зустрічались, тому не з слів знала трохи цю чудову людину... Не вірю й не хочу вірити...Вибачте, але емоції накривають... Вічна пам"ять, Вікторе