"Ми вас вродимо!" або "окситоцинчику не бажаєте"?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем syavych, 11 Серпень 2008.

  1. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Привіт усім. Шановні посиденьківчанки, мій не дуже давній досвід пологів говорить про те, що нічого страшного у введені стимулянтів родової діяльності немає. В тому ділі головне лікар, оцінка ним стану пацієта. Мої перейми раптово припинилися, води підтікали, що робити утакому стані та не чекати ж, житття дитини у небезпеці. Коли примусово заставляють родити це не добре, це недобросовісні лікарі, а у потрібних випадках без цього не обійтись. Не бійтеся того, лише оберіть справді гарного лікаря. І все буде гут. А займатися самим визначення того, що вам колоти, а що не колоти - то вибачайте дурня. У такому разі треба народжувати вдома взагалі без мед. допомоги. На то Бог дає розум, і 9 місяців, щоб знайти класного фахівця. Ще можу додати, що у мене була і епізіотомія, і послід самостійно не відійшов. Але треба відразу обговорюваи з лікарем, щоб розрізали під знеболенням. Я так і робила. За анастезію домовлялась завчасно. Щодо посліду який сам не відходить, то як колись це робили на живо, зараз же під загальною анастезією і це правильно. Нічого страшного у цій кількості наркозу немає. Фахівець під боком і більше нічого, то його робота чатати, вивчати і знати протоколи ведення пологів і т.і. Усе буде ОК.
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    От в мене теж так було - відкриття повне, а потуг нема. Тому мене і намовили на стимуляцію. Я розгубилася, бо про таке не чула ні на курсах, ні тут не читала.
    От чим небезпечна така ситуація? І шо робити?
     
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Розумієш, тут має значення дозування того препарату. Але, рідко які пологи йдуть як книжка пише. Переважно жінкам треба допомагати розродитися. Все це правильно і непорядних медиків багато, не хочуть довго з жінкою панькатися. Просто коли природно воно по наростаючій біль іде. А після капалки, відразу. Важко терпіти. Як на мене краще швидше.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    тут головне включити голову
    води можуть підтікати, і безводний період досить тривалий є безпечним
    треба відволіктись від того натиску, шо всьопропалошеф і попросити свій організм попрацювати ще
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А чому? Не цікавилися, не роздумували?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Чому не роздумувала. Кожен організм індивідуальний. На фактори життя і стрес по різному реагує. Страх і переживання даються взнаки. Щодо соціальності проблеми. А є ще медичні покази, не всі можуть гарно виносити дитину. Різні стани здоров"я є.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А чому? Я була позитивно настроєна, не боялась сильно, ніхто не напрягав, нас з чоловіком лишили в кімнаті самих, ніяких стресів чи ше чогось.
    А, ше в мене при повному відкритті води не відійшли, то проколювали - шо правильно робити?
     
  8. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А, що робити, чекати ще день поки відійдуть ?
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    а у мене навпаки води підтікали по столовій ложці і почались легкі перейми, то лікар сказав, що так можу добу мучитись і пробив води знизу, відразу почались конкретні перейми і за 4 години вже народила. Тут важко судити як правильно, лікарі зазвичай дивляться по ситуації.
     
  10. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Оце правильно. Лікар дивиться по-ситуації.
     
  11. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Я про те, що жінки переважно вже завчасно себе приписують до жінок "з проблемами", а так не є. Тому говорити про те, що
    неправильно. Я би стверджувала навпаки.
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Ти оптимістка і це клас. Та реалії життя інакші. Чи усі народжують за 6 годин ? Чи у всіх правильне передлежання плода ? Чи у всіх немає обвиття пуповиною ? Чи у всіх відсутній резус конфлікт, АВО конфлікт, наявнісь гемолізинів у крові ? Чи у всіх відсутній тиск при вагітност ? І ще купа-купа речей, які супроводжують вагітність. От звідси і висновок, що на те вона книжка, щоб описувати усілякі стани і правила порятунку при них. Тому, дуже важливо думати так як ти, красиво,
    самострой має бути. Але, статистика у пологових будинках говорить інакше. У багатьох є проблеми. Хороший лікар допоможе справитись.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Це вже не має значення, напевне, є резон таки проколоти, то ж не стимуляція.

    Ну мучитися-не мучитися питання спірне. В мене води хлюпнули за 28 годин до народження малої, але того факту в ПБ не побачили. Відповідно, так, я ходила спочатку з легкими переймами (десь 14 годин), потім вони ставали сильніші (ще години 4-5), а потім при огляді в мене ні то тріснув міхур знизу нарешті, ні то лікарка втіхаря нігтями чикнула (бо в руках нічо не мала, я бачила), голівка почала тиснути значно сильніше і перейми справді стали дуже болючими. А чи мучилася я перед тим, важко сказати. Напевно, ні. То було швидше психологічним випробуванням. Ну і в моєму випадку що з водами, що без них, розкриття йшло черепашачими темпами, незважаючи на посилення больових відчуттів.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А так треба? Здається, книжка подає зовсім інші дані, особливо для перших пологів. В середньому це 18 годин.

    Маєте якусь офіційну статистику?
    Природні пологи можуть бути і з сідничним положенням дитини. Це, звісно, складніше, але можливо.

    А до чого тут це? Це хіба якась вада в пологах? На таке навіть уваги не звертають, хіба би було дуууже туге обвиття і більше, ніж двічі навколо шиї. А таке не часто є, дуже навіть не часто.
    І до решти ваших прикладів - не робіть з вагітності хвороби, це природній стан жінки, а лікар в тому процесі - як крапля в морі, а не ціле море.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Хочеться написати щось колючого вам, але не буду. То є ваш вибір. В багатьох він інший.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    В мене в других пологах міхур лопнув вже перед самим народженням. Я спочатку думала, що то вже голова, а виявилось що міхур спочатку лопнув. Передишка, а тоді дитина народилась за кілька потуг.
    Поки був період затишшя перед потугами - я просто відпочивала.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

    Читаючи ваш допис, можу з впевніністю сказати, що ви абсолютно нічого не знаєте про пологи.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    амніотомія на відкриті від 8 см і більше не вважається передчасною

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:07 ----------

    а хіба народити за 6 год це норма? Якщо почитаєте той же протокол, то дізнаєтеся, що у латентній фазі відкриття ( тобто до 3-4 см) проходить при перших пологах за 8 год. А вже у активній фазі пологів, при відкритті від 3 см, швидкість йде в середньому по 1 см за годину. ТОбто на активну фазу додавайте ще 6-7 год. Тепер потужний період -при перших пологах- до 2 год. Тепер рахуйте всю кількість годин.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    і отримаєте той "середнячок", від якого норма ще коливається і коливається :)
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Вибір лікаря для майбутньої мами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1