"Ми вас вродимо!" або "окситоцинчику не бажаєте"?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем syavych, 11 Серпень 2008.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Аналогічно.
    Але чомусь КР не пропонували, хоч тиск ріс.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    взагалі одним з "побічних" наслідків утертоніків є власне зниження АТ. Як і у епідуралки ( але епідуралка має свої застереження). Тому при тиску застосовують окситоцин теж. Я йшла у пологи з тиском 100х150. то не є високий критично, але для вагітної на останньому терміні, і коли є теж сліди білку-то те,що під контролем має бути..Хоча стимулювали мене не по цій причині і вже в пологах. Але після введення утеротоніків тиск знизився до 70х110 ( мені акушерка його в пологах не раз моніторила)
    там застереження лише щодо потужного періоду- його треба виключати . Тому тут в основному застосовують КР, а не стимуляцію. Це питання теж було "моє" ( маю проблеми по зору специфічного характеру, тому були свої консультації )
    О. то так. Больові відчуття наростають :перейми з цілим міхурем-перейми після амніотомії-перейми після стимуляціїї. 10 годин перейм , тривалістю по 40-60 с з перервою в 1-3 хвилини при цілому,хоч і плоскому міхурі з відсутністю передніх вод - то була фігня. І навіть після амніотомії теж не особливо ( можливо через власне плосй міхур різниці з "до" і "після " не особливо відчула- і до того голівка прямо давила).До речі, лікар безпосередньо перед проведенням маніпуляцій, про які розказала ( і я давала згоду) так і попередила: "Забудь,що то були перейми. "Жара" почнеться лише зараз". І от власне потім от 7 ще годин я ніколи не забуду. У кожної жінки вони характерні по-своєму. У мене було єдине відчуття- всі кісточки хребта і тазу позаду щосекунди просто ніби танком переїжджають. Живіт не болів ( лише візуально бачила, що тверднув і малий займав собі правильне положення- до того голівкою розвернувся під кут), не нудило, нічого. Просто адські болі в заднй частині тазу і поясничній ділянці у хребті
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2017