Мій аватар - це "Я" чи ні?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем La esposa, 16 Жовтень 2009.

  1. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Я, по - суті, так само... спочатку свою фотку поставила, а зараз ту, що дуууже подобається, в мене є схоже фото власне, але то професійно і класно зроблено...єх :girl_tender::girl_in_dreams:
     
  2. tunsi

    tunsi New Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Дівчина на аватарі не я,але дуже на мене схожа,як дві краплі води просто.
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    В мене аватар зараз відповідає настрою. Такий літній, легкий, світлий, вільний, повітряний... одним словом мені дуже подобається:girl_tender:
     
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

     
  5. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Я наближаюся до зображення на аватарі)))Ще чуть-чуть)
     
  6. IKA

    IKA New Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    На аватарі, це не я, але щось дуже схоже. Не люблю міняти аватар, він у мене з першого дня такий)))
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Це легко змінити... :)

    На питання топу: 100%. Тіко не всі в то вірять. Чомусь.
     
  8. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Я спеціально шукала таке сонячне дитинча,коли знайшла,то дуже зраділа-це ніби і є я:girl_wink:
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    А на мому аватарі - моє сонечко, мій синочок. Просто дуже люблю цю фотку!!!
     
  10. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    змінюємо ми аватари, напевно, через те, що людині властиво змінюватись самій, і навкруги себе любимо щось змінювати
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    І я!:girl_wink: З першого дня у мене на аватарі дівчина-блондинка, що повернулася до всіх спиною. Ні-ні, не через гординю якусь там...А тому що мріє постійно...:girl_in_dreams:
    Я цю дівчину асоціюю з Ассоль (О. С. Грін), вона також - велика мрійниця!:girl_tender:
    Але скажу чесно...іноді так хочеться змінити аватар! Думаю, що так і зроблю, але десь після нового року):girl_yes:

    п.с. І у мене є точно така сукня з відкритою спиною! Навіть дві! Червона і чорна!))))
     
  12. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Мій аватар - це я. Гуляли з чоловіком по Львову, фоткались. І Львів люблю, і себе теж трохи... Ось і вибрала цю фотку.


    [​IMG]
     
  13. klio

    klio New Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Мені просто сподабалась ця картинка. Можливо в той період я теж любила валятися на дивані з тарілочкою запашних тістечок.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    гггг, як виявилось уявлення про мене виходячи з аватарки (а може і з іншого чогось) не співпадають.

    Мені мої аватарки такі рідні.

    Уявлення про форумлян складаю не так по аватарках (хоча по них теж) як по дописах, 80% співпадають.
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Мій аватар, це мій настрій. В аватарах інших людей, також шукаю настрій, який ті люди хочуть передати іншим. Часом хочеться чогось легкого, простого, життя і так таке складне. Тому я - гарбуз :) хоча я зовсім не схожа на гарбуз, але я як і гарбузи люблю сонце, і люблю гарбузову кашу, а ще цей колір тепла, літа, затишку...
     
  16. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    Мій аватар є мальованою копією моєї доці: вона така сама мудрагеля, яка завжди хапне якусь мамину книзю і летить на горшок "просвіщатися".
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    мiй аватар це те як себе вiдчуваю в якомусь перiодi часу, чоловiк каже що моi аватарки на мене схожi )
     
  18. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    на моїй аватарці, як і на фото у профілі, я зі своєю старшою донечкою Дарусею, на цій фото їй 4міс
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    мій аватар це не я, але він мусить відповідати мені... нещодавно змінювала автарки - щось в мені змінилося, не могла знайти нічого відповідного... а тепер знайшла. мені здається що ця аватарка випромінює душевну легкість і спокій...
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Мій аватар - це "Я" чи ні?

    в мене на аватарці я. Поки що іншого не потребую :)