Мій чоловік не хоче дітей!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем анет, 27 Жовтень 2008.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Коли йому буде 80 вашим дітям є всі шанси мати 40 років.Або співвідношення 70-30. не мало. Не партесь і його не парте. Тим більше, що ви дуже молода, живіть собі спільними мріями)). З часом вони зміняться і в цих мріях з"явиться дитина.
     
  2. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Припідняли настрій :xaxa:
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Дивуюся. А що поганого, коли татові 60, а дитині 20?
    Це типу щось ненормальне? Як на мене саме то.У вас якісь дивні відношення щодо віку. Вашому татові скільки? я так думаю років .... 40?
    Власне, не думаю, що він був сумний , з приводу такої теми, пра? Ну , тоді все добре ))
     
  4. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Та ні далеко не 40,а вже добрих 55.
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Капець.
    Старий він вже, ой старий. Без капельниці?
     
  6. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Поганого в цьому нічого нема і тут я з Вами повністю згодна.

    Просто в даному випадку говорю лише про свого чоловіка,а не про широкий загал.

    Знаючи який він зараз, знаю точно,що потім буде надто вимогливим до дитини,говорячи надто,маю на увазі ( НАДТО НАДТО НАДТО )
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Мужчіна в розквіті сил :girl_claping:
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Ок, дітей зараз не хоче.
    Потім буде занадто вимогливим.
    Які у вас плани?
    Є варіанти :
    1.пиляти його і слізно домагатися наявності дитини, також є методи " підстави", типу "я нехтіла так ся стало".
    2.таки допиляти і по взаємній ( нав"язливо- маніпуляційній) згоді мати чудовий вагітний стан
    3. прийти до того разом, і почути від коханого , в нестримному пориві- я тебе так кохаю, я хочу мати від тебе дитину, ти моя настільки- що я хочу бачити наш спільний плід, наше " разом".
    Ой, :sad:.
     
  9. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Скажімо так,примушувати нема сенсу...
    Розлучатись через це абсурдно,тому...лише чекати кращих часів,а там як Бог дасть )

    ---------- Додано в 00:28 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------

    в якому ж тоді Ви розумінні говорите, про запізно ?
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    ну а чого? певно, що запізно. Якщо ВИ вважаєте , що йому вже треба спішити, бо наслідки будуть печальні, то що вже мені казати/писати?
     
  11. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Ну підстави відпадають,не моє ніколи не була "АРТІСТКОЙ"

    А ось до цього схильна більше )

    Головне набратись терпіння,але моментами де ж його взяти ?

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:40 ----------

    Та тут фантазія сама допрацює !

    Просто коли заходить мова про його сина,то очі загораються як "скажені".
    Власне тому і закрадається десь там в підсвідомість та думка,що з нього вже хватить одного нащадка !
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Ржу вже годину, ця фраза підняла настрій на весь понеділок як мінімум. Звичайно що
    , але я також
    Я недавно одружена і дітей в нас ще немає тому нічого тут писати не дуже можу, але все-таки одна фраза мене здивувала
    якимось нездоровим почуттям власності попахує. В принципі в процесі зародження дітей беруть участь 2, тому діти не тільки Ваші. задумайтеся над цим.
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    +

    оце, а також оце:
    Наштовхує на думку, що потреба в дитині може бути продиктована маленькою ревністю-заздрістю.
     
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    ну, з досвіду знаю, що часто те, що "здається", так і є - особливо в приватних стосунках це діє.
    мені здається, варто було б якимось чином довідатися, чому його враження про першу дитину такі негативні - дитина народилася слабкою, часто плакала в ранньому віці, багато хворіла = не спала, "жити не давала"; "забрала" в нього дружину (деякі жінки повністю переносять свою увагу на дитину, цілком забуваючи про чоловіка, його потреби, увагу про нього, а деякі чоловіки вважають, що турбуватися про дитину вони будуть в змозі "після 2 років і не раніше"); наявність дитини якось пов'язана з розлученням тощо...
    як правило, якщо чоловік чогось не хоче - то він цього боїться (може й підсвідомо), базуючись на власному або чужому досвіді.
    коли Ви достеменно довідаєтеся про причини такого ставлення, то зможете виробити стратегію з більшою ймовірністю ефективності.
    довідатися, звісно, найкраще від нього. інші люди (неодмінно близькі, які багато про це знають - його мама, добрий друг) підходять найліпше для того, щоб допомогти "намацати" напрямок. ну бо суб'єктивізм ніхто не відміняв.

    мені здається, що "скажені" тут має негативний зміст.
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Таа??
    Мені таке навіть в голову не прийшло....
    А дійсно:girl_impossible::confused:
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Моя подруга теж в такій ситуації. Тільки її чоловіку 37, їй під 30 і в нього дітей нема. А він все наважитися не може. І невідомо чи наважиться.
    А друга пара.. То чоловік так і сказав: В мене двоє дітей від першого шлюбу і більше я не хочу. Вона це прийняла.
    Різні трафунки є. Скільки людей - стільки історій.
     
  17. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Підтримую думку. Поява дитини на світ дуже змінює життя родини. Міняється все - звичний ритм життя і самі члени родини (маю на увазі чоловік та дружина). Можливо у попередній родині Вашого чоловіка саме так і було. Рутинна та буденність зруйнували її. А зараз, живучи з Вами, (такою юною до речі) чоловік не має бажання йти по другому колу... Йому хочеться зовсім іншого напевно. Можливо з часом він дозріє, але на все свій час. Тим більше Вам точно нема куди спішити))))

     
  18. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    ну власне так і є! Чомусь одразу "встає в штики"

    ---------- Додано в 13:58 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

    ТА ВЛАСНЕ ВСЕ ДОБРЕ. Просто моя фраза стосувалась мого конкретногло випадку.
    Погодьтесь,що чоловіки яким навіть 35,вже по-різному ставляться до життя. Характер,виховання,оточення все впливає на повсякденну поведінку. !!!!

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:58 ----------

    Ну це зовсім не так. І присутня АБСОЛЮТНО не "ПОТРЕБА", а просто велике бажання,мати спільну з коханим дитину :connie:

    ---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:02 ----------

    А з цим взагалі катастрофа,жодного слова витягнути не вдається.

    Пам'ятаю,ще давніше намагалась довідатись чому так сталось,що розлучився. Так однозначно було сказано,що цих стосунків вже нема і повертатиись до них навіть в розмовах не буде !!!!!

    Ось тоді і закінчились всі намагання щось взнати.....
     
  19. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    а 65 ?
    а ті яким вже 45 -50, той поготів.
    Можливо вам варто на якийсь період припинити розмову про дітей. Почекати. Можливо йому дійсно потрібен час...
     
  20. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    ...головне,щоб цей час очікування плавно перейшов в якийсь толковий результат. А саме головне,щоб ми і справді в двох прийняли таке важливе рішення