Мій чоловік не хоче дітей!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем анет, 27 Жовтень 2008.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    как я вас понімам...Ну нашому буде майже 60. "Неприятность эту мы переживем"...:girl_yes2:
    узясь. Мені теж було під 30, а чоловіку 37 і тільки тоді він "дозрів".А до того ми мило 8 років прожили разом, "морально готуючись"...
    у чоловіка товариш: перша дитина у першому шлюбі- в 25 р. , а от в другому шлюбі у нього двоє діточок, народжені у 48, 50 р. І зараз. у 52- очікує не третю ( дружині, до речі, було 38,40, 42 відповідно)

    ---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ----------

    моєму свекру майже 80, а його сину- 45 ( а другому- 38). І свекор у свої 80 далеко не дряхлий старичок- за ним 60- літні друзі не встигають. Він і на базар, і з внуками, і на дачі і потім ще 5 км пішаком до автобусу з дачі, тягнучи сумки з городиною, і в хаті поточні ремонти....Ібо стимул є "тримати себе у тонусі", а не розслаблятися.А за тим всім і про болячки немає часу думати - вони його бояться.
     
  2. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Вибачте, не зрозуміла Вашого цитування. Це що малось на увазі?
    Ну звичайно що так. А хто сказав, що то э зле? От мій чоловік пізній тато і тим не менше чудовий тато. Ми РАЗОМ виховуємо дітей, однаково відчуваємо відповідальність ну і ще купа всього такого. А от сусід наш (йому десь 25 орієнтовно) вічно кричить на жінку, на дитину (малому менше року). То йому спати не дають, то він бачте хоче поїхати з друзями на пиво, а жінка його за папмерсами посилає. В мене таке враження, що в тій голові нема ніякої відповідальності, що жінка винна в тому, що просить його взяти участь у спільних сімейних справах.
    Звичайно, люди і є різні. І часто поведінка не залежить від віку. Просто веду до того, що не варто так сильно перейматись віковими рамками)
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    От розумію вас. І ваші страхи і хвилювання з приводу цього розумію.
    Ясно що ви б зачекали в свої 23 ще скільки треба, до поки чоловік дозріє до того, що вам потрібне спільне маля, але ж де гарантії, що дозріє взагалі...
     
  4. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    також маю наявний приклад, де в старшому віці народили дитинку. У мого дядька у першому шлюбі (дружина в ранньому віці померла) є 2 дітей, 2 хлопця, а у 2 шлюбі також 2 дітей, правда 3 син дружини, від першого шлюбу, ну і 4 дитина, також хлопець спільна дитина. Вони довго вагались чи народжувати їм спільну дитину, так як вже було 3 дітей, але наважились. Зараз мому дядьку 59років, тітці 49, самому молодшому 13років, 2-є старших синів мають вже свої сім"ї, а два молодших ще при батьках, тай 3-тій син, студент, майже вдома не буває. Дуже рада за них, коли спілкуюсь з родичами, бачу, які вони щасливі, і не жаліють ані капельки, що наважились народжувати ще в такому віці:girl_yes2:
     
  5. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Просто тривога більша не за вікові рамки,а за те,що так і дозріти не захоче. Висновок роблю з його ж слів: "...Зараз ще ні,треба почекати! "А потім боюсь,щоб не сказав: "зараз вже ні, бо запізно" або як варіант " Та вже вік не той, і зрештою вже маю дитину "

    Ні,ні не подумайте,проти його сина нічого поганого не мислю.
    Просто
    ,
    а я постійно чекаю того дозрівання !!!!
     
  6. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Тут вже в темі також про це говорилось...але все ж таки ще раз напишу: а до шлюбу обговорювали дітей? Дійшли згоди у цьому мегаважливому питанні? Зрештою, правильно Вам дівчатка пишуть, що треба припинити на якийсь (то ж не на вічно) час пресинг - чоловіки це уже сильно відчувають і "втікають".

    Мій чоловік в свої 34 ще готовий був довго чекати, бо "ремонт", "плани"...(в кожного своє). Коли я намагалась про це говорити, то він не казав "ні", але наводив аргументи. А в мене паніка теж трохи була...бо мені не те що 23, а вже 28 було.....
    Але одного прекрасного дня (за якихось пару місяців) він просто сам, без всяких натяків заговорив про планування. Скажу більше....чим далі, тим більше він хотів дитинку.... Ну і зараз хоче :). Ми разом хочемо.

    Тому почекайте. Чуть-чуть ;)
     
  7. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Ну все начиталась,набралась терпіння :)
    Тепер перейду у фазу очікування :d23:
    .....без жодного пресингу...
     
  8. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Зловила себе на аналогічній думці, що коли моїм дітям буде по 20, татові буде за 65 І шо дєлать? :)
     
  9. veine

    veine New Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Поясніть мужу як це важливо для вас - мати свою дитину, і дайте йому час на роздуми, але якийсь конкретний час. А потім вже ставте питання "ребром". Щоб він не дотягнув час до тих пір, поки вам стане пізно народжувати.
     
  10. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    ну питання "ребром" не для нього!!!! Думаю краще нехай сам до цього дозріє. Ну,а якщо побачу,що "вагається", то спробую навести більш вагомі аргументи ))))
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    я би скоріше пробувала знати чому саме не хоче, чого боїться. І боротися з причинами
     
  12. nok

    nok New Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    я також думаю що хай краще сам до того дозріє
     
  13. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    дуже важко,як тільки пробую питати, одразу закривається. Хіба напоїти,щоб взнати,але він не п'є, тому і тут проблема !!!
     
  14. veine

    veine New Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Padrona, ви мудра жінка. Все у вас буде добре:girl_claping:
     
  15. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Це дуже егоїстично позбавляти жінку материнства через те, що вже є діти від колишніх стосунків. Це жорстоко. Особливо, якщо плануються довготривалі офіційні відносини, а жінка відверто декларує бажання мати дітей. Навіщо тоді заходити Так далеко і змушувати вибирати між чоловіком і дитиною?
     
  16. maxtess

    maxtess New Member

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Я думаю, что заключая брак люди подразумевают рождение детей. И нежелание мужа обсуждать данный вопрос меня удивляет. Мы с мужем(вторым:girl_yes2:) дозревали 10 лет. Но у него есть дочь , а я имею сына от первого брака. Поэтому ,в принципе, мы жили семьей с детьми. Но мы всегда (даже в большей степени муж) планировали появление ребенка.
    Padrona отстаивайте свое желание.
     
  17. Tentatrice

    Tentatrice black coffee_sweet dreams

    Відповідь: Мій чоловік не хоче дітей!

    Дуже дякую за підтримку.

    Я звісно свої бажання буду відстоювати надалі. Дуже хочеться одного ранку проснутись і почути від чоловіка фразу; "Давай будемо працювати над тим,щоб у нас була малеча)"
     
  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Цікавить питання любові і дитини
    Вчора мала розмову з чоловіком щодо планування. Спочатку вийшов монолог, а потім чоловік сказав, що він не готовий зараз до цього і зараз не хоче дітей. Я пояснила, що дитина це важлива подія у моєму житті і готуватись/планувати займе 2-3 роки. Сказав, що хоче зараз жити зараз лише зі мною і насолоджуватись життям, а про дитину поки думати навіть не хоче
    Розстроїлась я...
    Що порадите в даній ситуації?
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Зараз мабуть попруть з тої теми, але до шлюбу говорили з ним про дітей?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Почекати, мій зразу теж був ре готовий. Усвідомлення того, що він хоче бути татом прийшло не зразу пішля шлюбу.