Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

 1. kristas

  kristas Well-Known Member

  а який у вас? бо я маю планшет, ноути вдома і на роботі , то все наче непогано. А от телефон (ну я взяла супербюджетний варіант А6000).Ну але то практично від перших місяців користування, просто вимотування нервів (при тому що жоної гри в мене немає, взагалі все по мінімуму) . То не бачить карток, то зависає, програми не встановлюються. Вже декілька раз скидала до заводських настройок, от недавно перепрошила. Зараз дивлюсь на Мотороли. Колись наче вважались хорошими. А зараз як?
   
 2. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  Маю Самсунг, користуюся вже 4 роки, жодних нарікань не маю, все працює, причому смартфон неодноразово падав і на бетон, і на плитку, камера теж нормальна, єдиний недолік - стерся блискучий ободок на корпусі. Якби прийшлося зараз купувати новий телефон, то вибрала б знову Самсунг. Хоча, це можливо залежить від моделі, може мені просто пощастило
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Корисно Корисно x 1
 3. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  я вже й не пам2ятю модель, хіба ціну (десь 1200-1300) і час купівлі (майже три роки тому). У чоловіка ноут леново. То зразу за місяць роботи якась там деталь полетіла, зробили по гарантії. З тих пір працює нормально. Вже 6 років.
  а який у вас ? чи ця модель вже не продається?
   
 4. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  Та модель вже знята з виробництва, https://rozetka.com.ua/ua/samsung_galaxy_ace_3_s7272_metallic_black/p287281/#tab=all. Спробуйте переглянути інші моделі, думаю, вони всі надійні, в мене раніше теж був Самсунг, кнопочний, служив близько 7 років.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Корисно Корисно x 1
 5. siriuska

  siriuska Member

  маю телефон hts , який мені весь час після дзвінка видає питання- додати до чорного списку-, а я вже стільки номерів пододавала туди, що скоро ніхто не подзвонить. Що робити, де в настройках дивитися?
   
 6. Zemlychka

  Zemlychka миється в бані

  Не думаю що моторола гарний телефон. Та і коли це булу? Я маю самсунг, це добрий, надійний та якісний телефон. Беріть його та не пошкодуєте!
   
 7. TUCR

  TUCR Well-Known Member

  До не давна мала LG дуос, не поганий телефон прокористувалася ним більше 3-х років(він і досі працює мала має), але глючити почав, бокова кнопка щоб включити працює погано, а коли розрядиться і включити його то капець іноді знається що не включу, а місяців 2 тому купила HUAWEI P8 Lite 2017 Dual Sim, поки що нарікань немає і порівнюючи з LG то різниця супер.
   
 8. diankaUA

  diankaUA New Member

  Користувалась LG G3 3 роки, досить задоволена, окрім дуже слабкої батарейки. iOS не признаю, тому новий обирала лише серед андроЇдів. Вибрала Samsung A8, поки повністю задоволена.
   
 9. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Не знайшла відповідної теми, хочу запитатися за смарт годинники для дітей. Хто купляв дітям? Які нюанси вибору, які моделі краще брати?
   
 10. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Ось темка: Годинник з gps трекером
   
  • Подобається Подобається x 1