Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

1. kristas

kristas Well-Known Member

а який у вас? бо я маю планшет, ноути вдома і на роботі , то все наче непогано. А от телефон (ну я взяла супербюджетний варіант А6000).Ну але то практично від перших місяців користування, просто вимотування нервів (при тому що жоної гри в мене немає, взагалі все по мінімуму) . То не бачить карток, то зависає, програми не встановлюються. Вже декілька раз скидала до заводських настройок, от недавно перепрошила. Зараз дивлюсь на Мотороли. Колись наче вважались хорошими. А зараз як?

2. Vyshenjka

Vyshenjka Щаслива мамуся

Маю Самсунг, користуюся вже 4 роки, жодних нарікань не маю, все працює, причому смартфон неодноразово падав і на бетон, і на плитку, камера теж нормальна, єдиний недолік - стерся блискучий ободок на корпусі. Якби прийшлося зараз купувати новий телефон, то вибрала б знову Самсунг. Хоча, це можливо залежить від моделі, може мені просто пощастило

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. бетменша

бетменша Well-Known Member

я вже й не пам2ятю модель, хіба ціну (десь 1200-1300) і час купівлі (майже три роки тому). У чоловіка ноут леново. То зразу за місяць роботи якась там деталь полетіла, зробили по гарантії. З тих пір працює нормально. Вже 6 років.
    а який у вас ? чи ця модель вже не продається?

4. Vyshenjka

Vyshenjka Щаслива мамуся

Та модель вже знята з виробництва, https://rozetka.com.ua/ua/samsung_galaxy_ace_3_s7272_metallic_black/p287281/#tab=all. Спробуйте переглянути інші моделі, думаю, вони всі надійні, в мене раніше теж був Самсунг, кнопочний, служив близько 7 років.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. siriuska

siriuska Member

маю телефон hts , який мені весь час після дзвінка видає питання- додати до чорного списку-, а я вже стільки номерів пододавала туди, що скоро ніхто не подзвонить. Що робити, де в настройках дивитися?