Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. pushok

    pushok New Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    А в мене самсунг S5150
    -Ексклюзивний дизайн La Fleur
    -Функції, створені спеціально для жінок
    -Камера 3.2 Мпікс
    -FM-радіо, МP3-плеєр
    -Слот для карти пам’яті microSD (до 8 ГБ)
    [​IMG]
    він в мене вже рік і я дуже задоволена
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    у мене останній місяць ось ця моделька, поки задоволена.

    [​IMG][​IMG]
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    ой, дівчата, так радує дивитись на ваші телефони.. майже як на чужий гардероб.. типу, "ой яка гарна річ, яка жіночність.. чому я такого не бачу, коли по магазинах ходжу?!)))
    в мене зараз 2 телефони
    цей вже 6 рік
    [​IMG]
    якщо не враховувати низькі параметрию, то миленький, зручно слухати музику, взагалі приємний в користуванні.. єдине що - вже не працюють кнопки на зовнішньому дисплеї.. читала багато хороших відгуків від тих. хто купив в той час, що і я.. користуються досі..
    потім, заразившийсь дурною звичкою купляти сучасніші телефони - придбала файний на той час, 4 роки тому
    [​IMG]
    не дуже задоволена... менш зручний в користуванні.. зараз взагалі здав позиції, як слайдер - практично втрата зображення на екрані... знавці мені казали, що могла докласти пару сотень і купити набагато толковіший( але ж мода... відповідно навороти теж були не дуже зручні і потрібні
    так як 2-ий непрацюючий - в пошуках нового, зручного і якісно-наповненого)
     
  4. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Аналогічно, тільки вже 11 міс. Дуже задоволена.

    А другий тел. у мене простий і надійний)
    [​IMG]
     
  5. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    колись мала самсунг, сіменс...не сильно була задоволена...
    потім купила ось таку нокію
    [​IMG]
    ще таку мала, але віддала мамі
    [​IMG]
    і зараз маю ось таку
    [​IMG]
    і дуже задоволена)) поміняю хіба на іншу нокію, або на айфон(але ціна кусається:girl_devil:)

    ---------- Додано в 01:49 ---------- Попередній допис був написаний в 01:48 ----------

    додам, що всі нокії, після багатьох падінь, і плавань , тфу тфу тфу, гарно працюють!)
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Нікому не раджу брати оцю модель нокіі.-7510 В мене вона протрималась менше року...
    Там дуже хліпенькі панельки, і задня так кріпиться паршиво, що при першому ж знятті ломається кріплення і потім задня кришка погано прилягає до корпуса. Недарма в комплекті одразу йде два набори панелей.

    [​IMG]
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Погоджуюся з вами! Користуємося з хлопцем вже більше року ось такими нокіями 6303:
    [​IMG]
    , нарікань ніяких. Корпус дуже хороший, металевий, зображення чіткі, камера дуже гарна (3,2 мегапікселя), хіба що трохи важкі (через корпус з металу), але дуже зручні!
     
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    А у мене самсунг С 3300.Мені головне щоб батарея довго тримала і не дорогий був (щоб не дуже шкода було якщо щось...)легкий в користуванні і жіночний.А ще на ньому радіо слухаю-львівську хвилю (навіть без наушників)http://www.displanet.com.ua/product/832/samsung-3300-chic-white-champ.html
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Коли мені вперше чоловік у грудні 2007 подарував iPhone я ніяк немогла до нього звикнути.. Тоді то ше був 2й, по тому мала 3й, тепер подарував мені білий 4й. Ніколи б і не подумала купувати якийсь інакший.. так зручно - і пошта і інтернет, а програм різних більше як 10 сторінок..
     
  10. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Так само мені важко було звикнути до свого htc touch cruise.Мені його подарував коханий,ы зараз я ним дуже задоволена.Спочатку він мені був важки в користуванні,але звикла.Зрозуміла його систему,бо на ньому стоїть віндовс мобайл,так ,що в тому плані вже було троха легше.Дуже класний ще й тим,що на наьому стоїть класний навігатор.Ми минулого літа їздили в Одесу і Коблево,то мій телефон показував краще дорогу ніж навігатор,який був в машині,в результаті той навігатор лежав в бардачку без діла,бо глючив.
    Мені з моїм так само.Тепер якщо міняти,то навіть не знаю на який.Або айфон,або на наступний htc.
    А ось це мій телефон[​IMG]
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Я мала дуууууже багато телефонів. Почала з мотороли. Потім було 3 сіменса, алкатель, два самсунга, потім знову моторола. З того всього списку нйбільш подобались і найдовше були сіменси. Коли обирала новий телефон, порадили нокію. Тож взяла нокію 5200 і користувала нею 3,5роки. Була задоволена, але вона вже була трохи побита, тому було вирішено купити новий телефон. Хотіла знову нокію, але працівник в магазині радив обирати між самсунгом і LG. Казав що зараз не ті нокії, що були раніше
    Зараз маю отакий
    [​IMG]
    Дуже задоволена
     
  12. Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Ось уже 5-ий рік у мене смартфон Nokia 6290:
    [​IMG]
    Велика жабка, абсолютно не відповідає поняттю "жіночий", але якиииий зручний! Дуже вдала і якісна модель. Звичайно, за стільки років користування корпус трохи потерся, батарея менше часу "тримає", але я його люблю) Час від часу переглядаю новинки від Nokia, але достойної заміни поки що ще не випустили.
    Чекаю, коли в Україні офіційно буде iPhone..
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    в мене 6 всього було :) Спочатку Ericsson такий грубенький,типу жабка-але не окремо екран і клавіатура,а лиш то в що говорити окремо.Мені його вкралина пошті :sad: Потім був Sony Ericsson вже тоньший і світився він синім світлом :girl_cool: :D той впав в ванну,я вже писала,тоді мені коханий подарував Самсунг вже з поліфонічним звуком :girl_cool:.А перед тим тато ще привіз мотороллу жабку мені,але я вже писала,то був найгірший телефон мій.З камерою ніякою,раз впав і почав після того дико глючити.Працював,а потім екран білим лиш світився,я його стукала,він знов починав працювати,аж поки зовсім не здох... Ну а тепер маю свій Самсунг. Раніше якось було круто мати новий телефон,щоб фотік був,мп-3 плеєр.А зараз мені треба ,щоб він лиш дзвонив,приймав дзвінки і смс і щоб відправляв смс. Плеєр в мене є окремо,фотік теж.
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    шукаю гарні жабки Самсунг....цей запав в душу, перший раз бачу.
    У мене 3 телефони, 2 Нокії і Самсунг жабка Е-730, якій вже 5 років буде 10 березня)
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    і скажи, вічний телефон ))) морально вже устарєл давно а працює як новенький )))
     
  17. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Для мене завжди єталонами телефонів за функціями, легкісттю в користуванні і гарним виглядом були марки: Nokia, Samsung і Aple.
    Зараз я користуюсь ось таким телефончиком:

    [​IMG] [​IMG]

    І ще, вже не уявляю телефонів без сенсорних панелей!!!
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

     
  19. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Я за SAMSUNG. Перевірено роками надійність деяких моделей. Один жабка Х480 працює без збоїв вже 6 років, другий слайдер Е840 взагалі пройшов "крим-рим і мідні труби". Протиударні - особливо слайдер, один раз впав на сходи, а потім в проліт і полетів з 4 на 2 поверх, і ніц йому не сталося, декілька разів були в воді, теж все добре. За стільки років користування жодного разу не носила в ремонт, тільки в жабці батарею міняла. Всі механізми нормально працюють і зовнішній вигляд 2 тел. цілком пристойний. Тому рекомендую.
    Зараз дуже хочу iPhone, але він трошки дорогуватий.
     
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Не буває одного оптимального найкращого для всіх телефону. Кожен очікує чогось іншого і від того відштовхується при виборі. Якщо хтось ставить акцент на мультимедійних функціях, то це будуть одні мобілки, якщо бізнес-клас, то інші etc. Є телефони, що поєднують в собі і те і інше, але тоді щось буде слабше функціонувати. Словом, спершу потрібно визначитись, що нам потрібно, а тоді вже вибирати, який із телефонів даної категорії найращий + ціновий діапазон.