Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Я рідко прислухаюсь, до того, що радять продавці в магазинах, чомусь мені здається, що вони хочуть спихнути неходову річ. Я перед покупкою краще почитаю відгуки в інтернеті. Взагалі-то кажуть, що найкращі це нокії і самсунги. А ще помітила таке: людина звикає до конкретної марки телефону, принаймні так серед моїх знайомих - хто має нокію, то іншого не хоче, хтось купує виключно самсунги, а на інші навіть не дивиться.
    Мені телефон потрібен щоб дзвонити і говорити, без тих всіх "наворотів" можна обійтись.
    А ще маю знайому, яка міняє телефон ледь не щороку - бо модель стає застарілою і хоче новішу.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    тому що кожна марка робить трохи все по-іншому.маю наувазі призначення кнопок,в смсках також.Людина звикла до одного типу,важко потім звикати потім до всього іншого.Я довго не могла після Соні-Еріксона звикнути до Самсунга.Все було не те.Тепер нормально.Мій чоловік після Самсунга не міг до Нокії звикнути.Тому і зручно притримуватися одної марки
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Навіть не сподівалась, що ця тема стане такою популярною!!!
    Всім велике спасибі за відгуки. Набагато цікавіше почути думку людини, яка вже деякий час користується телефоном, ніж думку того ж консультанта.
    Радять мені ось такий телефон Samsung GT-S5250 Wave (не знаю як його зображення вставити, село(((). Може хтось такий має? Ніколи не мала Самсунга, але за відгуками сподіваюсь, що це не буде найгіршим вибором )))))
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?


    Ось такий?
    [​IMG]
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    це вже смарт, який по суті являється доповненим Samsung Star S5230 . В мене такий, тільки не чорний. Наразі всім абсолютно задоволена.
    Мушу сказати що там понатикано купу особисто для мене непотрібний речей, бо для мене телефон в першу чергу щоб по ньому говорити.
    Якість звучання динамікв, дзвінка, розмови при переговорі - чудова, батарея триває дуже довго.
    На екран одразу треба захисну плівку - інакше поцарапаєте. А так крім додаткових наворотів особисто я не бачу різниці між тими двома телефонами.
    Другий десь на 50-60 у.е. дешевше того , який пропонують вам.
    я взагалі фанат самсунга, тому інші навіть не розглядала. Цією моделькою також дуже задоволена. Читала що вона в минулому році стала самою продаваємою серед всіх моделей телефонів.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Ніби він!!! Ура! І дякую за пораду!

    І для мене - це головне, але чоловіку подобається, що там є навігатор та вай-фай (в нього цього нема), тому пробує мені його "впарити", каже що це найкраще!!! Та і відгуки про нього гарні, може як буду мати в ньому купу всього, то буду користуватись, хоча навряд...
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    ООО, спізнаю свого чоловіка.
    Але так само як і МПЗ плеєр в телефоні не може замінити повноцінного якісного МПЗ плеєра ( для мене наприклад), як і фото камера в телефоні не замінить нормального фотоапарата, так само і навігатор - якщо є потреба в навігаторі то вже краще поставити окремо в авто.
    На рахунок вай-фай не скажу, але підозрюю що так само :)
     
  8. goriwanka

    goriwanka New Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Це дійсно так. В мене Нокія7500 Прізм, я вже так до неї звикла:girl_bye:
    А в мами вже 3-ій Самсунг, а в моїй нокії вона нічого не розуміє, до певної марки звикаємо.
     
  9. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    я раніше була прихильником нокії. Мала купу різних моделей і бла дуже задоволена. Потім присіла на HTC. На день народження отримала від чоловіка в подарунок HTC HD2. Дуже давно його хотіла. Я тепер не уявляю щоб мій телефон був тільки телефоном. Там записую всю інфо ( а вічно або ручки нема, або папірчик загубився), вс дні народження, маю там і погоду і музику і книжки.
    а ось стосовно
    не можу згодитися. в мому телефоні на порядок ркаще працює навігатор, ніж той гармін що в чоловіка в машині.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    нарешті придбала телефончик, той же, щодо якого вагалася
    [​IMG]
    поки всім задоволена.. від сенсорних відмовилася бо над ними хіба сісти і сидіти, а в побуті, в дорозі, в екстримальній ситуації неваріант для мене.. кнопочки зручні, швидше звичні бо знаходяться як на комп клавіатурі.. меню за стандартом нокії.. задоволена дійсно якістю фото - як окермий фотоапарат і вай-фай... решту ще не дуже користала
     
  11. manka

    manka Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Завжди надавала перевагу Samsung. Але минулого року придбала ось такийhttp://mob.ua/phone/lg/lg_kf300.html Я завжди ставлюсь дбайливо до своїх речей, відповідно і новенький телефон берегла: придбала для нього чохол, телеф. не падав і т.д., але за місяць тріснула пластмаса на згині, через деякий час телефон перестав нормально відкриватись-закриватись. До 8 березня чоловік хоче подарувати мені новенький, то ж тепер я розглядатиму виключно моделі Samsung.
     
  12. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Таааак, маю дилему. не знаю який саме мобільний вибрати. Вибираю між Нокія 5230 і 5228, ще С3-00.
    Нокія 5230 і 5228 виглядають так:
    [​IMG]
    Це фактично одинакові телефони, єдина відмінність, що 5230 має навігатор і 3G модем. В мене питання хтось часто користується навігатором в мобільних? і той 3G модем,він сильно виручає? Звичайно хочеться 5230, а не обрізану 5228. Просто цікаво чи пригодяться мені ті функції...
    Ще знайшла С3-00
    [​IMG]
    плюс має Wi-Fi. Але теж...я без нього спокійно жила.
    на вигляд подобається 5230.
     
  13. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

     
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я, навпаки, телефонам чехли ніколи не купувала, вони завжди в мене падали ітд... але вони мене люблять. З Самсунгом X600 ходила 6(!) років, хоча всі нарікали на цей телефон. Тепер в мене вже рік LG KF300 і нічо, працює, хоч і падає і без чехла... а ще в мене був Самсунг U600, мене від нього боліла голова і на щастя він впав в унітаз:) але "нє тут то било" - бабця ним вже 2 роки користується...
     
  15. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    що можу сказати за мобільні, перший був моторола, як для першого досить непогано, далі було 3 самсунги, в принципі була задовалена, вони всі дизайн прикольний мали, дуже багато жіночний моделей, чого не могла сказати на той момент про нокію, але був один ньюанс, як тільки щось ставалось з телефоном, ремонт досить дорого обходився, а в окремих випадках казали, що ліпше новий купити чим ремонтувати, хоча телефони не з дешевих, а потім перйшла на нокію,мала такі [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]
    а тепер маю таких два
    [​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG][/URL][/IMG]
    в принципі нокією дуже задоволена, переживала все на світі падіння, потопи:girl_flag_of_truce:

    ---------- Додано в 20:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ----------

    перший моторола мій був досить непоганий, а зараз чоловік має Motorola Milestone, дістався йому в подарунок, в принципі претензій до нього немає, все супер, задоволений, хоча зараз він за HTC. Моторола ця виглядає так [​IMG][/URL][/IMG]

    ---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

    так і я таке чула, знаю, нажаль нокія зараз здає позиції:agree:
     
  16. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Розкажу і я про свої мобільні. Першим був ericsson t10, який мені дістався в спадок. то була ще та мухобойка, яку через 8 міс тролейбусі вкрали..потім пів року без телефону.. Потім мені подарували panasonic a100
    [​IMG]
    Ох, ну і любила я цю манюню. він був такого розміру як коробка сірників. Дуже личив мені цей телефончик. Довго я з ним теж не ходила, бо заразилася хворобою від свого чоловіка (тоді ще хлопця): кожні пів року міняти телефон. Далі був сіменс С65
    [​IMG]
    перший кольоровий телефон з камерою...і з хорошою, на той час поліфонією. Великий мінус--батарея тримала 1 день. тоді настала ера жабок: самсунг E330
    [​IMG]
    далі моторола бо хотілось mp3
    [​IMG]
    але моторолку вкрали:girl_sad: і я купила самсунг E900
    [​IMG]
    Верхні кнопки були сенсорними. Це були перші сенсорні моделі- "тихий ужас". Хоча у всьому решта телефон був хороший,але ті кнопки мене добивали...
    коли одружилась, купила собі нокію 6300. ходжу з нею вже 3.5 років. телефон супер. міцний та надійний. правда, Сашко кого покоцав добряче, і екран міняли, і зараз знову трохи тріснув... все равно его не брошу потому что он хороший. Тепер залишу його другу сім карту.
    мені таку казку в магазині ще 4 роки назад казали :) Треба ж і інші моделі продавати. Серед телефонів поважаю нокію і самсунг, дійсно роботяги:girl_claping:!
     
  17. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    В мене 5 років бездоганно відпрацював самсунг А800 з чорно-білим екраном і двома функціями - дзвінки і смс :girl_haha:. Правда там ще був браузер, яким я не користувалася, бо з таким екраном і цінами - це не мудро.
    [​IMG]
    Ніяк не могла його позбутися, бо падав кілька разів - і нічого! (Він ще й досі працює!)
    Потім чоловік не витримав і в 2009 році подарував нокіа 5800.
    [​IMG]
    Спочатку я трохи переживала, бо кажуть, чим більше прибамбасів у телефону, тим він глючніший. Але переставила ПГ, закачала купу програм. Смартфон - це моє. Дзвоню я небагато, зате використовую всі інші функції - особливо читалку, відеокліпи зручно дивитися, бо екран великий, і в інтернет заходити приємно. Навіть тапатоком не користуюся, бо він мене дратує.

    А дочці в вересні купила нокіа Х3 (вона витримала мій старий самсунг лише 1 рік). Майже ті ж функції, що і в 5800, тільки без wifi, і екран не сенсорний. Та коштував втричі менше.
    [​IMG]
    Непоганий телефон і в руці зручно лежить.
     
  18. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Ну,ну,ну треба було просто до сенсора пристосуватись, це не в телефоні проблема.
    В мене такий більше трьох років відпрацював і теж і падав і діти бавились і т.д. , тепер 10річний син ним користується "не шкодує" і за 4 роки проживання у нашій родині жодного разу цей апарат не глючив. Доречі коліжанка на роботі має ідентичну модель теж більше 3 років і самі +.
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    в мене теж було досить багато телефонів..

    починалося все з такого еріксона. Був троха глюканий, бо б/у, але дзвонив.

    [​IMG]

    за короткий час поміняла на цей, теж еріксон (давно то було...) Не телефон — звіррр.. батарея тримала два тижні, дзвонив так, що метрвого можна було збудити.. А ще там можна було свої мелодії створювати, чим я і бавилась :) ну, і ще в темному переході можна було від когось відбитися, теж плюс :)

    [​IMG]

    Ще був такий сіменс, дуже ним гордилась, бо він мав одну мелодію, схожу на поліфонічну :) :) :) тільки він не читав смс кирилицею, прийшов час наступного..

    [​IMG]

    це дрантя було дуже старе, мені його дав покористуватися колишній хлопець. Воно постійно глючило і пищало в невідповідні моменти, інколи частенько серед ночі.
    [​IMG]

    Тому ми його позбулися, і я собі за зібрані за півроку гроші купила в подруги соні еріксон. дуже ним була задоволена, дуже його любила, але сестра в мене його забрала, занесла в ремонт, і з кінцями..

    [​IMG]
    Після нього, вже за кілька перших стипендій, купила собі цю моторолу. За якийсь час після покупки теперішній чоловік, а тодішній хлопець, мені її залив соком, вона рік пролежала поламана, а потім ми її розкрутили, витерли спиртом липкий сік, і воно працює донині :)

    [​IMG]

    дуже хотіла цей, бачила їх в одну ціну, але не дочекалася, поки привезуть. А привезли його вже на 150 грн дорожче :)

    [​IMG]

    Замість запацьканої мотороли я зажадала телефон "щоб дзвонив", але новий. Виділила на це 250 грн і послала хлопця по телефон. Він приніс коробочку, взяв з мене 250 грн і віддав мені телефон за 250 доларів :) в мене був трохи шок, але я це пережила :) Так і ходжу з цією нокією, іншого телефона не хочу :)

    [​IMG]
     
  20. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    першим моїм телефоном був подарований мамі сіменс ось такий .телефони тоді були взагалі рідкістю, тому я ним дуже гордилась, коли мама давала поносити.[​IMG]
    потім була моторолка, улюблена, хоч і глючна, якби на проблеми з батареєю, екраном і прийомом сигналу, мабуть досі носила б.[​IMG]
    потім самсунг, назви якого я вже не пригадаю. перший мій поліфонічненький. проте головним в ньому було те, що корпус був кольору червоного вина.
    потім соні-еріксон , але з перших днів знайомства з ним, телефон вимикався, вмикався, білів, чорнів і червонів, коли я того не хотіла. але причиною до його зміни стала батарея, яка тримала 1,5 дні без прослуховування радіо, плеєра і ігор. сумно, бо я його досі люблю...[​IMG]
    і вже тиждень з легкої руки коханого чоловіка в мене живе ось така нокія [​IMG]. знаючи мою любов до смсок, чоловік вибрав ідеальний, з клавіатурою. я закохалась!