Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Почала згадувати, які ж телефони в мене були .... і пригадалось досить таки багато. Єдине, не пам"ятаю всі моделі. Відшукала приблизно на вигляд по памяті.
    Перший телефон купила б/в, глюкавий, Simens C35
    [​IMG]

    Далі нашкребла грошики і купила новенький LG (тільки срібного кольору)
    [​IMG]

    Далі я познайомилась зі своїм теперішнім чоловіком і його присоромили, що він працює у сфері мобільного зв"язку, а в мене ще телефон з зеленим екраном. Віддав мені свій старенький Samsung з синім екраном :)
    [​IMG]

    Далі був ще один Samsung X100
    [​IMG]

    А далі я не пам"ятаю порядку
    RAZR V3 рожевий, дуже стильний. Дизайн до сих пір подобається мені.
    [​IMG]

    Sony Ericsson (здається ця модель)
    [​IMG]

    Потім дуже захотілось слайдер і знов Sony Ericsson - дуже класний, стильний телефон. Але... почав глючити...
    [​IMG]

    Тимчасово користувалась телефоном чоловіка - NOKIA E65 (дуже хороший телефон, але для мене занадто чоловічий)
    [​IMG]

    І ось прийшла ера новітніх технологій - перейшла на сенсорні
    HTC Legend - телефон просто супер. Після сенсорного дуже важко перейти на кнопковий телефон.
    [​IMG]

    Все було добре, але мені дуже подобався I Phone білого кольору. Це була проста потаємна мрія про яку я розповіла чоловіку. І на НР я отримала в подарунок цей чудовий телефон (тобто маленький комп"ютер).
    [​IMG]

    Хоч б/в, але працює відмінно!
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    в мене такий же був,тільки срібний
    і такий був, тільки теж срібний :)

    в моєї сестри такий був, тільки чорний. Глючити почав скоро. Міг висилати по з однакових смс.
     
  3. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я до нього пристосувалась, пів року з ним ходила, ніхто з моїх знайомих не брав мій телефон в руки, так той сенсор всіх добивав:girl_crazy:. В наступних молелях сенсор ЗОВСІМ інший, набагато кращий. Шкода, бо сам телефон хороший. Після E900, я як вибирала телефон казала, що хочу простий, класичний і надійний телефон обрала нокію 6300.
    і в мене був чорний. Обожнювала його. Заглючити не всиг, бо вкрали в Політесі на ксероксі, під час сесії. Там не один телефон пішов геть, бо потім висіло оголошення: "Пильнуйте гаманці і мобільні телефони".
    правда, моторолка гуділа тихенько, як була відкрита.
    Зараз вже юзаю нокію 5230, довольнаааа!
     
  4. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    а у мене все починалось так...
    -нокія 3310
    -сіменс МТ 50
    -сіменс А ...не пам"ятаю циферок
    -нокія 8310 ...така гарненька маленька червоненька з радіо....О! з нею самі світлі спогади
    далі пішла ера самсунгів...
    - сіра жабка не пам"ятаю моделі
    - сірий слайдер
    -потім слайдер сіменс...
    -потім нокія з кнопочкою збоку вишибло модель
    ....ну зараз самсунг корбі жовтенький яскравий!!!!!!! працює тьху тьху
    А мрію про айфон... ось така то історія мобільна...
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    ага, так-так, фонила так.
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Дівчатонька, накрилася і моя мобілка :sad: Порадьте щось, щоб не дуже дорого, надійно, ну і не зовсім "лопата", хочеться щось жіночне. Знаю що завдання не просте, але може щось таки порадите...
     
  7. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    я мала мотороллу 1 рік, продала в нормальному стані
    потім сіменс С 62 -3 роки, вмерла.
    нокія рожева - 3 роки, теж добила її.
    чомусь мої телефони витримували рівно 3 роки (+-2 місяці)

    тепер вже рік юзаю нокію 5230. задоволена на 100%. не глючить, сенсорна, достатньо дешева. Безліч разів падала, але і надалі працює відмінно. Єдиний неприємний випадок: коли почались перейми, то виявилось що моя нокія немає секундоміра)))
     
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    моя еволюція мобілок почалась в школі зі звичайної жабки самсунг (зараз вже навіть модель не можу пригадати). але в неї була поліфонія і кольоровий екран, тому я була страшно щаслива:girl_crazy:
    далі був отакий самсунг E360
    [​IMG]
    теж жабка, але вже модніша. пам"ятаю, що дуже його хотіла і от на Миколая мені подарували, я потішилась 2 тижні, потім пішла з подружкою на каток і там його вкрали:girl_mad: то було горе...до травня я ходила без телефона, а там купила собі такий самий, так він мені подобався:girl_smile:
    з ним проходила 3 роки і тепер ще мама ним користується.
    минулого року загорілась соні еріксоном s500i, коханий доклав грошенят і я вже моднічала з отаким красенем
    [​IMG] [​IMG]
    телефончик дуууже зручний, функціональний і стильнючий. чого питається я захотіла сенсорний- і досі не розумію..ну просто шось перемкнуло і все- той здала, дозбирала грошей і купила ось такий LG KP500
    [​IMG]
    так, він модний, але зовсім незручний...шкодую, що так необдумано поспішила, але що вже тепер поробиш..на новий телефон поки витрати не розраховані:girl_crazy:
     
  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    В мене все починалось з Сіменса А60, червоного...він перейшов у спадок до мами. а в мене посилився ось цей [​IMG] була дуже ним задоволена, функціональний, практичний, міцний..єдтнтй недолік брак пам"яті...через два роки і він перекочував до мами (але у неї ого нажаль вкрали), а мені подарували Нокіу [​IMG] і от уже майже чотири роки, як вона мені служить...був період що страшенно глючила, я її здала в ремон, і о диво..телефон почав працювати ще до початку ремонту (напевно злякався). Пережила вона не мало падінь (трохи полущена фарба, тріснута панелька збоку. підтоплений екран, і ще вчора згубила скло зі зовнішнього екранчика)..і от задумалась над купівлею нового телефона...хочу Нокіу, бо вже привикла до їхнього меню...можливо сенсорний. але хотілаб поцікавитись у власниць таких телефонів, як вони на рахунок зручності. падіння. а зимою як той екран функціонує?
     
  10. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Мій самий перший телефон це сіменс А55, відходила я з ним рік, перейшов у спадок до бабусі (досі працює), потім мені купили самсунг Е360 червоний, була рада як слон, ходила я з ним 4 роки, і досі би ходила, на інший не би не поміняла, але мені його розломали на двоє. Він бідака і падав і плавав, але працював. Потім я собі купила Самсунг Д900І, догробила гніздо зарядки, ніяк не доходять руки поміняти. Потім ходила з Соні еріксоном простеньким з кольоровим дисплеєм, потім ходила з чоловіковим КПК, огромний такий і важкий, зараз лежить і ніхто ним не користується, а зараз маю нокію 6131, падала сильно, корпус чоловік поміняв, впав в відро з водою, чоловік над ним почаклував і о чудо ,працює!)))Зараз не планую міняти телефон, мені з ним зручно, але правда хотілось би нокію сенсорну!)))
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    от і я так шось захотілось сенсора, ну просто атас. але то не моє
    враховуючи, шо телефон мені треба на 2 картки виключно для дзвінків і смс, то купила собі дешеве чудо і не жалію
    [​IMG]
    за 350 грн свою роботу виконує відмінно
     
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    а моїм першим телефоном десь в 6 калсі була велика моторола з антеною:girl_crazy:
    потім були дві моделі марки алкатель
    після того почалась династіня sony ericsson, мала їх багато, і так звикла що іншими марками користуватись не можу
    наразі в мене такий [​IMG]
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Мені з такою дуже файно, маю вже рік 5230. Поки звикала, було трохи тяжко, але тепер кнопочні телефони викликають в мене ступор, бо постійно намагаюся потягати зображення на їх екранах:) Щодо падати. Сильно не падала, ну але пару разів приземлилася зі столу чи дивану на землю, ніц їй не було. Екран зимою не тормозив. Ну і ще плюс, я багато користуюся мобільним інтернетом, батарейка при тому тримає досить довго. Єдине, плівочка на екрані вже зовсім порепана, треба замінити.

    гиги))) вчасно прочитала, а то би шукала і шукала його там в самий інтєрєсний момент)
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Стараннями коханого маю тепер HTC Wildfire S. Дуууже задоволена!!!! Попередній телефон (Нокія 6303) був супер, а цей - ще суперовіший:) Функцій купа (аж забагато), працює наразі без збоїв:)
    [​IMG]
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Перший телефон в мене був Нокія 3110, на той час він був дууже популярним, і дуууже надійним. В мду пішли жабки, і захотілось мені, на той час модною була Самсунг А300... з подвійним лисплежм.. во крута була[​IMG] А потім, а потім шеф дав свою Нокія6610, теж класний телефон, служив мені довго, маленький, легенький.. я зносила його, потім малий бавився[​IMG] Потім в мене був 6300, люблю той телефон до нині, падав мені з 2 поверху, подрапався, але працював, люблю металевий корпус.. так сподобався той телефон, що коли чоловік продав свій, я йому віддала 6300, а собі купила новий, і знов 6300 [​IMG]. Потім мені захотілось моднячого сенсорного, купив мені коханий 5228 [​IMG]. Сенсор не сподобався, тому на ДН я отримала сюрприз.. мрія з металевим корпусом Нокія 6700 slide, це в мене перший слайдер, але я його люблю, а ще більше кохаю чоловіка, який мені таке задоволення організував [​IMG].Ось і все. Тепер бачила IPhone білого кольору, десь в душі захотілось собі... але ні, задороге задоволення.. тому Nokia forever:girl_curtsey::girl_claping:!!!!!!!
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2011
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    В п’ятницю дивились з мужом за телефонами і мені сказали що iPhonе зараз на 4-му місті. А на першому саме HTC Wildfire S. Хотіла взяти. Муж мені зажав 100 долларів за телефон.

    Бо я і надалі ходжу з таким стареньким що певно ніхто такого не має. Моя Нокія 2000 року :girl_haha:
     
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я теж любителька Нокій.
    2 вересня буде рік моїй простенькій Nokia 2323.
    Лише ці телефони витримують численні польоти із різної висоти, невеличкі купання і купу пилу. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Саме тому обрала Нокію, попередні інших виробників не витримали миття під краном і плавання в яблучному пюре:girl_crazy:
    Приїхала моя замовлена Нокія до посередника, але є нюанс - завод не вклеїв наклейку на материнку, посередник пропонує дослати її, невелику компенсацію або чекати нового телефону. Що робити? Чим грозить відсутність наклейки? Хотіла саме ю стареньку Нокію (слайдер 6500), вона міцна і фотки класні, не хочеться фотоапарат тягати за собою. Дорожчі з наворотами наразі купляти не бачу сенсу, використовую суто як телефон.
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я маю аналог 6500, колись вона мені дуже подобалась, тепер муж подарував 6700 слайд. Мене влаштовує, на вигляд схожі. Фотки бомбезні, камера 5,0Мпкс, нормально, оптика Karl Zeiss, найголовніше для мене - металевий корпус. Я задоволена, мало сказати - я просто щаслива. Проте теж використовую лише як телефон. А чому ви захотіли саме 6500?
     
  20. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Тому що у знайомого був, зарекомендував прекрасно, ціна десь 1000, я більше давати не хочу, поки діти малі, бо має ймовірність попасти в халепу як і його попередники.
    Ці два пункти вибору були основними.
    Але щось мені здається, що попала я на сірий імпорт.