Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Якщо не брати до уваги трохи тріснутий від падінь екран, то працює нормально. За півроку завис тільки 1 раз. Юзаю тільки звичні функції телефона, плеєр і деколи вайфай. Батарея тримає 3-4 дні при інтенсивному викоритсанні.
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    чекаю на ось такий
    [​IMG]
    в мене пару критеріїв:
    - 2 сімки
    - моноблок
    - не сенсорний екран

    ціна невелика до того ж
     
  3. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    [​IMG]
    Ось такий в мене тепер :)
    Ідеально відповідає усім моїм вимогам:
    - Nokia;
    - на 2 сім-карти;
    - може падати, скільки хоче, але ніц ся йому не стане :girl_cool:;
    - якшо все-таки щось із ним станеться - плакати не буду, бо не дорогий :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Вже раз його втопила навіть, і все ок - ніяких проблем. Я люблю цей телефон :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Маю Nokia 6700
    [​IMG][/URL]

    Зауважила, що в квартирі пропадає зв"язок, коли намагаюсь телефонувати пише, що немає мережі. Перед тим мала 6300, то таких проблем не було. Хтось з таким стикався?
     
  6. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    [​IMG]
    В мене ось такий смартфон, після місяця роботи повернула по гарантії на ремонт, постійно вібрував екран, після ремонту працює добре...наразі нарікати нема на що.
     
  7. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Моя Nokia E 72, подарована чоловіком на 8 березня.
    [​IMG]
    Як і будь-який смартфон має силу-силенну функцій, але для мене одна з головних то ліхтарик, бо дуже вже я люблю шпортатись на сходах в темному під'їзді. Ну і кнопочки для мені зручні, хоч і маленькі.
     
  8. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Після того, як мій улюблений нокія 5530 остаточно відмовився працювати у мене була велика проблема вибору нового мобільного.
    По-перше хотіла нокію, по-друге сенсорний телефон (вже не уявляю, як можна повернутись до кнопочного).
    Вибирала-вибирала і вибрала...
    Нокія 700... червоненький))) ось такий:
    [​IMG]
    Тоненький, гарненький, червоненький... більшістю функцій не користуюся, але телефон дуже люблю :)
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    щось сі стрєсло з моєю нокією. Камері капут, чи шо... Включаю,а на екрані типу шуми, як "помєхи" на телевізорі. Починалось з пари таких штук, а тепер увесь екран, ніц не видно. Ні в кого такого небуло?
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    хі, та сама сторі
    лиш повернула наступного дня, мені дали аналогічний і теж постійновібруючий, після ремонту норм

    до того мала мега-глючну нокію, якій не помагав жодний ремонт, її фішка - білий екран, пропадаюча мережа, 10-го відраджу тепер

    маю якусь погану карму на телефони :)
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    а яка саме?
     
  12. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    так було з моєю Нокією - за 6 років користування падав безліч раз - і жодної подряпини чи збою в роботі.. Купила Sansung galaxy ace 5830 la fleur лише місяць тому і мала необережність 2 рази випустити з рук.. Ну що тут скажеш - делікатний телефончик, зараз на екрані величезна тріщина, і не одна ( при чому що падав він на задню сторону)....(((( Тепер треба нести в ремонт.....
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    тут писала про неї
    Х3-02
     
  14. Emerald

    Emerald New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    У мене Нокіа 5228. Простенький і на даний момент цілком заловольняє мої потреби.
    [​IMG]
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    А в мене ось такий телефончик.
    [​IMG]
    Пощастило купити ще з старою операційкою, бо те що зараз у них всунули мене взагалі не влаштовує. Подружка через півроку купила, не сперечаюсь що дешевше, але трішки глючить. А мій...Вже навіть в морі купався, в піску був закопаний - нічого.А скільки падав, вже навіть не памятаю. Задоволена повністю:)
     
  16. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    а в мене ось такий,[​IMG] падав вже 2 рази
     
  17. slonenjatko

    slonenjatko New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Незнаю чи сюди пишу, дівчатка чоловік хоче подарувати мені телефончик, я маю вибрати,але незнаю який! порадите щось хороше, цікаве, новеньке......
     
  18. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Тримала в руках iPhone 5 - раджу :girl_wink: білого кольору - ляля!
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Мій мобільний телефон


    А це мій телефон. Samsung Galaxy S Captivate. Американець. Він у мене вже два роки і залишається акутальним навіть в потоці iPhone і нових Samsung. Поки що не планую міняти на щось краще.
    [​IMG]
     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Та то як, під враженням. А взагалі смартфон дуже зручна річ. Так сталось, що я місяць не мала свого iPhone 3 і відчула гостру нехватку пристрою. Записник, інтернет, навігатор... Наприклад, вивісили в садочку список, то я не переписую, а просто фоткаю і так різні документи, яких мені потрібна копія. Список закупок, зручний календар, ну і забавки розвиваючі для діток. Плюсів багато. І то не треба iPhone 5 купувати. HTC, Samsung серії Galaxy, iPhone 3, 4.