Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    ну а як інакше? так у всьому...Коли я придбала своє авто страшно тішилась, через півроку вийшла нова версія- цікавіші фари, плавніші форми( ну як я дівчина на інші характеристики не дивлюсь)..але це не означає що я впала в депресію і тепер страшно хочу новеньке авто.

    Так само і айфони.Звичайно що випускають наступні серіі, з новими функціями, гарнішим дизайном....а чи гнатись за новинками то вже справа особиста.
    В мене айпад з тих перших, без камери...але повністю нас влаштовує,зараз це малого планшет, чоловік задумується про купівлю ще одного,вже для себе.

    Я колись теж не розуміла що ж в тому айфоні доброго, і не хворіла ним. Чолоік подарував .Перших півроку я ним користувалась тільки як телефоном..потім поступово роздуплилась в ньому і тепер я вже не хочу просто телефона. Айфон- це практично весь всесвіт на лодоні.

    а от

    то я б посперечалась. Яість фота досить посередня, краща звісно від деяких простих телефоні,але і до фото з дзеркалки їм далеко.
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    бозю, яка мімімішка
    я обожнюю такі старі телефони

    ---------- Додано в 00:09 ---------- Попередній допис був написаний в 00:06 ----------

    хто б спорив)))

    сама більша хохма
    прийшла до куми, похресниця взяла мій телефон, відкрила
    а там ..... кнопки
    аааааааааааааааааааааааааааааа
    завис на півгодини
    покоління *І*
     
  3. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    То болячка тих мобіпупсіків :) Мама моя мала таке чудо і теж зле чути було, а то тааак злить! :)

    ---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:13 ----------

    Дитинятко моє з нагоди ДН назбирала собі на мобільний - сьогодні урочисто вручила грошенята таткові і цілий день була така чемна, аж до рани прикладай, бо чекала тата з телефоном новим (під вечір правда нерви не витримали і троха псіханула при уроках, але прикриємо на то очі гг) І ось на порозі з"явився тато з телефоном :girl_crazy::girl_dance::girl_in_love: LG T500
    Скажу вам, якраз те, що треба: ціна приємна, якість на рівні, зайвого немає, зручністю радує. Дитина задоволена, бо сенсорний екран, а то ж маст хев :girl_crazy:, то ж хіба життя було без сенсорного? Так...сіре існування ггг
    Словом, маладьож вимагає йти в ногу з часом :)
    П.С. Нарешті загнала дітей спати і сіла сама бавлюсь...У відгуках читала, що там не ставиться окрема мелодія на абонента, а лише одна на всіх...Не на ту напали! Ставиться, просто треба вміти шукати.:girl_crazy: І я вмію.
     
  4. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    а я мечтаю купить самсунг нот 2))) просто читаю много , а там экран большущий, так что удобно
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    приніс мені Миколайко мобільний телефон, тепер маю дилему як виключити інтернет на телефоні, бо вже зжерло мені купу грошей на рахунку, хоч я навіть не підключала, модель http://rozetka.com.ua/samsung_s5660_galaxy_gio/p135153/
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    з правого боку від екрану збоку вгорі є кнопочка, коли екран включений-нажимаєте її і тримаєте яку секунду, вискочать опції телефону і там після режиму без звуку, буде режим мережі з передачі даних-нажимаєте по тому, щоб на тих стрілочках намальованих появилася перекреслена риска
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

     
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    А я раніше ніколи nokia не зраджувала)) останню свою розбила і вирішила купити той таки айфон.
    Купляли б/у за абсолютно невисоку ціну,
    Айфоном дуже задоволена, програми дуже зручні і цікаві, особливо респект іх читалкам, месенджер клієнтам і ще дуже дуже багато Цікавих програм знайшла для себе=)
    Якість фото дійсно посередня, але звук на чудовому рівні, і я , і мене добре чують.
     
  9. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    а мені просто був потрібний телефон для дзвінків і деколи музику послухати, інтернету вистарчає в дома і на роботі, а тут такий "розумний" телефон хоче всі мої грошики згамати
     
  10. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    а в мене було багато побажань до телефону: звичайно, головне, щоб дзвонив, але ще було потрібне фото та інтернет. по бюджету вийшла нокіа с5-06 - дзвонить добре, падав з 7 поверху (в траву) - все працює :), інтернет з горем пополам з київстаром настроїла, щоб "і вашим, і нашим" (мені інтернет кожен день за помірну ціну і їм на мені заробити :) ). а от з якістю фото довелося змиритися :sad:
     
  11. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    А я вже місяць десь ( чи коло того ) балдію від свого телефона. Вже і книжку читала на ньому, і навіль злих пташок поставила. Словом, не телефон а мрія. Раритетна така мрія :)
     
  12. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    В мене Самсунг S5660 - не дуже ним задоволена, мала б змогу - поміняла б.
     
  13. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    А в мене віднедавна живе ось таке чудо FLY IQ 440 Energie:girl_in_love:
    [​IMG]
    Чудовий, надзвичайно функціональний телефон. Як сказала Занудка, іду в ногу з часом і опановую сенсорний смартфон:girl_dance:
     
  14. alison

    alison New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Вирішила згадати все, точніше всі телефони, які в мене були :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Першою була Motorola C350.
    Брала б/в в студентські роки, чесно кажучи, взяла перше, що запропонували та на що вистачало відкладеної стипендії, бо вже марила мобільним телефоном. Кольоровий екран, 16-голосна поліфонія... ммм - тоді це було досить актуально. Якщо не зважати на те, що при сильному вітрі "моторолка" просто гасла, а при падінні в неї зникав вібро-дзвінок (а потім знову з'являвся при наступному падінні), телефон виявився "робочою конячкою", бо потім ним ще досить довго користувався тато.

    Другий мій телефон - Samsung SGH-E360 - подарунок хрещеної мами.
    "Розкладушка", камера, mp3 на дзвінок, FM-приймач, MMS, Bluetooth. Це вже було щось цікавіше. Прослужив найдовше, досі в робочому стані, але вже дуже погано тримає батарея. Заслужено відпочиває "на антресолях".

    3-й і 4-й брала як телефони для 2-ї SIM-карти. Прості і недорогі, суто для розмов. Не роздумуючи брала Nokia, спочатку 1112 потім 1200. Один віддала бабусі, інший - мамі.

    [​IMG] [​IMG]

    Наразі основний мій телефон Nokia 6700 slide Petrol Blue. "Типу" сматрфон :) взяла, бо гарний колір, спробувати, що таке слайдер, основна камера 5 Мп, лінза Carl Zeiss, досить цікава начинка. Не вистачає WiFi.

    Остання покупка - Nokia Asha 200 Orange. Тому що - 2 SIM-карти, улюблений колір, спробувати повноцінну клавіатуру. Використовую для особистих номерів, так як в основний довелось поставити корпоративну картку.

    Таким чином, лишилось спробувати лише сенсорний телефон, а я їх наразі панічно боюсь. :girl_blush2:
    Ось такий вийшов в мене ностальгічний огляд. Дякую за увагу :girl_bye2:
     
  15. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Рівно першого дня календарної весни купила отакий:
    [​IMG]
    Обирала за критерієм "на дві карточки":girl_phone1::girl_crazy:
    Ще, поки, малюк до нього не добрався, бо два попередні добив/"втопив":girl_cray:
     
  16. KateIrod

    KateIrod New Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Можу поділитися враженнями від телефону Samsung Galaxy s2 ... Користуюсь майже рік - і я дуууже задоволена... Коли постало питання про вибір нового гаджета я не була знайома ні з чим крім Nokia.. Чомусь була їх відданою фанаткою... ТОму наслухавшись реклами та друзів подумувала над IPhone 4 або Тепер вже моїм самсунгом.. Компанія Apple випускає дуже хорошу продукцію, щоправда вона не зовсім адаптована була під Україну, але здається все виправилось.. ПРошивки, програми та зв язок та офіційні дилери.. Єдине це ціна .. Тому ви вирішили глянути ше і на самсунги .. Він майже нічим не вступає Iphone ..Тому вони мабуть і судяться)))..Камера хороша, програми літають, книжки можна вільно читати, оскільки екран дозволяє своїми розмірами, ігор - як на мене аж забагато)).. Інтерфейс телефону - можна змінювати, регулювати під себе. звук відмінний, сенсор міцний і швидкий... Одним словом я рада що придбала цей телефон..Зараз з явився Galaxy s 3 .Мій свекор собі купив, як на мене, великої різниці немає.. ну звичайнокрім розмірів самого телефону.. 3ій - як лопата .. ))) ну мужчинам можливо нормально, мені і 2ий не дуже в руці поміщався.. + ціна на 2тисячі вища..
     
  17. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я маю Samsung SGH-E530 (голубенький). 7 років тому так хотіла цей телефон що їздила за ним на Хрещатик. Переплатила більшу суму ніж можна було купити у Львові, але ні трішки не жалію. Мій самсунгчик вірний мені і по цей день. І поки він у мене не помре я його ні на який супер-пупер моднячий не проміняю. Нещодавно для малої сестри купила сенсорний на ОС андроїд, поки все налаштувала, то побавилась цікавою чудо технікою, але змінити свій бажання не маю. Ось така я старомодна.
     
  18. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я до вас за порадою :girl_tender: Маю можливість придбати телефон, не дорогий (чи не дуже дорогий, як для кого ;) ), приблизно в межах 100$ Хочеться попробувати сенсорний, багато використовую інтернет через телефон... Є можливість купити смартфон копія НТС Desire (Китай) б/у пів року, або просто якийсь новенький сенсор, бажано Нокія... От тепер не знаю, що робити... А якщо брати просто телефон, то який? Останні роки не в курсі новинок, тому нічого не знаю... Підкажіть щось, будь ласка :girl_tender:
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    я би краще брала якийсь сенсорний , Нокія, Самсунг, Соні, але не копії. Розумію, що всі робляться в Китаї, але мені здається фірма таки мусить гарантувати якість.
     
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій мобільний телефон

    Я зараз буду куликом, який хвалить своє болото:girl_haha:. Якщо хочете хороший бюджетний сенсор, то раджу звернути увагу на марку FLY. То Китай, але значно кращий за ті копії, на які дають три місяці гарантії і всьо. Я би трошки доклала я брала щось отаке або таке. Флай зараз впевнено пробивається в лідери завдяки якості своїх телефонів, які в принципі по характеристикам не уступають таким брендам, як Самсунг і НТС, а коштують чи не в два рази дешевше. Я вже другий місяць маю флайку, задоволена неймовірно (можете глянути вище, яка в мене модель). Ну і що дуже важливо - Флай дає на своє телефони 12 місяців гарантії.