Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Liliyah Romanova, 24 Листопад 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

    Nyashka, Різдво і Пасху теж не лише християни святкують. Те, як святкують, свідчить про тих, хто святкує, а не про саме свято. Влізла комерція, а вона будь-яке свято спаскудить. Тому й виглядає як Новий рік, бо хто вбирався дідом Морозом, той тепер Миколая грає.
    Концерти до дня святого Миколая доволі нудні, лише віршики та пісні до Миколая чи про його життя. Схоже на вертеп трохи.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

    Читаю як люди у фейсбуку пишуть про те, що діти лишають для святого Миколая печиво і молоко, а його оленям - капусту, морквинки тощо і в мене шок, щиро кажучи.
    Раніше Миколая одідоморожували, а тепер осантаклаушують? Що то за нова мода?
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

    Сміх і гріх :8:

    Як казала колись моя бабця- то всьо Гамерика.
    Мене злить це дуже.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

    Наскільки я розумію, люди самі то переймають. Я лише не розумію, чому й нащо?
    Я живу на цьому континенті, але мої діти чітко знають, що є святий Миколай, а Санта Клаус.
    І святий Миколай є святим, тому йому ні молока, ні печива не треба. Тим більше зараз піст і молока святий Миколай би не пив. ))) І оленів йому не треба, бо він живе на небі, а не на Північному Полюсі. Різниця для них чітка, бо один - це казка, а другий - це реальна історична особа.
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

    Звичайно ж самі))
    Для чого? Та вони самі не розуміють для чого. Так завжди- хтось одне не конче розуміюче покаже дурний приклад, а стадо за ним. Ну, нажаль, я іншого пояснення не маю.
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

    До теми:
    [​IMG]
    Все йде з сім'ї. Як батьки пояснять, так і буде. А батьків які добре самі щось знають щораз менше...
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Миколай чи Санта Клаус/дід Мороз?

    Лілю, печиво і молоко - то ще півбіди.

    Я от нещодавно шукала в інтернеті гарне віршоване привітання на Миколая, то натрапила на таке
    (звідси http://sms.xsms.com.ua/congrat/st_mykola/ )

    Щоб Миколай червоний ніс.
    Купу доларів приніс,
    Рахунок в банку щоб відкрив.
    З грошима диво сотворив
    І цілий рік щоб на дурняк
    Ви пили пиво і коняк.
    - так і написано: коНЯк.

    Як кажуть, хоч стій, хоч падай...