Мінусовий резус-фактор

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Matiola, 27 Березень 2009.

  1. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Регулярно роблю аналіз крові на антитіла - антитіла не виявлені, молюсь за здоров'я малюка. Наступну вагітність планую колоти імуноглобулін під час вагітності незалежно від того, який резус буде в первістка, бо частіше конфлікт виникає не при першій вагітності. Це до того, що я нелегковажно до того всього ставлюся, і аналізувала інформацію не один тиждень.
     
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Якщо перше маля мінусове, то другу трактувати треба як першу у цьому плані, наскільки я читала :). Але я теж дую на зимне, так що колола і при першій теж.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2016 ---
    А от думати треба однозначно, бо наші реалії такі, що фільтрувати треба і то серйозно - як при вагітності, так і потім, так і щодо себе самої, а не лиш діток. Я не знайшла негативних наслідків такого укола, крім думки, що наш вітчизняний імуноглобулін не надто ідеально чистий і може мати небажані домішки, тому тут така справа...Може коли напишуть про побічки, хтозна. Плюс фінансовий фактор немалий. Завжди треба ставити все на вагу брати на свою відповідальність, а що зробиш.
     
  3. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    в мене друга вагітність. перша дитина з народилась з +. після пологів кололи сироватку( свою роддомівську, я її не купляла, я так розумію з станції переливання крові)
    зараз , слава Богу, 21 тиждень , антитіл не виявлено. я спочатку собі подумала що раз не виявлено, то і під час вагітності нічо колоти не будуть. а сьогодні лікар каже - що власне коли антитіл не виявлено, то сироватку і колять і щоб я собі подумала чи хочу ти колоти сироватку на 30 тижні, якщо так, то яку...
    і я в розумах...чи є між ними аж така різниця?
    п.с. на станції переливання крові мені лаборант (власне не знаю чи то була Світлана Львівна, бо була без бейджика ) сказала що найбільш схильна до всіляких конфліктів (і резусних, і за групою крові) 1 група, іншим нема що так хвилюватись... може і правда?
     
  4. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    В мене теж резус-мінус, а в чоловіка резус-плюс, всю вагітність постійно здавала кров на резус-конфлікт, народила здорову дитину з резусом-мінус, нічого колоти не потрібно було ні під час вагітності ні після пологів, бо резус-конфлікту не було. Не планую під час вагітності і на наступний раз колоти, лише після пологів якщо в дитини буде резус+, моя лікар ( їй я довіряю) каже що ці уколи під час вагітності не дають гарантій що конфлікту не буде
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2016
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    А то правда, що якщо чоловік з+, його батьки теж з +(обоє), то в діти обов"язково матимуть тільки +( навіть якщо мама мінусова).?
    А якщо чоловік з +, а його батьки один з +, інший з мінусом, то при маминому від"ємному резусу, вони можуть мати різний резус?
     
  6. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    яким чином зашкодити?
    моя гінеколог розказала сумну історію, що кілька років тому був випадок в нашій поліклініці, що одна вагітна(не з її дільниці, тому точних подробиць не надала) колола на 30 тижні імуноглобулін з станції переливання крові, і він не допоміг- дитинка народилась з гемолітичною хворобою, і нажаль не вижила.
    які можуть бути причини? погано зроблений аналіз на антитіла на передодні? погане транспортування- зберігання тієї ампулки? чи міг сам укол все спровокувати, якщо напередодні зроблений аналіз показав що таки антитіл нема?
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2016
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А до чого тут батьки чоловіка? За їхню групу крові і резус фактор навіть ніхто не питає.
     
  8. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Та я і не кажу що хтось питає- я мала на увазі гомозиготний і гетерозиготний резус плюсовий батька дитини,просто написала по-простому
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А чому тоді аналогічного питання по мамі нема? Тож 50/50.
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    якщо ми в цій темі говоримо про резус конфлікт то мама відповідно мінусова. а плюсовий сильніший ген (чи як то правильно сказати)
     
  11. maty

    maty Well-Known Member

    ну в нас з братом батьки+, він +,я -.Його діти троє мінус,мої всі шестеро-плюс. очевидно,мій чоловік гомозиготний, а брат і його жінка- геторо
    заплутано написала
     
  12. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Я зараз грамотно не відповім, але знаю одне на 100% - перед уколом обов"язково треба перевіряти, чи ще нема антитіл. Якщо вони є, то укол не можна робити. А вже який механізм дії..то здається тут колись може Ніколь навіть писала... Ну гугл точно підкаже - треба пошукати.
     
  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Цікво чи той укол при такій ситуації просто нічим не поможе. Чи може ще і зашкодити? Читала в Березовськох що укол під час вагітності роблять тоді коли антитіл нема і тоді коли титр до 1:4. Коли більше то не роблять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    сьогодні була в Світлани Львівни, то вона відповіла на це запитання - швидше за все, напередодні був погано зроблений аналіз на антитіла( тобто на момент введення вони були). такого, щоб укол спровокував це, не може бути.
    єдине, що мене здивувало, що світлана львівна не така одностайна , щодо введення імуноглобуліну на 28-30 тижні, як моя гінеколог. її слова- "можете вколоти, якщо плануєте ще дітей". а я була впевнена, що імуноглобулін ввдодиться під час вагітності, щоб цю дитинку захистити.
    Ще питання до тих , хто колов швейцарський імуноглобулін, до якого тижня трималися антитіла?(знаю що після введення вони штучно з"являються в невеликому титрі). і як було після пологів?
    п.с. ще одна корисна інформація- навіть після введення імуноглобуліну, треба контролювати антитіла що 2 тижні, а при можливості і частіше( я цього не знала, думала, зробив укол і гуляй спокійно
     
  15. Bize

    Bize Well-Known Member

    Я вже писала тут, про те як в мене зявились антитіла після того уколу) в принципі, мені лікарі так і сказали, що це як вакцина - штучно вводиться певна кількість антитіл, і приблизно тримається місяць - титр обовязково бути на одному рівні - тобто не повинен в жодному разі зростати. Укол я робила на 31 тижні, аналізи робила на 34 і 36 тижнях в тій самій лабораторії, титр тримався на рівні 1:4. Але мені казали, що той укол, що роблять на 28-30 тижні, захищає ту дитину, якою я вагітна зараз.. бо під час пологів наша кров може змішатись і якщо в дитинки резус +, то зразу після пологів потрібно знову колоти імуноглобулін - вже для наступної дитини
     
  16. Riba

    Riba New Member

    дівчата, ану скажіть мені зеленій, в мене з чоловіком "-", жодного разу не здавала на антитіла, то не треба коли в обох мінус?
     
  17. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    ні, конфлікт резусів, то коли в жінки -, а в чоловіка +
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    а зараз який у вас тиждень? вже антитіл немає?
     
  19. Bize

    Bize Well-Known Member

    В мене зараз 39 тижнів, я вже більше не робила, бо лікарка каже, що до 20 числа народжу.. з нетерпінням вже чекаю того моменту)
     
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Забула запитати, а яка це у вас вагітність, 1-ша чи 2-га?