Мінусовий резус-фактор

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Matiola, 27 Березень 2009.

  1. Bize

    Bize Well-Known Member

    1-ша.. багато хто каже, що при 1 вагітності необовязково колоти на 28-30 тижнях, але я вирішила все-таки перестрахуватись..
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а я взагалі до другої вагітності була впевнена що в мене резус +:) на другій вагітності виявили що я таки маю -. муж +, дітки +. сиворотку кололи після других пологів,в пологовому. антитіл не було. здавала аналіз раз в місяць.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    а під час другої вагітності вам сироватку кололи, чи тільки після?
     
  4. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    а по якій причині радять не вводити?
    просто в мене думки лікарів розділись: лікар з жк настоює що треба ввести, типу то обовязково, іншому випадку-пиши відмову.
    а лікар з пологового- за то щоб нічого не вводити, типу якщо тобі після пологів ввели, значить цього хватає
     
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    чому? не будьте такими оптимістичними.... в моєї мами 1+, в тата 2-,був конфлікт по групі крові. я друга дитина , народилась з гемолітичною хворобою і як тоді говорили "чудом виходили". нікого не страшу, але таке теж буває
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    під час - ні, бо аналізи були в нормі. як народила, то вкололи.
     
  7. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    в жк писали якісь відмови? як реагувала дільнича гінеколог на небажання колоти?
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Ні,нічого не писала.дільнича навіть нічого не казала,що треба колоти.я питала чи потрібно,вона сказала якщо аналізи ок-то після пологів. Всі діти мають резус +
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, маю може дурне питання, але от щойно мені воно прийшло... Жінка -, чоловік+. Під час вагітності нічого не кололи, аналізи на антитіла в порядку. В пологовому сказали що в дитини - і теж колоти не треба. Після того 3 ЗВ, кололи сироватку тільки один раз і то вже після чистки. Тепер питання: чи може резус фактор бути причиною ЗВ на ранніх строках? І чи могли в пологовому натупити з визначенням резус фактору в дитини і тим самим пропустити ін*єкцію мамі? І чи є шанс після того всього на ще одну дитину? На що звертати увагу вже і потім?
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    лєгко!я до 28років була впевнена що в мене +, при чому кров здавала багато раз, і при першій вагітності теж.
     
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    От я все життя думала, що я "+", а при вагітності виявилося, що "-". Мама теж дивувалась.
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    дівчата, та в мене в карточці записано +, а виявилось -... хоча, якщо і другий раз аналіз так само робили, то я вже не знаю чому вірити.. значить, тепер малого і себе треба перевірити в кількох різних лабораторіях?
    ну і залишається питання щодо наступних вагітностей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в центрі переливання крові роблять ок.
     
  14. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Причиною моїх завмерлих був вовчаковий антикоагулянт. Здавала кров на визначення цього на Чупринки в Красівської.
     
  15. Alethia

    Alethia New Member

    Чи таки вкололи ви той імуноглобулін? як він переноситься? маю в вівторок колоти маю сумніви чи варто. Вагітність перша.
     
  16. Bize

    Bize Well-Known Member

    Вколола, нормально переносився
     
  17. Harring

    Harring Well-Known Member

    У мене резус"-" зараз 2 -га вагітність 36 тижнів , перша доня народилась теж з мінусовим фактором, ні після першої вагітності ,ні зараз нічого не кололи лише контролюють аналізами ,тьфу-тьфу все ок .
     
  18. Tanya Krivich

    Tanya Krivich New Member

    Дівчата, на якому тижні вагітності потрібно здавати аналіз на резус-конфлікт?
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2018 ---
    А з якого тижня вас направляли на здачу аналізу?
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2018 ---
    дівчата, хто пам ятає, з якого тижня тре здавати кров на виявлення титру антитіл через резус-конфлікт??? Моя лікарнічого не каже, навіть на облік не поставила, сказала прийти в 11 тижнів. А я статті різні читаю, там сказано ,що з 7 тижня потрібно здати кров (((. Ну і що маю робити?
    Порадьте!
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    я вперше здавала, як ставала на облік десь в 12 тиждень. Але ви можете у своєї дільничної попросити скерування, якщо роблять у поліклініці, наголосити, що вам це важливо. Або піти приватно здати на Пекарську в центр крові.
     
  20. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Перший раз здавала в 12 тижнів