Мінусовий резус-фактор

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Matiola, 27 Березень 2009.

  1. Dominichka

    Dominichka New Member

    Дякую)
     
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Дівчата, не легковажте під час вагітності перевіркою антитіл до еритроцитів за системою АВ0 (конфлікт по групі крові), якщо у вас перша або друга група, а у чоловіка - інша, ніж у вас. Прочитала в цій темі багато заспокоювань, що конфлікт по групі крові не є серйозним, не дає особливих проблем і т.д. Так ось - хочу сказати, це не правда. Проблеми виникають і дуже великі. Не часто, так, але ви ніяк наперед не можете знати, що не попадете в число "щасливчиків навпаки".
    В мене група 2+, в чоловіка 3+. Під час першої вагітності проблем не було. А от далі... лікарі ні разу не сказали, що взагалі бувають такі конфлікти. Ніхто ні разу не скеровував ні на які аналізи, що могли б перевірити несумісність. Навіть після того, як виникли серйозні проблеми і в мами, і в дитини - нікому з лікарів і в голову не прийшло, з якої це може бути причини. А потім вже було запізно. :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  3. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Дівчата з мінусовим резусом, хтось колов на 29-30 тижні імуноглобулін? Потребую поради. Моя Г говорить що зараз є якесь положення що всім мінусовим (в кого є ризик, тобто чоловік плюсовий) колять на 30 тижні, або треба писати відмову, але після 30-го тижня високий ризик появи антитіл. В мою першу вагітність я собі тихенько здавала кров, нічого не пропонували колоти, доця народилася з мінусовим резусом. Зараз вже трохи вагаюся і переживаю... хто мав досвід відгукніться
     
  4. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    В мене минус, в чоловіка плюс, доця з плюсом,не кололи під час вагітності нічого, бо аналізи не виявляли антитіл. А після пологів , в першу добу вкололи, мотивуючи тим, щоб я вдруге могла завагітніти.
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теж задавалася цим питанням в другу вагітність. Але таки не вколола, бо так наклалися обставини. Другий син теж народився з плюсом, як і перший. І теж просто кололи вже після пологів задля наступної вагітності.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в мене така ж ситуація то вперше про таке чую, правда в мене тільки 17-й тиждень...
    у вас дитина мінусова тож антитіл у вас не повинно бути цілу вагітність, тим більше ви здаєте аналізи, в мене дитина перша з резус + і мені після пологів кололи імуноглобулін, то цієї вагітності лікарка заспокоїла, сказала що буду здавати кожен раз аналізи на антитіла.
    Проконсультуйтесь ще з кимось про це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Arika

    Arika Well-Known Member

    В мене мінус, в чоловіка плюс, при першій вагітності не було антитіл і донька мінусова, при другій вагітності не було антитіл і син плюсовий, колола лише після пологів, під час вагітності лікар нічого не пропонувала та не говорила. Я думала, якщо їх немає під час вагітності, то і дитина буде мінусова, але вийшло не так
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    ні це зовсім не так, при вагітності кров мами і дитини не змішується, лише при пологах, у вас перша дитина мінусова тож при другій вагітності впринципі не повинно б було бути проблем. В мене наприклад перша дитина плюсова, тож під час пологів в мою кров попали антитіла дитини які для моєї крові є невідомими тому і кололи антирезусний імуноглобулін, це робиться для того щоб під час наступної вагітності в разі виношування плюсової дитини мій організм не зреагував на плід як чужорідне тіло бо він вже знайомий з антитілами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    В мене 1- ,а чоловіка 3+ на антитіла здавала було все ок. Гінеколог казала про цей укол, але вона не поділяла думки колоти вагітну, а на другий день після родів(потрібно протягом 72 год.). Народився хлопчик 1+ то на другий день чоловік побіг за тим уколом.(в 2016 він коштував десь 700грн +- купляли в центрі переливаня крові, бо народжувала в мед.інституті. Аптеці що поруч роддому то було поза 1000). Зараз вагітна 2 дитиною, теж переживаю бо ще додалася хвора щитовидка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. taipen

    taipen Member

    Якщо не помиляюсь, то коли перша дитина - не треба колоти, але вже після пологів бажано. Купував в знахарі, на той момент було найдешевше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. marychuha

    marychuha New Member

    Скажіть будь ласка чи можливо зараз купити імуноглобулін в центрі переливання на Пекарській?І яка ціна?