Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Не можу погодитись і не погодитись, бо випадки різні. Є куди глибші причини за ліжко, і для проблем в ліжку теж є свої причини з інших сфер. От у мене подруга мала рак матки, так їй було не до того. І чоловік залишив її. То проблеми в ліжку, чи в тому, що хтось козел?
    Ну і розгребла свою ситуацію, має чоловік проблему із здоров'ям, не хотів казати, бо я зараз і без того на нервах, через маму з інсультом. Оскільки не мав з ким поділитися, отак і почувався.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Щодо подружнього інтимного життя плюсую, хоча швидше відношу це до "кризи жіночих 30ти"
    Але праві дівчата, що нема конкретних часових рамок. В кожного у свій час...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А що можна оцінити як кризу? Особливо в жінки, мами? Якось та тема кризи зачасто всюди в центрі уваги, з прив"язкою до певного віку. Якось минуло і мої 30, і чоловіка, нічого особливого, як жили, так і живемо))
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та то я до того, що є таке твердження - про один з піків жіночої сексуальності - у 30, плюс мінус.
    А які можуть бути кризи у жінки в 30 взагалі - море варіантів насправді. А може і жодних не бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Yuppii

    Yuppii New Member

    Можливо, люди мають на увазі зміну цінностей, поглядів на життя. І, можливо, їм здається, що вони щось роблять не так.. Це моє припущення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    так, але писали власне про це
    тому і питала в чому проявляється)
     
  7. solana rok

    solana rok Well-Known Member




    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    В мене та криза настала в 30 і тривала 2 роки, до того ж співпала зі звільненням з роботи і довгим безрезультатним пошуком нової. Тяжкий період був, скажу я вам.
    Але в інтимному "ліжковому" плані нічого не змінювалося )) Ні більше, ні менше не хотілося :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мене теж цікавить
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в мене роздуми "вголос". Чому чоловік так рідко дарує квіти? На свята різні, то само-собою. А тако просто? Поки не скажу - купи мені квіточку - сам не додує. І то принесе або орху, або величезний оберемок метрових троянд. Я "харчами" не перебираю, але вкласти в голову ніяк не можу, що квітки треба постійно і вони можуть бути різні, не обов"язково троянди.
    Сьогодні пробігала повз Стрийський, не стрималася, купила весняних квіточок. Принесла додому. Чоловік захоплено подивився, понюхав, сказав, що такі гарні і ніжні. На питання: чого ти мені такі не купуєш? Витріщився так, ніби я йому казала норкову шубу купити.
    Як привити привити культуру дарування квітів?
    IMG_20170406_215046.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @flame, я хоч і оптимістка, але здається мені, що привити це не можливо). То має бути такий чоловік, що просто теж любить квіти). У мене таким був дідусь. А бабуся - ій було байдуже. Тому ми завжди йому іх дарували, він іх вирощував, збирав, захоплювався ними. І навіть зараз, коли іх двох вже давно нема, то на кладовищі, де вони разом поховані, на його могилі квіти прижились і ростуть, а в бабусі ні). Хоч садили ми разом). Тому, моя думка, що це або є, або нема.
    У мого чоловіка нема, і я вже змирилась. Хоча останнім часом він мені з лісу завжди щось маленьке приносить. То є дуже приємно. І менший син також якусь квіточку зірве та несе. Може в прадідуся)?
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я починала з того, що розвивала умовний рефлекс:girl_blush2: - при закупах в супермаркеті завжди клала у корзину букет квітів, не завжди улюблених, часом тих, що свіжо виглядали
    Те саме літом на ринку - беремо помідори, яблука, кріп і.. квіти. Чоловік звик, що у нас у всі пори року завжди є свіжі квіти, почав купувати їх вже без мене. Якось так
    Сьогоднішнє фото, трояндам завтра буде два тижні, тюльпани стоять з минулої суботи (фото так собі, бо трохи спішу)
    Зображення.jpg Зображення2.jpg
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    мій дарує, але йому то важко. Бо щойнор у нас в"яне букет -- я відразу починаю стогнати: купи мені квіти.(до речі, в одній телепередачі казали, щоб квіти, які подарував чоловік не в"яли, не сохли у вазі (бо в мене стоять до кінця) -- бо любов засохне, тому щойно втратили товарний вигляд -- в смітник). І він якби хоче, але не хоче, щоб то було через те, що я попросила, і от вишукує момент, щоб то був сюрприз.

    Але якщо я не буду мичати -- то і квітів не буде
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ото мудра жінка))). Я б не додумалась. Я таки певно в бабцю))).
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, та ж дарувати квіти -це така сама звичка, як і усі інші, і її можна розвинути
    Люди купують 90% тих самих продуктів, готують з них 90% тих самих страв, більшість рецептів ще й тягнеться з батьківського дому. Звичка
    Так і з квітами. Я точно впевнена, що у сім"ї доціка теж завжди будуть живі квіти, бо інакше бути не може в її системі координат
    А пиляю я тільки в стратегічних питаннях, і так щоб це було схоже на діалог:blush::)))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну,пробачте мені вже:girl_angel: але от, так до теми пост із ФБ.)))
    uploadfromtaptalk1491550493501.png

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Подобається Подобається x 3
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я колись прочитала, що відваром трояндових пелюсток корисно вмиватись :) то в мене білі і рожеві троянди стоять до стану гербарія, а потім я заварюю пелюстки. Чоловік спочатку бурчав, що то виглядає, як якісь магічні ритуали - ніби, я використовую енергію з його любові (треба ж було додуматись :) ), але потім отримав переконливі докази того, що з екстрасенсорикою давно зав'язано і спокійно на все це дивиться.

    по темі. У мене не побажання знаків уваги було не квіткове, але воно здійснилось. Яким чином - я знайшла в чоловіка таке ж за силою побажання - і показала йому, як приємно мені це для нього зробити. Це вареники з сиром ,политі підсмаженим вершковим маслом. Він був дуже приємно вражений, і запитав, що він може зробити для мене приємного. А я - увага - не сказала щось типу "мені нічого не треба", а швиденько розповіла про своє бажання. Чесно - вже не пригадаю, що саме це було того разу, бо я "способом пирогів" вже багато всього отримала :) А головний секрет - куховарила безкорисливо. Якби він не запитав, я б і не сказала. Готуючи уявляла не бартер, а його радісний вигляд, коли запах вечері вийде на коридор.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    теоретично - любить і вони його люблять: як я щось посію і пильную, ніколи нічого не росте, а як пильнує він - цвіте і буяє. Тому, квіти в хаті поливає він, я лише їх "купаю" і воскую.
    так і я постійно закидаю в візок якісь квіточки або вазоночок. Нічо не допомагає, то сприймається, як звиклі закупи. Він швидше мені чогось їстивного з якоїсь кафешки привезе, як з кимось зустрічається або забігає перекусити. Гггг он сьогодні з "Хінкальня" мені якісь "какашки" привіз .
    А з квітами ну ніяк, як я не буду зайвий раз нагадувати
     
  20. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    От і в мене так- не можу повернутися додому без квітів.
    В супермаркеті чи в квітковому завжди беру ще й букет зрізаних( зараз в мене тюльпани).
    Ото ті, що в хаті стоять. Одні з минулого тижня, інші- з вівторка.
    032.JPG 034.JPG
    Дуже люблю прості букети, а в чоловіка якийсь такий трохи неординарний смак, але його букети також гарні. Просто на них завжди потрібно велетенську вазу( не маю гарної).

    Не часто, але 3 рази в рік маю від нього квіти. Ну, і ще милується моїми посадженими і робить компліменти.
    Отакі букети дарував:
    010.JPG 219.JPG
    Свої посаджені майже не зрізаю, хіба троянди минулого року вже так розрослися, що аж впали під вагою квітів, то зірвала.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2