Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Funny girl
    Вам просто потрібні правила. Але не звалюйте їх на голову свого чоловіка як ультиматум) Наприклад, як писали вище, чашки-склянки помив сам і поставив на сушку. Вміє пилососити- прекрасно, кожного вечора. І залишайте його з сином. Завжди знайдеться привід відлучитися на пів годинки, потім на годинку. Вам буде легше на голову, вік вашої дитини абсолютно дозволяє лишити його на тата, не переживайте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    Не погоджуюсь. Розмір заробітної плати не корелює з домашніми обов"язками жодним чином. Хіба за ту зарплату можна найняти домашніх помічників або придбати техніку, котра спрощує побут.
    Тим більше що в описаній ситуації дружина не по салонах і магазинах свій день проводить, а виховує їхню спільну дитину (більшість моїх подруг, які проходять або вже пройшли декрет, кажуть, що робота в офісі - це як відпочинок порівняно з декретними буднями).
    Тому @Funny girl Ви молодець, що не попускаєте. Треба просто знайти правильні слова і сказати їх в правильний момент.
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Це чоловік - батько...
    Танчики - тільки як все найнеобхідніше по дому зроблено. Це як закон. Так, робимо це разом, чи по черзі, але тільки як все прибрано (хай таке буденне не генеральне прибирання) і кухня розчищена тоді можеш із спокійною совістю сісти і відпочити у компі,. Я взагалі проти танчиків, от категорично. Слава Богу, мій чоловік тим не цікавиться, там інші захоплення.
    Але по-чесному. Якщо домовилися, то домовилися. Не вимагати ще крім домовленого по ходу "ну ще те зроби і те" і дати дійсно годину чи скільки йому спокій. Щоб чоловік точно знав, що зробить і матиме спокій.
    Але!!! Танчики мають відійти у минуле. Дитиною треба займатися обом, бо дитина, а не танчики - найкраща інвестиція. Час потім не вернеш.
    @Funny girl , я особисто розумію, чому Вас то нервує і підтримую. Свій час чоловік міг би проводити з НАБАГАТО більшою користю і для себе, і для сім'ї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а в нас таке не діє... нє, танчики і комп то не про мого чоловіка, а от фільми то його. Колись я сварилась і ображалась, що він не допомагає, а тепер трохи інакше дію. У нас є договір: якщо він пообіцяв щось зробити--робить, але сам вирішує коли. Тобто я не пиляю попилосось-попилосось вже. Я кажу раз і отримую згоду. Чоловік робить то або вже, або коли додивиться фільм. Так набагато простіше. А ще я зрозуміла. що ставити ультиматуми чи вимагати щось, це відразу програти. Я завжди прошу)) Ти ж такий сильний, ти так добре то робиш, той пилосос такий важкий, а я кути пооббиваю ним. Ну і тут крила виростають в мого господаря)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Золоті слова.
    До речі, чоловік ще може просто ховатись в ті комп"ютерні ігри, як равлик. Ну от дружина, наприклад, кричить, звинувачує, обзиває останніми словами. А він, щоб не скандалити, просто в компі зависає. Бо йому так простіше. Знаю такий приклад.
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2017 ---
    Саме так. Це хороша стратегія, яка завжди спрацьовує. 100 разів переконувалася, що криком нічого не доб"єшся, тільки гірше зробиш. А от коли по-хорошому просиш - то вже зовсім інакша справа =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А Вас багато по дому просять?
    Ну там "ма-а-ам, попрасуй мені сорочку", "кохана, звари щось пообідати" і т.п.?
    Ні, Ви то робите, бо то треба зробити. Вас не просять, і не кричать. Навіщо крайності? Є домашні обов'язки, які потрібні для нормального, здорового існування. З появою дитини їх більшає у рази. І так, я проти "бубнів" і не щирих похвал. Це може і діє, але не довго, і не в мене, мене то втомлює і не бачу необхідності свідомому і не дурному чоловіку то пояснювати (ну, думаю, з таким одружувалися). Я за безумовне розуміння. Бруд - це погано (стоматит, сором перед гостями, мікроби, мухи), пилюка - це погано, комп'ютер треба в міру (дратівливість, марнування часу) і т.д. і т.п. Якщо двоє з цим згідні, то супер і давай то пильнувати, якщо ні, то які в кожного є аргументи, що це не так? Бруд - це класно? Сидіти ввечері за компом, а не читати дитині книжку чи гратися це класно? Хай мене чоловік спробує в тому переконати, ага.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Оце я б опустила. Ота домашня дипломатія, мене особисто втомлює. Я не знаю, як у Вас у сім'ї, але саме нагадати і звернути увагу без особливого просіння, яке (для мене особисто) є емоційно виснажливим, я і мала на увазі. Типу:"В нас так брудно. Чи займись зараз малою, чи прописосось, прошу, бо я того не витримую." Хай вибирає.
    То велика тема і можна довго дискутувати, я взяла тільки аспект "танчики", які я вважаю абсолютним марнуванням часу, але коли чоловік має таку в них потребу погодилася б їх терпіти годину максимум і ТІЛЬКИ після того як у квартирі людський вигляд. Без криків, ультиматимумів, але напевно, були б докори і моє бачення абсурдності цього заняття при малій дитині, якій все цікаво, яка сама зараз така цікава і прикольна, тільки придивитися до неї, яка чекала тата з роботи, яка зараз марудиться, яка ще так мало всього знає, але готова навчитися. То нащо було її родити, чи взагалі одружуватися? Сидів би, грав у танчики.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  13. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Мій теж любить фільми, але здебільшого жахи. Як приходить до хати, шукає якийсь новий і зразу забирає в мене Христинку - і передіне, і спати вкладе, а та година-дві, то мій час - вишиваю...
    Ух, я деколи така зла на нього, така зла. Бо як сказала, зроби, то має бути вже! Але навчилася дати собі час, щоб не зірватись. А він мене чмокне і каже: зроблю, дай додивитися і всьо зроблю. Так і є. І я добра жінка, бо не скандалю, і він добрий чоловік.
    Оскільки мій чоловік працює в столярні, то до хати приходить кілька разів на день весь в тирсі. І що, сваритись з ним? Він ж до дитини йде або просто подивитись, що ми робимо. Старається йти акуратно, але тирса з нього так і сипиться (в прямому розумінні))) Ще й в бороді і вусах позастрягає)) Але я його так люблю!!! Що то є! Аби здоровий був і нас любив. Але чого він не навчився до 30 років, то розумію, що я його вже не зміню. Тому намагаюся не зациклюватися на його недоліках і жити легше.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
  14. Siania

    Siania Love Life

    В кожного свої методи. Як на мене, головне - щоб в сім‘ї панував мир, і кожен почувався добре.
    А яким методом - та хай хоч жінка в костюмі зайчика пригає, якщо всім так добре :girl_dance:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не скажіть, не скажіть. І після 30, і після 35 люди ДУЖЕ міняються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо САМІ хочуть!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    напевно, не заперечую
    Але зміни від "вибач, але давай домовимось: я ніколи цього не робитиму" до "слухай, давай відтепер я робитиму це щодня" можливі і у віці більше від 35 :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Але ж можна спонукати до того хотіння
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а можна чесно прийняти людину такою, як вона є. І від цього вона нерідко відкриває в собі нові грані і виявляється, що "як вона є" - це зовсм не "снісходітєльний" сіренький компроміс.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    згідна на 100%. Найбільша мудрість мого чоловіка ,, в тім. що мене він не намагався змінювати. Це було ідеальним рішеням. Пра зрозуміла я це не в 18 , чи 25 років. Тоді я мислила, що то я така крута, а він "прогнувся"...Наївна. З роками усвідомлення, що це він "крутий" мені відкрилось і дуже подивувало. І так, люди міняються, лиш тоді , коли хочуть цього самі і бачать доцільність змін.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1