Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    можна, але простіше зразу добре подивитися і вирішити чи зможеш з цим (з ним) жити. Мені простіше. Дехто любить пригоди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Funny girl, а я би Вам радила починати не з розподілу побутових обов'язків, чи обмеження компа, і посудомийки-роботи цієї проблеми не вирішать - Вам бракує чоловіка взагалі, і його підтримки, і його турботи про Вас, і його участі у Ваших справах..., тому, на вихідних, замість драїти кухню (пробачте це і собі, і йому), заохотьте чоловіка провести час з сім'єю поза домом - Вам треба зблизитись, тоді бажання розуміти потреби одне одного і допомагати мали би трохи прокинутись. Ось тоді, коли зловите спільну хвилю, скажіть йому про те, що, роблячи те і те, він дарує Вам любов, і Ви почуваєтесь любленою. Йому теж бракує уваги і смаку до життя, якщо весь час у компі.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я мала на увазі не "оце мені в ньому не подобається, але нічо, я його перевиховаю", а те, що якщо хочеться щось поміняти в своїй сім'ї, то треба починати з себе. Всі решта підтягнуться :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З цим 100% згідна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. varusya

    varusya New Member

    я теж згодна, що завжди потрібно починати с себе. Бо свої недоліки ніхто не хоче помічати. А якщо ви будете їдеальною, чоловік сам намагатиметься вам відповідати
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Selfless

    Selfless Member

    Привіт, прошу поради чи розради, бо за останній місяць майже з'їла, що себе, що чоловіка. Ситуація наступна:чоловік на декілька днів їде на відпочинок з друзями, кликав мене, але для мене їхні плани не цікаві, плюс спочатку там з жінок ніхто не їхав. Ше з вересня ми планували на початку січня поїхати або закордон або на лижі на декілька днів, але через додаткові фінансові витрати і цю поїздку, поїхати нам разом не виходить. Я почала за то обіжатись і дутися, бо на даний момент, я бачу тіки навчання і хаті справи, поїхати розвіятись дуже хочеться. В результаті почались сварки. Чоловік каже, що я егоїстка, бо для мене і моєї родини він робить все, що тіки може, а я не хочу прислухатися хоч раз до нього. В мене на це трошки інше бачення, але доказати йому цього не можу, бо всі мої аргументи він розбиває. Я хочу щоб він розвіявся з одного боку, але з іншого сама хочу відпочити і десь поїхати. Для мене дуже важко іти навіть гуляти кудись без нього, сама нікуди не їздила. Як заспокоїтись в даній ситуації.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я б їхала з ним, куди він хоче, а потім він з вами, куди подобається вам. Так стріляєте у всіх зайців.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Selfless

    Selfless Member

    Він не дуже і хотів, щоб я їхала, тай можливості трохи не маю їхати. А коли вже сказала, що давай я поїду, виявилось запізно і почула в свій бік коментар :"Ти ж не хочеш бути як колишня жінка мого друга, що всюди за ним хвостом їздила, бо не довіряли йому."
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так і зробіть. :girl_wink:
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    вагомий аргумент. Чоловіки теж хочуть деколи відпочити з друзями. І це потрібно враховувати при подальшому спільному житті.
    Вам, з часом, теж колись з коліжанками захочеться на морозиво , але Вас тоді ніхто тоді не відпустить. А посєму: ящо ви запізно надумалися їхати - то лишіться вдома. Не закатуйте істерик. Просто акуратно скажіть, що Ви б наступну поїздку хотіли б десь лише вдвох... Очками кліп-кліп і опустили вниз :girl_blush2:.
    Плачами, криками і сварками добра не вийде. Вчіться легко маніпулювати чоловіком, але так, щоб він сам хотів це зробити.
    Усе буде у вас добре .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    то все досвід)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  12. Selfless

    Selfless Member

    В нашій сім'ї скоріше він маніпулювання ніж я, бо в мене то все виходить якось незграбно. Дякую, за коментарі)
     
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    ну то поїдьте разом кудись де не треба значних коштів, на вікенд хоча б у сусіднє місто. Але вже розвієтесь і трохи нових вражень наберетесь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    а то не треба хитрістю. Ви ж щиро хочете з НИМ поїхати, бути, проводити час? То коли говорите йому це, не в докір кажіть, а з ніжністтю, ніби він вже поїхав, а ви дуже сумуєте без нього... Маніпуляції не повинні бути обманом. Ви маєте самі в це вірити. І бути максимально щирою .
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А я би так і їхала. І їжджу. Але не тому, що не довіряю, а тому, що не уявляю відпочинку без чоловіка. І ситуація: 10 хлопів я одна -- це куди краще, ніж усі парами -- і хлопчики тусуються із хлопчиками, а жінки із жінками. То тільки одна назва "відпочинок сім"ями". Тому діставайте свою заначку -- і їдьте із ним. І крапка.
     
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Завжди є вийнятки з правил.
    Вашими відносинами я взагалі захоплююся. Те що разом - це чудово! Але таких "іскопаємих" як Ваш чоловік є зовсім і зовсім мало.
     
  17. Selfless

    Selfless Member

    Десь так недалеко він їхати не хоче, бо нашо тратити гроші на аби поїхати, якщо їх можна витрати на щось важливіше. Гроші заробляє чоловік, так як я ще навчаюсь. Одружені 2.5 роки. Я майже всюди з ними разом їжджу,таке було щось два чи три рази,що він сам чи їздив чи ночував в палатах. Розумію, що в тому нічого поганого нема, але всеодно дуюсь і обіжаюсь, в результаті чого виходять сварки. Плюс я ще ніколи на стільки часу сама не залишалась. Не уявляю, як то засипати. Хочу позбутись того дурного відчуття, але воно мене замість того, ще більше угнітає(
     
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ви не повірите! Я вже майже 10 років не можу звикнути засинати без чоловіка! Хоча приходиться деколи...
    Рановато... як появляться діти - "то лі єщьо будєт"...
    Так що беремо себе в руки і діємо так, щоб не сваритися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Selfless

    Selfless Member

    Ото мене лякає найбільше, якщо я зара настільки не адекватно іноді реагую і часами себе жалію, то шо буде як будуть дітки (
     
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А посєму беремо себе в руки і стаємо жінкою мудрою
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1