Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І я погоджуюсь, стосунки, відносини, то взагалі складна штука, щось передбачити дуже важко. Різні періоди в сімейному житті бувають, але кожен сприймає це все, в силу свого характеру, обставин, настрою. Не може бути чудесного рецепту для всіх. В кожного своє мистецтво, яке або розвивається, вдосконалюється, або просто зупиняється на певному етапі чи терпиться, або просто нівелюється. Але насправді, дуже складно, втримати ту рівновагу в сімейних стосунках(постійно), а може то і не потрібно? Бо має бути наше життя різнобарвним))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це важка риса характеру. Часто ловлю себе на думці, що люди роблять "мєлкіє пакості" в надії, що зійде з рук, ну бо ж якось не пасує в очі говорити за мінімальні провтики. А тут я така мєґєра, що не натякає, а прямо каже, що думає. Або мовчить і робить по-своєму (це я теж вмію). Мій муж не дуже то любить, він би хотів, щоб я вдавала, що не знаю, що він деякі речі робить свідомо проти мого бажання.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    absolutely

    після свят, напевно, всі роблять висновки з зустрічі поколінь :) Я цього разу чітко, повним реченням сформулювала в голові,
    чому мене неприємно чіпляє оце "живемо тільки заради вас, дітей". Та тому, що я ні заради кого не живу :) і в момент, коли то чую, почуваюсь ніби трохи винною - як у тім, що перериваю ланцюжок "життя заради", так і в тому, що совість цілком спокійна щодо цього.
    ти_не_один :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а хто наполягає - суспільна думка, "учасник(и)" стосунків? Я не люблю працювати над стосунками. Мені простіше прийняти щось, ніж шукати шляхи подолання. Якщо звісно не йдеться про крайні випадки небезпеки для життя(алкоголізм, насилля і т.д.). Ну так - це непопулярна на форумі позиція. Бо тре(кому?) сідати за стіл перемовин, обговорювати. Але в мене характер дуже спокійний(постійний дзен) і "невибагливий". Ну і ще в нас часто плутають " працювати в стосунках" і "працювати над стосунками". Особливо жінки. Часто "пашуть в стосунках" і думають, що роблять це заради стосунків і їх розвитку. А на ділі...Просто пашуть. Але то в тему про тяглову конячку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    ой, а я думала що одна така! Ми як тільки прийдем до свекрухи, то вона завжди жаліється на долю і колишнього чоловіка "я ж все життя для дітей (типу для нас в тому числі), мені нічого не треба, але я така бідна ніхто мене не любить!!! " Мене аж тіліпає від такої позиції і дуже неприємно . Це майже при кожній зручній нагоді таке. При чому не розуміє жінка, що "щаслива мама=щасливі діти", принаймі в емоційному плані. Я зараз дивлюся на те все можна сказати, що зі сторони, і ніяк не хочу так тиснути на свою дитину через 25 років, сподіваюсь що буду пам'ятати оті "уроки" свекрухи, бо зараз теж не живу для когось, може шось міняється з роками в голові?
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Моя вже дааавно зрозуміла і тепер, коли що, каже "Знаю, що ти скажеш, як є, тому питаю".
    Ага, і я не вважаю таку рису(не люблю те слово) поганою .


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мама мого чоловіка - зовсім не така, дуже сильна, гарна і реалізована жінка. І мені аж дисонує та її яскравість з тим "жити для когось"
    Але колись так було "треба". Я розумію її. Розумію, але робити так сама не буду ("уважаю, но пить не буду" (с))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member



    Якщо це говориться без грубощів, то я вважаю це загалом рисою зрілої людини - ніякого затаєного негативу , недомовок, непорозумінь, з яких можна роздути образи на пів життя, шкода, що досить рідко таке зустрічається - чемні хлопці і дівчата все через реверанси спілкуються, а інша категорія, з тих, що "кажу в лоб" - то зачасту хами з роздутим его. А от так, щоб і відверто про проблеми, і без образ, без принижень, без агресії - це таки мистецтво.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Погоджуюсь, в певній мірі це так, але час змінився і можна зараз трохи подумати про себе, коли діти дорослі. от у мене є кілька прикладів старших людей яким далеко за 60, а вони живуть повноцінно (робота, кіно, фестивалі, якісь прогулянки, відпустки, санаторії, катаються на лижах та ін.), причому заробляють посередньо, тобто відкладають для поїздок, шукають якісь бюджетні варіанти розваг. А от моя свекруха складає всі свої грошики, економитть на рівні скнарства, а потім зробить черговий ремонт або купить якусь дорогу річ і притикає своєму молодшому сину (брату чоловіка) от "я все для тебе, а ти не ціниш" і не розуміє, шо в силу його віку і характеру йому пофіг на підвісну стелю на кухні. Я за цим спостерігаю і дивуюся, бо мої батьки геть інші...
    Всі ми різні, в кожного різні цінності. Просто часом втомлюють такі розмови, чи що?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Це ще не так погано. Куди гірше, коли економія на рівні скнарства без жодного мотиву - тобто складання заради складання. А потім читаю у ФБ, як циганка/аферистка чи ще якийсь злочинець витягнув усі ці збереження.

    А притикання "все для тебе" я теж не розумію. Завжди хочеться в такому випадку сказати - ну то живіть для себе, хто ж не дає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    от-от і мені так завжди хочеться сказати, навіть раз пробувала, для неї це на рівні непристойного. Як можна? Все дітям.
    Я тут її не зсуджую, в кожного свої цілі - у когось ремонт, у когось відпустка, це питання десяте.
    Якщо людина каже, що все дітям, то запитай ти в тої дитини, шо вона хоче. Я от втілювати свої бажання під "соусом" все дітям, а потім плакати чому не цінують, це як на мене трохи лукавство.
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А я от не розумію: чому так не подобається: "все -- дітям", чи я не так розумію це словосполучення? Так, я -- все дітям. Працюю, щоб на дітей були гроші, потім на їх освіту. Якщо треба буде після школи підтримати -- теж готова. І онуків бавити готова. Ну як то діти не головне? Я от на ДН в Польщу на добу без дітенй поїхала, то молодша під 40 Т мала, я так перенервувала, що шлунок і нерви ще місяць лікувала після ДН.
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2018 ---
    Зрозуміла, що ніяка подорож (навіть не день) мені без них не мила. А як відірватись -- то і одного вечора вистачить, без ночівлі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну важливе, але не центр життя. Ніхто ж не каже на них "забити".
    думаю, не так розумієте, бо мені виглядає, що у Вас з тим все ОК. Ви задоволена життям людина, а отже, наврядчи себе утискаєте на благо дітей. Вмієте зробити так, щоб вистачало і Вам ї їм - це дуже ґут


    я категорично не готова. Хіба би щось форсмажорне, в нормальному житті діти - це особисте життя тих, хто їх народжує.
    Це я не мщуся за те, що мені не допомагають з дітьми, ггг. Справді не розумію того "статус бабусі"
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2018 ---
    "все - дітям" в тому гіршому розумінні - це коли потреби дітей ставлять вище від своїх і все роблять не для себе, а лише для них. А потім дорікають, що "життя для них поклали".
    От я нічим не можу дорікнути дітям, навіть якби хотіла. Вони нічого в мене не забрали, жодних можливостей не позбавили, ні в чому не обмежили.
    Нє, ну звичайно, якби я почувалась нереалізованою, незадоволеною життям і хотіла чимось виправдовуватись та нити, "Якби не діти, я би 1), 2), 3)..." - то можливостей донесхочу :) Але мені гріх жалітись. Діти не центр життя, але в мене таке життя, що їм і на периферії дуже непогано :) Зрештою, вони - мої найдорожчі гості. Виростити, вивчити, відпустити. Подякувати їм маю за що, а дорікати - ні.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  16. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    та ні, ви напевно не зовсім правильно зрозуміли. Всі ми мами стараємося для дітей зробити найкраще: іжу, одяг, освіту і т.д. і це нормально. Я теж як пів дня не бачу малюка, то здається вічність. Іде мова про те, що після, коли діти дорослі не варто при кожній ліпшій нагоді їм про це нагадувати з докором (так ніби вони вам винні вашу молодість), це трохи засмучує, принаймі мене. Просто стикнулась із такою позицією і родині чоловіка. Та й варто мати ще якесь життя, окрім дітей, ну не знаю хоббі, робота, захоплення чи ще щось щоб легше відпустити дітей у доросле життя, бо мені чесно шкода їх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мати життя - не те що "краще", це необхідно. Бо якщо свого життя нема, а жити лише очікуванням дітей, то потім вони справедливо стають центром того "нічого", а коли виростають - то батьки справедливо лишаються з нічим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Karinos

    Karinos New Member

    Дівчата, я новенька РОзкажу свою історію, бо вже накіпило і сил нема. З чоловіком в шлюбі 6 років, першій дитині 4, проте є проблеми зі здоровям, затримка мовного розвитку внаслідок гіпоксії (в комі була 8 днів), зараз внепланово завагітніла 2, в мене 4 роки був полікістоз і ставили безпліддя а тут оп і вагітна ні з того ні з сього. Дитину реабілітуємо як можемо, асихолог, дефектолог, масаж, плавання. Я всі 4 роки просиділа в декреті так як не могла вийти на роботу, коли чоловік в той час працював і зараз працює, ні в чому собі не відмовляє, постійні корпоративи і так дільше. В плані грошей дитині ні чого не жаліє, ну і впринципі мені теж, ходжу на манікюр, педикюр, депіляцію...мінімальний догляд. От тільки мене заїдає що він весь час собі ходить і веселиться, разом ходимо але рідко, з дитиною залишається при потребі, от я боюсь з 2 дитиною знову себе зажену в хату, а самій теж хочеться корпоративів. Вчора поставила ультиматут що ніяких походеньок кожних 3 тижні, інакше розвід, і що ви думаєте - хлопнув дверима і пішов, розказала свекрусі, вона з ним поговорила але це його ще більше привело в бешенство.. В мене такий характер що маю керувати я, а як ні - то з речами на вихід.
     
  19. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Я зараз теж в декреті, тому майже постійно вдома або в околі дому,дуже розумію Ваші почуття і образу на чоловіка. Складно повністю розуміти саме вашу ситуацію, адже всі люди різні. Проте напевно потрібно шукати компроміси, адже якщо чоловік уважний до Вас і дитини + працює, то потрібно і розвіюватись, звісно якщо то не дуже часто. Мій чоловік, наприклад, любитель риболовлі, злюся часом, бо тільки вихідний вільний (не загружений селом, чи якимось іншими нагальними потребами) він відразу на рибалку. Але і розумію, що кожен має мати якусь віддушину і це нормально. Стараюся налаштувати себе, що все так не буде і 24\7 робота вдома скоро скінчиться і почнеться насичене не меншими проблемами, але цікавіше життя.
    Напевно не варто вплутувати свекруху у Ваші справи, чесно мене би теж збісило якби мій чоловік про наші непорозуміння розказав моїй чи своїй мамі. От люблю свої проблеми сімейні вирішувати сама. Але то я така, тут унівесальності нема...
    Домовляйтесь про спільний вихід з чоловіком чи можливо з коліжанками, але без дитини, хоча б раз в місяць чи два, поки немає другої малявки, бо потім буде важче. Але не мовчіть, розмовляйте з чоловіком, пропонуйте якісь варіанти спільних розваг.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  20. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Вам потрібен чоловік чи підкаблучник, який би тільки гроші до хати приносив?
    Вагітність, гормони, переживання за старшу дитину, це все зрозуміло. Але чи ви готові пожертвувати сім'єю і хочете, щоб ваші діти росли без батька, бо вам керувати хочеться?
    Багато хто вас підтримає і похвалить. Але я тут бачу лише ваш егоїзм. Ваш чоловік дуже мудро повівся, бо я б теж ультиматум натомість ставила.
    Я прекрасно розумію, що таке сидіти самій з дітьми, коли нема жодної допомоги з боку. І також часом хочу більше уваги від чоловіка, а інколи сама не знаю чого хочу і чіпляюся без причини (так, я теж не свята). Але дуже швидко до мене доходить, що чоловік теж людина і йому потрібно іноді відпочити і перевести подих і, навіть, побути без мене і дітей.
    Не поводьтеся як мала дитина, покажіть, що ви розумна любляча дружина, яка просто хоче більше часу проводити з чоловіком. А ультиматумами нічого не досягнете, тільки більший опір і спротив з боку чоловіка.
    І ще пораджу зайнятися чимось крім дитини, щоб мати якусь свою віддушину (малювання, фото, вишивання, книги, в'язанння...).
    Бажаю миру і спокою вашій сім'ї! Не робіть дурниць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 5