Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та в смислі не він? ВІН САДИТЬ СОБІ САД. Я би на вашому місті ще й всім розказала, який молодець, господар, сад собі посадив. А що з того саду буде то теж його заслуга. Яка різниця що він говорить?
    В нас лісу нема, зайці є. Нічо не щепимо і не накриваємо. Чоловік шось там закопує в саду, я навіть не знаю що)
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, а для вас важливіше що чоловік говорить чи що робить? Бо мій теж багато коментує, але раз робить, що прошу то хай собі коментує)))) Я навіть не чую, що він собі там бубнить.
    Але сьогодні трапилася хрІнова ситуація. Треба було поїхати за село копнути хріну. Всі були зайняті, я чоловікові подзвонила і сказала що то прийдеться зробити йому. Живемо ми з татом і його жінкою. От їй той хрін весь день спокою не давав, то темно буде, то пізно. Я кілька раз сказала, що Діма приїде і накопає вам хрону, якщо темно буде візьме ліхтарик, ми самі той хрін потрем, розслабтеся. Дімі ще задач поставили після роботи, на роботі день жахливий, приїхав додому і першою перестрів мою мачуху. Вона йому замість привіт - треба за хроном їхати. А він їй « я щойно у Львові був, сказати не можна було щоб я хрону купив? Я втомився- голодний- в хаті не був» Одним словом обідилася вона, подружці своїй подзвонила, щоб її зять накопав. Потім повернулася я і питаю в мачухи для чого весь цей кіпіш ? Я ж сказала, що ми ввечері привеземо той хрін, щоб йому добре було! Сказала що як тре буле то в 12 поїдем. І вона ще на мене обідилася)))))
    Так має право чоловік побубніти чи ні? Наприклад що з дітьми сидіти не хоче, але сидить, туди то йти не хоче, але йде, втомивсяхочуспати, але ж робить, що я попросила?
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    поганого в цьому не бачу нічого. Майстри бувають різні. І нерідко працюють краще (на дрібних речах), якщо над ними стоїш з розумним виглядом.
    а я в цьому бачу крок назустріч. Ну звідки людина має знати, як поводитись з деревами, якщо ніколи їх не садила? Він не мав пропонувати тільки тоді, коли прочитає шеститомник з садівництва. Був мудрий, городу не пропонував :) всі кажуть, що сад - то легше, ніж город. Ну, то чому б не спробувати.
    Запропонував, ти почала пояснювати деталі, він зрозумів, що сад то теж засада. З'їхав.
    а як має поводитись у гостях? ну і крім того - він ріс в селі?
    Я не люблю тварин, а від життя "поближче до природи" впадаю в анабіоз. Тому дуже розумію, як некомфортно може бути у сільській місцевості тому, хто любить жити в місті.
    хто не пробував доглядати дерево, той так і думає :)

    Ну але це ж не є погана риса людини - не любити роботу на землі!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @marianast мій пожиттєво бубнить і робить, бубнить і робить- має право)). Я так також можу.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не маю нічого проти. Але ж робить? Хоча респект, що робить навіть коли втомився. Щось навіть дрібне - а вже ж тобі гнати не треба.
    В батьків гості..кхм..приходять на празник...хто живе в хаті, той і помагає. Але я в курсі, що є інші сім'ї, мене так до цьоці відправили, вона не могла пережити помиту посуду і вигуляну собаку, бо то ж гості, то ж встидно...через місяць разом хату драяли, приємно, і швидко, і мені корона з голови не впаде. А є гості, яких треба бавити, теж таких маємо.
    Ні, не в селі. Проводив достатньо часу за всіма посильними занняттями на вихідних і канікулах. Звична практика наших батьків, батьки яких мали село чи землю.
    А я там нащо була? Я не просила приїжджати, просто попередила за майстра
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2018
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, твій чоловік у твоіх батьків вдома в гостях. Це за замовчуванням. Можна, при бажанні, обговорити і прийняти інші варіанти, але за замовчуванням коли ви разом не живете, то гості.

    Ходити за майстром можна з різних міркувань. Не тільки наглядати, а і подивитись ЩО саме робить майстер, бо часом там роботи на 5хв, а бере майстер 500грн, бо знає куди дивитись і де клацнути. То на другий раз чоловік сам таке може зробити за 10 хв і безкоштовно.

    Я над майстрами сидіти не люблю і не маю коли. Я в цей час, зазвичай, займаю дітей, щоб аж дуже не "допомагали".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ви жили з батьками якийсь час?
    те, що він не рветься допомагати в тому, у чому не розуміється, це знову ж - з одного боку, цілком нормально, а з іншого - відчувається проблема комунікацій. Можна таку класну проблему роздути, якщо, приміром тесть чи свекор "не опуститься до того, щоб попросити допомоги", а зять чи невістка "стидається запитатись, чим допомогти"


    ти ж хотіла, щоб він брав участь. І він взяв. Проконтролював майстра, заплатив майстру.

    ну враження таке, що ти про якусь чужу людину говориш. Типу, його життєві факти отакі - можна вимагати від нього отаке.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Надя має золоту медаль і червоний диплом. Можна вимагати, що здала тест на водіння на відмінно, правда?
    Я тоді нічого не зрозуміла. Я не просила його приїжджати, не просила контролювати, сказала, що в той час буде робитися. Мені незрозуміло. Витрачати свій позаробочий час на дірки в стіні він не хотів, а стояти над людиною в свій робочий час ок? Я теж можу отак стояти, і перевірити чи рівно висить теж можу. Але я забула, що це було його рішення, його робота. Якби я попросила витратити на таку штуку 2 год його часу серед дня, ой крику би було, та власне є. Тому на узд, мрт, та інші аналізи я тягаюся часто з 2 дітьми, як умови не садочкові, а години добирально-робочі. І так, я знаю, що за той час він заробить...ну цифра мені не відома, але заробить.
    То точно не проблема. Але інколи, можна, без просьби винести відро сміття, яке наскладав в переважності ти. Добре, що малий більше до роботи береться. Але вихідні в мого чоловіка - святе, а відпустка ще святіша. За холодну воду не береться, до дітей підходить тільки коли вони не плачуть і нічого не їдять. І воопше "толстой з своїми дітьми до 20 років не спілкувався. Я вважаю правильно. Поки адекватні не стануть". А тут соплі всякі, прибирай за ними чужу хату.
    Ми зїжджаємося регулярно. Тобто я на постійній основі лишаюся, на місяць наприклад, чоловік приїжджає за бажанням або після роботи, або в кінці тижня. Коли мами не було, таким методом ціле літо прожили.
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2018
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а щоб ти сказала якби на твоєму місці була твоя подружка. щоб порадила?
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    З цієї сторони не думала ще.
    Нє, я більше так не бавлюсь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Та чо ж не має. Ми ж люди, а не роботи. Всі іноді бурчимо) Людям, які все роблять з покерфейсом, я не довіряю. :girl_crazy:Буває що я згадую, що треба щось докупити до вечері, коли він вже переодягнувся в домашнє. І з батьками такі от історії теж трапляються, то як посередник вислуховую від обох сторін :girl_crazy: І я іноді бурчу. Це життя... Чи ви маєте на увазі, що він в процесі бурчання переходить на особистості, говорить до вас щось образливе?
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2018
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Для чого щось вимагати.
    Ну, бо ...
    Багато стало зрозуміло.:girl_in_dreams:
    Для мене те що говорять має дуже велике значення. Коли просто бурчить це одне, а коли серйозно старається принизити чи вколоти це інше. Мій чоловік часто мене старається вколоти, ну бо він вважає, що я не стандартна багато в чому і це йому незрозуміло. Отже, якщо вколить, я зрозумію помилку свого мишлення і стану така як ото він думає, що я маю бути. Тільки суть то в тому, що саме ось така нестандартна я йому і підходжу. Оті підколки мене багато років мучили. А сьогодні я слухаю такі слова і аналізую - а воно правда? Аналізую і мух від котлет відбираю. Що правда, то правда; а що наїзд, то може забрати з собою. Мені того не треба. А те, що я не така мать як ото у всіх, ну також правда. Я не така! Я неправильна бджола! І коли він починає, що от яка ти... я зразу перериваю і кажу, ага! Отака! І зі мною тобі скучно не буває. [Куртина]

    Була ситуація. Чоловік поїхав в магазин забрати індичку, що ми отримали на акції. Він ще в магазині. Дзвоню і прошу, ти там будеш, чи не взяв би ти мені пачку масла, бо мені забракло? Відповідь - я на масло не настроївся! То треба йти в інший відділ! Приїхав додому без масла, але з індичкою.:girl_phone1: Я не сварила, не визбирувала. Не настроївся, той не настроївся. Як казав Кос-Анатольський, - нас освободили, і на то нема ради!:girl_haha:

    Юний мічурінець, а йому крила обрізають. Нехай садить собі дубочки! Можна ж пожартувати, - ну все, коханий, ще одна місія виконана! Дерев насадив, за себе і за того парня! Дати в руки лопату, розсаду і відправити до лісника. Нехай садять дерева. Ми за кілька років підемо грибочки збирати.
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 5
  14. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Погоджуся на 100%. Бо бачила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як моя. Колись я ще легко так говорила з нею, "гострі" кути оминала (ніби її лінії трималась) але вже давно так не роблю, кажу, як є. Те ціхотке ітак не призвело до нічого доброго в плані здров'я просто аут. Ми її куди/до кого тільки не вивозили, ліки пила залпами кулаками, а толку? Людина ж в мозґу нічого не змінює.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Тут @Akina кількома сторінками вище дала посилання на цікавий сайт. Натрапила я там на таку статтю: Мужчины за 40 или Пуэла Твердження добряче розходяться з поширеною в цій і суміжних темах позицією. Хотілося б почути ваші думки.
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чого розходиться? Там якась странная дєвочка описана, така зовсім "мені 15, у мене вітер в голові, я красіва і вся така бєспомощна". Я слабо уявляю нормального чоловіка який надовго і всерйоз хотів би бути лише в ролі папіка і няньчитися з нею роками. В "сусідніх темах" то де? В ведах я не сильна, але імхо там жінка не дурочка і не слабка, ясно що не "лошадь з яйцями", але й далеееко не "дєвочка-пріпєвочка".
     
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Я не сприйняла описану жінку як інфантильну принцеску. А от як зразок а-ля Нарушевич/Валяєва - так. Але не тільки прихильники вед притримуються такої позиції. Я про оте "надихання" як універсальну пораду читаю на форумі у всіх темах, де зачіпається питання стосунків і проблем в сім'ї. Зі статті ж випливає, що ти розвиваєш в собі талант "надихання", плекаєш слабку жіночність, а з часом виявляється, що чоловіку твоє надихання в печінках ... :dntknw:
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    з часом багато чого в печінках)). від статті віє оправдовування чоловіків після 40, котрим біс заліз в ребро. і знову винна жінка ... все йому надоіло, і зовнішність не так як раніше подобається, і його використовують ... і нема на то ради. відносин не хочеться, ну хіба партнерських..... пару разів в тиждень по кілька годин.
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2018 ---
    чого не бачу таких статтей про жінок? чоловіків не парить думка жінки після 40? відверта думка.. думаю вони б багато цікавого почули. бо статтей на кшталт : як втримати чоловіка, 10 порад від коханки твого чоловіка , що люблять чоловіки - вагон .
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Теж така думка промайнула. Але писала ж типу психолог з якимось там регаліями, а не журналіст. Тобто передбачається, що це професійний аналіз.
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2018 ---
    Чоловіків не парить. Принаймні не настільки, щоб читати якісь психологічні статті або створювати відповідні теми на форумах. Всі психологічні статті написані для жінок: як нам мінятися, змінювати своє ставлення, приймати чоловіка яким він є, брати на себе відповідальність за стосунки і розділяти вину, бо винні чомусь завжди обоє. :girl_crazy: