Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    1 Єдиний вихід - роз'їхатися зі свекрами. Поки ви живете з ними, все буде так ,як є (в кращому випадку).
    2. Ви пережили приниження і після цього очікуєте дорогий подарунок? В якості відкуплення за приниження? Попахує мазохізмом.
    3. Старайтеся менш "яскраво" реагувати на закиди свекрухи. Знову ж таки, вертаємось до пункту 1, бо накше ніяк.
    4. Ви одружені чи лише в планах і поки що живете разом?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. REdRose

    REdRose New Member

    Так я це розумію але коли навмисно не зважають на хвору дитину і чоловік це не хоче помічати то хто має заступитись за дитину ? Я не знаю як мене мають почути . Коли вигнали я поїхала до своєї мами яка теж була мяко кажучи в шоці.Виганяли зі словами їдь вже і негайно до свого дому би я тебе не бачив дитина буде зі мною навіть не дозволив би я підійшла до своїх документів але паспорт я забрала не знала що буде далі Але на другий день я подзвонила і сказала що буду там де моя дитина і він сказав я тобі не забороняю вертайся до дитини і от так існую .
    Ми на підвищених тонах зв свекрухою виясняли чому дитині не можна дихати тютюновим димом вона до цього дкже скептично відноситься І тут влетів мій чоловік і каже не кричи на мою маму я пояснюю що переживаю за дитину і намагаюсь вияснити чому свекруха того не розуміє він відповів що я чіпляюсь за дурниці коли дитину возимо по лвкарях стльними препаратами лікуємо вже 2 місяці а чого мама так халатно до цього відноситься ми ж жевем в одній хаті
     
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Може поживіть з дитиною тимчасово у своєї мами? І переконуйте чоловіка про окреме проживання від батьків
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2019 ---
    Може й так, тоді дуже співчуваю форумлянці, що опинилась в такій ситуації...
    Мене просто остаточно збентежило оце
    «...АЛЕ от так думаю на кінець може то розкрутити мужа на дорогий подарок за моє приниження і тим самим полоскотати нерви свекрусі...»
    Тут не про нерви свекрухи треба думати, а про власне сімейне життя
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    А чому Ви самі пішли, дитину залишили? Він забороняв? Не давав забрати чи Ви думали його налякати вийшовши і очікували, що він попросить вернутися?
    ІМХО, мені здається, що в Вашого чоловіка на першому місці мама, а Ви десь набагато далі. І в даній ситуації цінність свою збільшити Ви навряд чи зможете, нажаль. Яке було ставлення до Вас чоловіка раніше, особливо до весілля?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. REdRose

    REdRose New Member

    Ми вже одружені давно і є дитина з народженям якої я стала менше терпіти во благо своєї дитини.Дякую вам якщо перебування з чол.батьками буде шкодити дитині і це стане більш явним то зїдемо хоч мені здається свекруха хоче цьоготдобитись через мене але хай скаже прямо свому сину
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор


    Свекруха таке собі дозволяє, бо бачить як до вас чоловік відноситься. Поговоріть, виясніть чому він вас не поважає і "аж десь" має .
    На мою думку - розлучатися. Забирати дитину і йти жити до мами. Якщо зараз таке відношення, далі буде тільки гірше. В першу чергу для дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Більше того, тим подарунком свекрусі Ви нерви не прополощете. Вашою метою є щасливе сімейне життя чи перемога в перепалках зі свекрухою?
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2019 ---
    Ну навряд чи можливе спокійне і щасливе життя разом з батьками в даній ситуації. Вас принизили раз і, напевно, повторять ще раз. Вам краще підвищити свою цінність в очах чоловіка і влаштувати сімейне життя окремо. Така моя думка. Інакше я не бачу розв'язку цієї ситуації.
    Мало того, цілком реально, що всі хвороби дитини є якраз частково внаслідок сварок в родині . Дитина дуже чутлива, може себе почувати винною. А особливо в випадку коли Вас вигнали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. REdRose

    REdRose New Member

    Всюди з собою брав в свої компанії навіть коли я не дуже хотіла І йому свекруха казала що ти змівнився на краще кол и почав зустрічатись
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а як воно має стати більш явним???о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    А про сигаретний дим... На території свекрухи (а живете Ви в будинку/квартирі свекрів?) прийдеться дотримуватись її правил. І з тим Ви нічого не зробите. Хоче курити і буде. Не розуміє, що шкодить, ну то не розуміє. Ви її не зміните.
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2019 ---
    Коли Ви не хотіли? Тобто, вже тоді Ваші побажання не враховувались?
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2019 ---
    Згідна, куди вже далі?.. І так вже надто складна ситуація. І найгірше те, що дитина в ній є заручником.
     
  11. REdRose

    REdRose New Member

    Ситуація складніша. В Моєї мами не ідеальні умови для проживання з малою дитиною бо ми їх створили в чоловіковій хаті він вклав у це достатньо ,до садочку буде дуже далеко ну і здоров я у чоловіка -не відомо що буде завтра і як потягнемо наймане житло.Може получиться мені вийти на роботу ближчим часом і дитина перестане хворіти буде легше.Дякую вам за коментарі
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. REdRose

    REdRose New Member

    Я все надіюсь що чоловік то замітить і усвідомить
    Я надіюсь що чоловік то усвідомить і ми підемо з його ініціативи бо якщо з моєї то він створить мені стресове життя тому що жити в мами під спідницею то не самому . А дитина з мінімальною алергією боюсь щоб не стала асматиком
     
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І мені так виглядає,чомусь,що чоловік займаю будь-чию позицію,але не Вашу...Чого ж так?Як можна дитину малесеньку свідомо лишити без матері???Навіть на добу???Може подумати,як би стати авторитетнішою для нього?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. REdRose

    REdRose New Member

    Так і я себе за це картаю але в дитини є ще тато
     
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Щоби він помітив, наведіть його на потрібний курс. Бо він бачить все зі своєї колокольні, а Ви - зі своєї. Поки він біля мами, доти маму слухається.
    Вам ідеально було би мати окреме житло.
    А чоловікові з-під маминої спідниці треба було вибиратись до одруження. Бо зараз йому так зручно і його все влаштовує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вам не здається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. REdRose

    REdRose New Member

    Логічно . Починаю приземлятись((
     
  18. REdRose

    REdRose New Member

    Так для нього авторитет всі але не я ще при зустрічанні я за це сварились ,але я не пуп землі тому і дозволяла йому лишатись при своїй думці.Стати авторитетною для нього ,на мою думку,це бути владною бізнес леді,стати екстравертом і ідеальною куховаркою і т д Але не все можливо Щиро не знаю як заробити авторитет тому придумала щоб ввдкупився подарком дорогим але це може йому здатись стервозністю хоч його мама казала жінка має бути трохи така
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Просто ти в житті спілкуєшся з іншими людьми. Я теж:) але в мене є глибокі корені на селах, тому я можу повірити і в таку ситуацію, і в таку "сім'ю", і в таке письмо...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 2
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я впевнена, що так є/буває в сім'ях. І ще навіть не таке). Маю нагоду спостерігати на даний момент три сім'ї з такими ситуаціями, що вже вичерпано всі коментарі здорові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1