Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina мене в цьому плані життя дуже жорстко і гірко навчило- "Найкраща подружка- подушка". Але, то я так вирішила, більше ні ні.
    То все рівень поваги і довіри взаємної. Якщо на всі 100% є ,тоді можна, але, якщо раптом станеться якась не передбачувана ситуація з тим всім, тоді розуміти, що так має бути і ніхто нікому не повинен.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    @Akina, чоловіки приходять і ідуть, подруги на все життя)
    Ніколи в деталях не ділилася, я взагалі така, що краще змовчу. Був у нас важкий період, коли ми були на грані розлучення, і я була в такому стані, що мене прорвало. Розказала подрузі і мамі, який фіговий в мене чоловік. Після того він змінився, та і я на той час була, ще гірша за нього. Але всеодно, вони сприймають його таким, як я його описала, як би його тепер не хвалила. Мені дуже соромно, бо ж сама то заварила. Тепер такого більше не роблю. Але була б рада якби було куди інколи спустити всі емоції. Зараз це папір і ручка)

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо ти відчуваєш, що «зраджуєш», то не винось. Але якщо ти відчуваєш, що як не винесеш, то ви розлучитесь, тоді краще кришку відкрити і пару випустити.

    Про проблеми точно не варто в деталях розказувати родичам, бо ви помиритесь, а вони вже не забудуть.

    Ну і скільки кому чого можна розказати дуже залежить від слухача.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я в деталях не дуже маю, що розповідати))) Ну але ,як тре ( він страшенно образив, бо забув , що нині...щось там, чи в черговий раз його мегаальтруїзм довів мене до сказу) , то розповідаю, але точно не всім підряд.
    Ну і маю подружку, з котрою вже 24 роки " разом" , то і я їй і вона мені можем повісти все. Ну і трохи " молодших" подруг маю, то при потребі можу їм пожалітись.
    Відчуття " сор із ізби" до мене не приходить, я їм довіряю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от я теж десь близько, і нині мене теж мало не "прорвало". Від недосипу я трохи неадекват - мало тут в темі дурного не понаписувала :girl_haha:Потім в ПП хотіла трохи меншу порцію дурного написати. А потім взагалі передумала, витерла все і якось трохи відлягло мені. Не знаю чи надовго правда :girl_crazy:
    Ні, то й мови немає, попри (надіюся тимчасову) незвчну мені територіальну близькість родичів я наразі мужньо "посміхаюся і махаю" на всі запитання.
    Я швидше не від того, що не довіряю... Бо не можу уявити як наявність якоїсь інформації в моїх подруг може реально навіть при найпесимістичніших розкладах в майбутньому зашкодити мені чи йому. А від того, що справді не хочу щоб вони думали погано про мого чоловіка, ну і ще тому, що не хочу "грузити" голови не дуже потрібними їм проблемами.
    В мене ще "прекрасніше" відчуття - що ми вже досить давно розлучені, просто ніяк не усвідомимо то до кінця, "числимося" чоловіком і дружиною по-інерції якось :girl_sad: І я все ніяк не вирішу в яку сторону то все має рухатися -пробувати "одружуватися" заново, чи документувати те, що і так є:girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ні Вам, ні йому особисто, а стосункам із подругами і відношенню.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Розлучитися завжди встигнете.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Начиталась я про ваші, дівчата, крики і образи. І хочу висловити свою думку, що ніхто вам нічого не винен. Така поведінка є ознакою незрілості особи. І крик, і образа - це хиба навіть не характери чи виховання, а психологічна проблема, яка долається роботою над собою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Щодо того, щоб жалітися чи критикувати чоловіка подругам...
    Наприкінці минулого року я собі ввела такий "маркер", що авторитет чоловіка маю оберігати. (Не авторитарність, якщо раптом хтось так сприйняв :) )
    Це більше стосується відносин в сімї між батьками та дітьми, але... Я вважаю, що перед подругами то не зовсім треба. Можу розповісти про досвід як було-що стало; про якусь загальну тему над чим зараз працюємо чи з яким питанням стикнулись. Але без конкретики, без образ. Всю конкретику, зауваження, побажання, сльози-соплі я направляю "віновніку торжества" - чоловікові :girl_crazy:. І шукаю підходящі місця-час для цього, наодинці.
    Дійсно, як тут писали вище, - ми змінюємось. І наговоривши колись комусь... З однієї сторони, від іншої людської думки не варто сильно перейматись, а з іншої - деяких озвучених "діагнозів" можна було б уникнути.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    П.п.с. щодо "сору з хати...". Небезпекою часто є не те, як сприймуть та запамятають подруги-друзі, а небезпечним може бути посіяний сумнів від подруги.
    Ось буває дружині погано-накипіло-виговорилась. І ніби ок. А у відповідь подруга спитає чи резюмує: "От такий-сякий негідник чоловік!", "А він же може не змінитись/ ще гірше зробить?...", "Ой, я б він такого би пішла!". І дружина ніби подібні питання сама в своїй голові прокручувала, тільки якщо власні сумніви підживляться "зі сторони", отримають підтримку - то тут вже сумнів вкорінятиметься ого-як. Переросте в впевненність. Іноді ілюзорну. Нащо?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Такі подруги для мене- не подруги в корні. Я знаю таких "подруг", що в часи криз в сім'ї допомагали речі пакувати:swoon2:.
    Якщо вже є схильність дослухатися до такого, тоді краще не ділитись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ще раз впевнююся, які чудові люди мене оточують :) Бо попри моє час від часу хникання, жодна такого мені не сказала (може подумала, може, я б то поміж слів "прочитала" але от так сказати - не скажуть). І я б теж не сказала. Мене завжди пошкодують, може, щось перепитають-уточнять, якусь історію з життя розкажуть чи власними лайфхаками поділяться чи ще щось. Але не судитимуть і не радитимуть от прямо так тупо "в лоб".
    Хоч я така вредна, що, може, варто, пошукати когось хто б почав мені доводити, що мій чоловік безнадійний і остання сволота - мені б різко захотілося почати і їй, і собі, і всім решта доказувати що вони не праві :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мої подруги такого не порадять. Я не те, щоб дуже жалілася на чоловіка (та й і так всі всіх знають купу років, в тому числі і мухи кожного чоловіка і кожної подруги), але часом буває, що висловлюю свою "задовбаність" деякими вибриками мужа. Мої подруги хіба вчергове зроблять перелік всіх достоїнств чоловіка, тому їм жалітися бєзпалєзно))) ну я така сама по відношенню до їх сімей. Але то ще справа в складності ситуації. Одна справа розказати подрузі про "ніколи посуд не миє", а інша про агресію, зраду, п'янку і т.п. Я б особисто не хотіла бути якось вплутана в такі речі в чужій сім'ї, навіть якщо це близька подруга. При потребі можна підтримати морально чи навіть матеріально, але давати якісь оцінки - справа невдячна. Тому треба не тільки про себе, а ще й про подругу думати, перед тим, як на емоціях шукати в ній союзника проти чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Melian

    Melian Well-Known Member

    У наших стосунках з чоловіком ще до одруження був період, терміном майже в рік, уоли ми розійшлись. І в причині нашого розходження і в поведінці після того мій чоловік показав себе з ненайкращої сторони і всі подруги мої були про це в курсі і думки про нього відповідної. Та ми зійшлись і з того часу я сама собі дала слово не обговорювати наше особисте життя ні з ким, бо це було моє рішення повернутись до цієї людини і вийти за нього заміж. Добре це чи погано, плакатись нікому не буду. Тепер всі вважають мого чоловіка практично ідеальним сімянином. Та й в принципі, це так і є.
    А плачусь часами, як ну дууже треба подрузі, яка живе за кордоном. Дуже зручно - вона вміє добре порадити + не спілується ні з ким з мого кола знайомств, тож можливість поширення пліток виключена. Ну й я не тільки про погане говорю, часом й хвастанутимь мужом можу)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Akina я не в курсі, чого ви там чекаєте 3 місяці, тому можу бути необ'єктивна. Але в мене чуття, що чоловік ваш не зовсім розуміє, чого ви хочете в результаті дочекатися. В нього, здається, зовсім інше бачення отого-во всього під назвою "наша з Вікою сім'я". Я так пишу, бо запхати свою сім'ю в пристойні рамки теми "мистецтва..." мені так і не вийшло. То ви може якось спитайте чоловіка так між іншим, чого він від вас чекає. І вже тоді вирішуйте, чи можете такий вклад в сім'ю зробити. Може в вас якраз вийде чудова неідеальна сім'я, де жінка взагалі не сильна в мистецтві, а чоловік має право лажати більше, ніж чоловік жінки мистецької:)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А чому Ви виправдовуєтесь?
    Не ведіть себе, як маленька дівчинка, яку всі, кому її поведінка здалась неправильною, можуть висварити, повчати. Підніміть свою самоцінність в СВОЄМУ сприйнятті себе. Він себе так поводить з Вами, бо Ви це дозволяєте.
    Він Вам сам про це сказав, чи Ви собі дофантазували про це? Ви йому говорили про те, що Вам болить? Ви повинні в першу чергу сама для себе усвідомити, що з Вами так не можна. І коли буде внутрішня впевненість, спокійно, але твердо донести це до чоловіка. Можливо навіть не один раз
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Ми з кумою завжди жаліємось на чоловіків :connie_pull-pigtail, плюс сусідка, отак по телефону, наприклад, я хвора, а він навіть чаю не зробив, аяяй, я спекла торт , всім смачний а він сказав на так собі, ну і все чим не задоволена жінка, поговорили, пожаліли одна одну, вирішили що підем на каву без них, сказали що все буде добре, і всім легше. Ми знаєм чоловіків з різної сторони, і наше незадоволення, це наша сторона медалі, в чоловіків інша. І ніколи ніхто нікому не сказав він такий сякий розводься, хоч я б точно того не терпіла, в них своя сімя, свої мухи-таракани, розберуться.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Практично нічого не розповідаю. І не тому, що не довіряю. А щоб не примножувати негативну енергію. Бо от налажав чоловік, чи посварились. Вже може б давно забула, про що вся ситуація, але крутиш собі її в голові, бо ж треба пожалітись подрузі, розказати і отой негатив поки крутиться всередині множиться і їсть тебе. Спочатку дуже важконе розповідати. З часом стає легко відпускати. І ще. Оця негативна енергія перешкоджає чоловікові в якихось досягненнях.
    Стосовно того, що Ви пишете про розлучення. А що воно Вам дасть? В даний момент. Що зміниться в Вашому житті? Ну і про такі речі варто говорити тоді, коли на 100% впевнені, що хочете цього. А не так, щоб полякати чоловіка :)
    І ще. Розвивайте себе. Безвідносно до чоловіка, ситуації в сім'ї, обставин і т.д. Досягніть найкращої версії себе, а там і чоловік підтягнеться :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Стосовно розповідань про чоловіка - у мене одне правило для всіх розповідань. Розповідаю те, що можу сказати людині в очі. І не важливо, про кого і кому.
    Тоді ні "сміття з хати" не страшно винести, ні пліток розпустити - нічого.
    А взагалі так, про стосунки не люблю розповідати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Аналогічно. Взяла собі за правило говорити про третю особу лише те, що можу/планую сказати їй особисто.
    Ну, або якісь дрібні проблеми (як в анекдоті:купив 1 яйце, 10 лимонів :) )
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2