Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ага, там ще молодша сестра мала якусь успішну професію, чи то юрист, чи шось таке. Одним словом батьки її в приклад ставили.
    А тато був гінекологом.
    Як там зараз цікаво)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    От всю інтригу зіпсували ))))
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2019 ---
    Але я не того прийшла.
    Оце я вичитала, що в подружжі обоє мають мати повний доступ до телефонів, соцмереж, пошти і всього іншого.

    Емммм, ну от я знаю всі паролі чоловіка, а він мої ні, але я не закриваю часто пошту, тобто коли він відкриває комп‘ютер, то може бачити, що там в мене. Телефон він мій ніколи не бере, хіба раз в п‘ятирічку подивитись погоду.

    Але я ніколи не дивлюся його пошту соцмережі чи телефон без дозволу чи пояснення нащо мені це треба. Він, наприклад, є в групі вайбері Варвариного класу (бо я не маю на це нервів), і як мені треба щось в групі прочитати, то я питаю дозволу кожного разу окремо (хоча в мене є загальний дозвіл на це все).

    До чого це я. Мені би було дуже неприємно, якщо б він без дозволу брав мій телефон, читав листи, чи ходив моїми профілями в соцмережах. Хоча в мене там нема нічого за що б мені могло бути соромно.

    А ви як? Ходите один до одного в телефони? З дозволом? Без?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Orman я ніколи. Мені якось це дуже... не буду писати, як, бо знаю, що мій чоловік так робить). Він не знає, що я знаю, поки.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real


    В нас приблизно так само. Телефон мій чоловік майже не бере. Правда, я його беру, тільки з його дозволу і то тільки аби, наприклад, подивитися фото дітей з прогулянки )
    А от доступ до соцмереж... З мого контакта чоловік мало не щодня бавиться ігри :))) Заходить коли хоче (пароля не знає, я залишає невилоговано). Я ж до його профілю не лізу, хоча, впринципі, він залишає відкритою сторінку. А от фейсбук мій вилогований на ноуті, тому туди він не полізе ).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми ходимо. Паролі всі знаємо. Нічо не шукаю, не перевіряю. Просто за роки так само собою склалося.
    Скажімо я не знаю де мій тел, і мені лінь вставати, то можу взяти чоловіковий і ФБ поскролити. У вайбері читаю лиш якщо мені щось конкретно треба. Мені його переписки читати не цікаво. Мої цікавіші))) Дозволу ніколи не питаю. Він також.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не ходимо і телефони одне одного не беремо.
    Але нічого не сховано, я часто залишаю відкритим профіль в фб, бували ситуації, коли була потреба відкрити пошту одне одного (але я навіть не пам'ятаю його паролю))), в чоловіка на телефоні пароль відбиток пальця, і мій теж внесений.
    Просто для нас ці речі особисті не з погляду конспірації, а з поваги до особистого простору. Навіть не піднімалося ніколи такого питання до обговорення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "Не читайте перед обедом советских газет" (с)
    Паролів я не знаю. В телефон не лізу.
    Мій чоловік також не лізе в мій телефон. Але ми спокійно можемо один одному сказати: слухай, мені там код смс-кою прийшов, продиктуй, будь ласка. Чи "знайди мені у вайбері того-то і набери". Чи подивитися на прохання в пошту один одного, чи не прийшло чогось хорошого.
    Я за характером ревнива, але дуже добре знаю, що контроль ніколи і нікого від зради чи чогось подібного не рятував. Тому, як і з приводу решти речей, на які впливу не маю, - не парюся.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо говорити про довіру чоловіку в плані стосунків сердешних), то тут в мене все твердо і непохитно.
    Для мене є трошки зрадою перед людьми, з якими я спілкуюсь і чоловік може прочитати це. Тобто, хтось мені напише щось своє, тільки мені, а тут виходить, що від мене знає ще хтось. Він нікому не перекаже і підглядає через свої таракани, я то знаю і тому, нічого не кажу наразі. То, не є якісь страшні таємниці(я не маю їх перед чоловіком), то просто приватні теревені жінок про все і ніпрошо..
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Melian

    Melian Well-Known Member

    В мене так само - соц мережі у вільному доступі, пошта також. Чоловік кілька раз говорив мені свої паролі, та вони такі складні, що я не запам'ятовую, та й воно мкні не треба. На рахунок телефону, то також беремо тільки з дозволу, як і гаманець, сумку чи іншу особисту річ.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я собі того не уявляю. Мій чоловік дозволяв собі без мого дозволу брати мій комп і вовсю користуватися (своїх двох мало) , то я добряче воювала. Не за паролі, а 1. Мене не питали. 2. Це чужі речі, ними апріорі не можна користуватися, як своїми. Я ж не беру улюблений светр чоловіка, бо я змерзла, бо йому неприємно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Паролі до пошти, соцмереж, банківських карток, приват24 один-одного знаємо і при потребі використовуємо. Ноути один-одного або телефони теж беремо при потребі, з формальним попередженням: я візьму?.. Але, я ніколи не відповідаю на дзвінки на його телефоні чи в скайпі. Якщо телефон дзвонить, а чоловік зайнятий - принесу йому без заглядання на екран. Він теж. Ну і листи, особисті повідомлення - для обох табу, само-собою. Якби я побачила, що чоловік схопив мій телефон чи читає мою пошту - був би скандал. Це не питання довіри, а питання особистого простору.
    П.С. Ну, але до теми обов'язковості повного доступу: це нічого не гарантує і нічого не демонструє. Якщо людині є що приховувати, то тільки ідіот робитиме це з основної електронки, власної сімки чи акаунту. Для цього заводять ліві скриньки, акки, купують ще одну сімку або й мобільний, який тримають десь в машині чи деінде...
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я деколи собі таку паролі придумую на різні сайти, соцмережі, що забуваю)) То чоловік зробив вордівський файл зі всіма своїми і моїми паролями. Якщо я забуду, він відкриє, прочитає і нагадає) Але сторінки один одного не читаємо. Він своїм фейсбуком рідко користується, телефон в нього такий старий кнопковий, де і паролю не треба. Я колись з його сторінки ігри грала, бо мені треба було, щоб більше друзів ту гру грали)) Ну деколи питає, що я там так на форумі виписую, але як починаю хоч щось казати, то йому стає нецікаво)) Тому в нас якось так, що є доступ до сторінок, телефонів один одного, але так то не використовуємо.Мені його футбольні сайти непотрібні, а йому мої;)
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я знаю всі чоловікові паролі, спочатку дивилась, але мені не цікаво переглядати пошлі картинки, які вони з хлопцями одне одному скидують. А у вайбері купу повідомлень від жінок по роботі, мені неприємно на це дивитись, тому я довіряю без перевіряння
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а я беру
    нє, ну це святе. Це питання безпеки і всіляких форс-мажорів.
    я заглядаю і кажу хто телефонує. він каже чи нести чи не нести )))
    раз діти натиснули "відповісти" на татову скайп-конференцію. Було весело.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  16. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Я розумію жінок, які виявляють певну цікавість в разі незвичної, нехарактерної поведінки чоловіка. Я сама така - люблю докопатися до суті (а потім сиди і ламай голову, що з тією суттю робити)).
    У мене був досвід не дуже приємний - мій колишній чоловік переписувався зі своєю колишньою дівчиною практично у мене на очах. В месенджері вона була підписана чоловічим ім ям. Я дізналась, влаштувала скандальчик. Він шось відмекувався...
    Ті спілкування не отримали розвитку. Можливо тому, що вона не хотіла. Але факт того, що замість спілкування зі мною він шукає розраду в спілкування з іншою жінкою, ще й колишньою - був образливий. Тим більше ,що я собі не дозволяла такого. Я можу переписуватися з чоловіками-друзями, спитати поради, чи пожартувати, але не фліртувати, для мене це неприйнятно.

    А з другим чоловіком я не питалась паролів ніяких. Вважаю телефон, електронну скриньку і профілі в соцмережах приватною територією. З практичних міркувань можна спитати пін код від банківських карток, а в іншому потреби немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ніколи. Мені якось не спадало навіть на думку. Хіба як Ви кажете, коли мій тел. розрядився, то може подивитись "синоптик". Але мій муж ніде не є ні в яких соцмережах, а переписки в будь-яких вайберах etc. мене ніколи не цікавили, хоч я впевнена, що там нічого такого немає, що мені не слід було би бачити... Коло спілкування у нас доволі тісне, майже всі друзі-знайомі спільні, хіба робочі моменти порізно. Але ми майже 30 років разом, з яких скоро як 28 в шлюбі, то вже один одного як облуплені знаємо...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Беремо телефони один одного без проблем і дозволів. В сенсі, що дозвіл по замовчуванню був з самого початку. Нікого це не напрягає. Всі мої паролі чоловік знає і має записані в блокноті, я сама так попросила. Його паролі там теж є, на всяк випадок. Це все суто з практичною метою, а не ,, можеш дивитися, там нічого такого,,.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ми теж не чіпаємо телефонів планшетів-ноутбуків. Я не лажу в його особистий простір, він - в мій. Всі його паролі я знаю, він мої - ні, хіба потрібні для роботи. Навіть, як я не маю можливості відповісти на дзвінок і там дзвонить хтось з водіїв чи його мама-сестра-племінник, а я прошу відповісти, каже :нє, якби вони хотіли почути мене, дзвонили б на мій номер.
    років 5 тому він часом користувався моєю реєстрацією на ОК чи ФБ (за моєю згодою) і стався один не дуже приємний випадок: один наш знайомий мені в ОК написав такий лиииист:facepalm:. Ооооо, то був капець кіпіш, ревності і воплі:girl_impossible:. Як "чайник пар спустив", я спокійно пояснила, що на чужу писанину і почуття я впливу не маю і сама в шоці - заспокоївся. Зареєструвався сам в ОК-ФБ і більше в мої екаунти не лазив ніколи.
    Не вилоговуюся з пошти і ФБ ніколи, лише з ДП - бережу його тонку душевну конституцію, про всяк випадок:girl_yes2::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я і з ДП ні. Мій взагалі, вже посиденьки бачить здалеку))), то єдина сторінка , яка його навпаки -відлякує:girl_haha::girl_witch:
    :hunter:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1