Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ги, я вже тут 9 рік пишу, а він всьо ніяк не може запам"ятатися, як ТО!!! називається:girl_haha: . Для нього ДП - то: "якийсь дівчачий форум":connie_pull-pigtail Складне страшний термін. :haha: Часом можу щось таке премудре сказати, питається чи я це на своєму дівчачому форумі вичитала.:crazy:
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    +1: у чоловіка є записник з паролями.
    Я часто по роботі використовую його ..надцять акаунтів, мейлів - тому мушу памятати (добре, хоч паролі дублюються деколи :girl_crazy: ). Для особистих розмов зі знайомими-родичами-друзями - чоловік дзвонить, а не виписує "килими тексту на посидульках" (с) :girl_crazy:("про що так багато можна писати?"(с))
    Моя пошта чи банкінг - ну хіба раз-два на рік таке трапляється, що я не маю змогу зайти особисто, а мені треба - то заходить чоловік і дивиться. Нема проблем.
    Пароль на телефон у чоловіка є, але це більше захист від дитячого пальчикового нашестя, бо я той пароль знаю.
    П.с. а взагалі, згадалась історія з тими паролями... Були в мене перші серйозні відносини, він - набагато старший, з таким собі ареолом серйозної таємничості, купою паролів та всяких моментів, як захистити приватну інформацію... :girl_in_dreams:
    І от десь через рік відносин, я таки пароль на телефоні зламала :girl_crazy:, зайшла в смс, а там....Йой, я таких брудних переписок з його знайомою (одруженою, і на момент зламу вже вагітною) навіть не уявляла. І то в них тривало задооовго до наших відносин. Мені здається, що то було тільки віртуальне в них спілкування, якесь збочення, але в любому випадку, мене то все надломило. Через тиждень я ту ситуацію озвучила, бо мені стало гидко біля нього бути - йому стало соромно, при всій своїй кремезності :girl_haha:, щось там "нуценесерйоозно, жарти, ги"... Але всьо, це був початок кінця :girl_bye2:
    Колись в церкві таку думку почула, що насторожитись треба не тоді, коли в партнера є паролі, а тоді, коли партнер на просте прохання не дає ні телефон, ні доступ, ні паролі; коли йдуть питання "а нащо", "а чому своє не береш", коли тянуть час (типу щось видаляють, закривають перед тим, як дати девайс).
    П.п.с. нє, ну в мене зрідка буває, що я в інет далеко залажу, і дивлюсь щось типу "як розрахувати швидкість моллюска в океанічному шельфі, якби це було на Плутоні". Але краще мені буде перманентно соромно за даремно витрачений час, ніж я посію сумнів, якщо почну ховати цю сторінку/інфу від чоловіка :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун


    Ну і до теми про тел і компи: колись (на початках кавалєрки) прочитала в ноуті його переписку з друзями про дівчат-(майбутніх жінок). Багато взяла звідти. Досі знаємо кожен пароль на телефони і ноути половинок. Приховувати нема чого.
    Але то ліричний відступ. Часто довго і з сльозами пояснюю що мені не подобається (мовчання, ігнорування, відсутність "вибач" чи "дякую").
    Спочатку мовчить день-другий. Потім "переварює" і витискає із себе.
    Але це треба кліщами діставати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    У нас пâролі є на компах і на телефонах, але то завжди так було, навіть на компютер чоловік мені налаштовував, свій пароль мені колись давав, але я не пам’ятаю :) Мої паролі, можливо, пам’ятає, але не лазить. По перше повага до особистого простору, а по друге - він читати не вміє Часом можу йому сама розповісти, спитати поради. В чоловіка переписки не лажу, нащо мені. Часами на його прохання можу відповісти на дзвінок.
    Гм, а ваш чоловік брата не має часом? Далекого :) Бо маю вдома клона...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Подумала, підсумувала: я не переношу коли беруть МОЄ горнятко. Все решту можу стерпіти :girl_crazy:
    І це серйозно. Я на роботі,коли побачила,що співробітниця пила з мого горнятка, то наступного дня принесла нове,і щодня носила з собою якийсь час. І вдома те саме. Але всі вже знають яке моє,то не рухають :girl_dance:
    А щодо телефону, то в нас з чоловіком стоїть ідентифікація по обличчю. А так телефони однакові,тому брати чужий нема потреби.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ого, а я беру, і не тільки светр, раз сімейки брала:girl_crazy:, і то все без дозволу, його не було поруч :girl_smile:
    Цікаво а як то так можна?:girl_wink: Йти з закритими очима(я би на сходах забилася)) чи йти з демонстративно перевернутим лицем вниз телефоном.. адже більшість телефонів зазвичай лежать собі лицем вверх.
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2019 ---
    А я не переношу якщо беруть їжу з моєї тарілки або роблять ковток з мого горнятка))) раніше на педприкормі то було норм, а тепер діти стали старші то я вже і на них потрохи нервуюся, ну а чоловіку за таке готова прям очі видерти, а він про то постійно забуває(чи то спеціально?), і робить так :girl_devil:то просто капець для мене все решта моє може брати що хоче.
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я залогінена на чоловіковому компі всюди: соцмережі, пошта, форум. Поняття не маю, чи він то колись дивиться. З інстаграму як явища голосно регоче. З ФБ стрічку гортає, бо сам не має жодного аккаунту. От що дратує і його, і мене, то перегляд смс-ок інтернет-банкінгу. Причому банк там один і всі смс приходять на його номер, але я шокуюся, коли вчергове бачу якийсь диво-датчик за 300 баксів, а він - коли рахунок з косметичного магазину на круглу суму:girl_crazy: тому він типу не дає мені читати ті смс-ки про його витрати в обмін на мовчання з приводу моїх :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас є сімейний жарт про «хто пив мій йогурт?!». Так що про горнятко дуже розумію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Почитала... і відчула себе "the monster"...
    Паролі до карток ми знаємо обоє(пра картки його, але залогінені на мене)
    На свій комп не пускаю нікого ( поки що);
    мій телефон чоловік ніколи не підінмає, хіба кричить---тобі хтось дзвонить ...
    на" мої "сайти не ходить , навть якщо залишити незакритим- закриє сам.
    "дівчачими" секретами своїх подружок я з ним не ділюся.
    Мало того, він не дзвонить і не контролює-" коли ти вже додому приїдеш", без причини. Тобто, якщо відомо, що я поїхала з дівчатами "подівчачитись", то максимум , що задзвонить і запитає(якщо мене нема до 22)- "ти будеш ночувати? чи приїдеш на таксі?"

    Але йому цього всього й не потрібно. Він ще з самого початку зрозумів(молодець), що для мене важлива особиста свобода.

    Натомість я
    - відповідаю на його телефон, або несу йому з озвученням хто саме дзвонить(якщо я цієї людини не знаю)
    - періодично чищу його вайбер і смски
    - більше того, інколи він ставить переадресацію усіх дзвінків на мене
    - бурчу, що позасмічував ноут своїми фільмами
    - надпиваю його пиво :girl_blum::girl_blum:, ну бо я ж хочу лиш ковток..

    Блін, піти покаятись ? Чи якщо купу літ йому було ок, то й не тре зара тикати палкою в опосума ?
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене чоловік такий самий монстр. Я в його тарілку пхаюся буває, то єдиний момент коли я вірю , що він мене може по писку тріснути. Не тріснув ше, але ніздрі роздуваються, губи стискаються. То страшне.
    То межа, про яку я періодично забуваю і пхаюся в його особистий простір.
    А телефон, чи ноут - це особистий простір за замовчанням чи встановлена кимось з партнерів межа?
    Тут більшість дівчат написали, що поважають особистий простір один одного, через це в телефон не пхаються. Ми або не поважаємо або це не особистий простій в нашому сприйнятті. Схиляюся до другого.
    Я не дозволяю заходити в кімнату коли бігаю. Страшенно нервує чиясь присутність. Діти вже знають, чоловік іноді ігнорує мій пунктик, я виходжу з себе, отримує порцію компліментів і виходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та лааадно. Питання не стояло «як правильно?», а «як у вас?». У вас так, вам добре, ну і ура.
    Я колись теж чистила чоловіку пошту, поки дітей не було. Зараз не маю часу на це.
    Варіантів вже написали купу, і власне, не було варіантів «він не дозволяє, а я все одно лізу». Якщо заглядання відбувається за взаємною згодою (навіть і мовчазною), це не проблема. Проблема коли лазять і шукають невідомо що, а потім не знають, що із знайденим робити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ось в яблучко- колись знайома хотіла взнати-вислідкувати , чи її чоловік зраджує.. Кажу - "окі, а якщо так, то ЩО ти будеш з цим робити?? А якщо ні, то як ти будеш тоді почуватись? "
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для мого чоловіка його комп‘ютер, телефон і все решта електронне не є його особистим простором. Є інші речі.
    А для мене є. Частково.
    Все можна відрегулювати, якщо є бажання і взаєморозуміння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Цікаво, чи є такі, що привселюдно би в цьому зізналися?

    По темі: у нас - як у вас.
    Мені подобається, коли мої особисті кордони поважають.
    І мені подобається, коли кордони мого чоловіка теж поважають. В першу чергу його дружина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. FannyPrice

    FannyPrice New Member

    Саме так! Ну дізнаєшься, ну то й що? А якщо не знайдеш, то будеш вважати себе гіршою людиною. Краще довіряти один одному
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    усьо - каятись, так каятись ! Я без "зазрєнія совісті" можу перерахувати гроші в його портмане-кишенях, але в МОЮ торбочку лізти не можна!! Покусаю ! І то ніц, що я там нічого не ховаю. Але от нема чого.
    І вчергове - як він зі мною жиє??:girl_sad:
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Золоті слова. Я так теж вже не роблю. Не те, щоб прямо секрети розказувала, але зараз будь-яку особисту інформацію про подруг фільтрую. Бо висновки іноді робляться геть неочікувані) Вище писали, що не треба обговорювати чоловіка з подружками, то цей принцип працює в дві сторони. Подружок з чоловіком теж не треба))
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2019
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2019 ---
    А з якою метою рахуєте?
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    з бухгалтерською.
    Ну бо за правильний і "навсьо хватающий" розподіл "мамонта" я відповідаю.
    Тобто він приніс мамонта, а як його поділити і яку частину першу згамцяти- то моя єпархія.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1