Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я не ставлю під сумнів вашу практику. Але я дуже люблю усілякі "експерименти" ... Тому нинішній ранок був знову сюрпризним для чоловіка.
    Чесно скажу - намагалась не впадати в абсурдність.
    Далі сховаю, бо місця багато пряма мова займає.


    До чого це я ? До того, що люди дуже різні. І різні люди створюють різні сім*ї. І живуть в них по-різному. Тому - саме дякування не є ні добрим, ні поганим. Головне, щоб подружжя до цього однаково ставилось.:girl_yes2:
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А виглядає, що впали в крайність :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  5. Ari

    Ari Well-Known Member

    Тут таке діло, як похвалити за щось вагоме, довгоочікуване те що не кожного дня робиться і проста щоденна вдячність ( яку описали ви), яку я підсумовую у вечері, за декілька днів, або можу і взагалі забути, хоча з роками ми навчились не акцентувати уваги на щоденних подяках, бо воно і так зрозуміло, що і для кого ми це робимо.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені теж. Я дякую за дрібниці. Але це ж не обов‘язково має бути формула «дякую-дуже приємно-все так робіть». Є невербальна подяка і похвала.
    за діло - це поняття теж спірне. Кому картоплю вніс - кота виніс - це діло, а кому і айфон загрубий, а профітролі закруглі.
    Я до того що життя щоденне не сповнене надзвичайними подвигами, тому вдячність і похвала за прості речі (мені) дуже потрібна.

    Якщо ми сваримось - дивись пункт про профітролі ))) я не вмію абстрагуватись.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму



    Похвала і вдячність різні речі. Я завжди кажу "дякую", коли мені роблять маленькі послуги чи приємності. За каву дякую, за подану ложку дякую. Чоловік теж переважно дякує. Але я і дітям дякую, і вони з самого малечку навчені дякувати. Це дуже мило, коли така мала козявка в 3 рочки каже "дякую" за поданий обід чи застібнуту курточку. Але до похвали то не має стосунку, я і дітей не хвалю за дрібниці. То певне просто сімейна звичка, яка не може бути оцінена як добра чи погана)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member


    я шось хвалити не вмію. Чоловік на то скаржиться десь при розборках наших. Але як він шось зробить навіть не велика, то хоче похвали такого рівня, наче він всесвіт врятував від загибелі. А якщо і намагаюся все ж прихвалити, то він відразу починає "докручувати" ту похвалу, типу - ну от бачиш, та я так старався, та чим можу кохана. І від того мені зле робиться. І так часом думаю - о, є нагода похвалити, а потім як згадаю, в що воно зараз переросте, то й починати не хочу. Навіть за продуктами сходив, вже - о, ходив я на роздобутки, все для сім'ї дістав. А мені воно якось так - на та, поскидав у маркеті в візок та і все роздобування.
    Дякувати за простіші речі стараюся, але боюся, що він того дуже не помічає.
    Зато він в мене мастак з дякування, і я тої подяки теж трохи не сприймаю. Дякує, що випрала речі, що поскладала. Вже і мала навчилася - мама ти мені попереш, а я тобі скажу дякую як тато. Нині розвішала от прання, заходжу з балкону в хату, а вона мені - дякую мамо, що ти мої одяги повішала.
    Короч в нас то питання якесь геть незбалансоване.
    Але от до речі в такі дні як нині можу сказати шось типу - дякую, шо не напрягаєш мене готуванням і не вимагаєш незнати чого і можеш задовольнитися піцою чи макароном. Незнаю чи то більше до вдячності чи похвали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    А я хвалю і дякую за вчинки будь-якого масштабу. :girl_blush2:
    Буваю заклопотана і можу промовчати (не помітити привід для похвали)), але коли в доброму гуморі і є час, то прямо просяться на язик добрі слова.
    Чоловік каже, що йому приємно.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Хвалю, дякую.
    Одного дня почула:" А що ти можеш такн, чого не можу я?"
    Дохвалилася м :)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я от аж задумалась і ці цілька днів слідкувала за собою - як часто я дякую чоловіку. Виявляється, дякую постійно, але це вже на автоматі вироблена ще в дитинстві звичка - приготував чай і приніс мені в кімнату "дякую", зробив щось нетипове по моєму проханню "дякую" і т.д. хвалю рідко в більше як констатація факту - "о, ти класно придумав" "сьогодні у тебе вийшли ну дуже смачні стейки" і т.д.
    Мене ж не хвалять! Аж обідно. Тобто "дякую" присутнє, але так щоб "вах, якийу тебе смачний суп получився" - немає. "Як тобі суп? - нормальний" ои і вся відповідь. "Як я виглядаю в новому платті? - та норм". На початку спільного життя мене відсутність похвали і компліментів дуже пригнічувало, то поговоривши по душам, дійшли висновку, що йому важко похвалити чи зробити комплімент. Ну от важко людині, не вміє,.соромиться, не навчили в дитинстві, не хвалили його раніше - напевно, всього по-троху. Але є одне "але" в моєму чоловікові - хоть рот мовчить, та копліменти можна в його очах прочитати...як і критику)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я часом потребую похвали навіть за спечений пиріг чи якісь елементарні речі, а чоловік хвалить рідко... Зате майстер критики... А мене це шалено дратує, у мене на критику алергія ще з дитинства, наслухалась її достатньо... А от доця в мене майстер похвали, компліментів і дякую за будь яку дрібницю... Це надзвичайно приємно...

    Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Swelena

    Swelena Well-Known Member

    Я хвалю часто, але не за вчинки. За вчинки дякую. А хвалю щиро за те, який він хороший і часто кажу, як його ціную. Хоч він переважно і «віднєкується», що не такий вже й чудовий, але це таки діє позитивно на його самооцінку і наші стосунки. Але я це роблю щиро і люблю хвалити, бо дійсно вважаю що мені дістався найкращий в світі чоловік. :)
    Він мене теж хвалить, якщо що (не за вчинки, а загалом).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дітей народити? Вигодувати? :girl_smile:
    Чи то вже сі не рахує? :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ото і в нас так :) то я вже звикла, що "та нормально" - то найвища ступінь похвали :)
    То напевно все з дитинства: хлопчиків не можна так сильно любити, хвалити, бо розбалуєш. От і повиростали :girl_crazy:
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, які ми все ж таки різні. Дякую ,сказати то є нормально, а похвалити людину, то має бути, за щось. В мене в сім'ї якось виходить все інтуїтивно, тобто якщо є за що, отримуй. Бо наприклад з телефонами інакше, то є особиста і недоторкана власність, свій простір.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я теж собі на спостереження поставила....то кількість "дякувань" у сім'ї зашкалює.
    А от похвали найбільше отримує Владко. І вони найбільш емоційні .
    Мої "похвали" чоловікові , як і його мені носять більш стриманий характер. Без феєрверків. Швидше, як літнє пообіддя.
    П.С. мали ще пізню розмову про " що то було зранку??"
    Так от - слова чоловіка: коли я щось зробив добре, то я про це точно знаю. І знаю, що я це робив для нас. Бо ви- це я. І я - це ви. За стільки років разом , я вже по поруху твоєї спини знаю - як ти відреагуєш.
    Але я сьогодні думав, що цей цирк тому, що тобі замало моїх "дякую" , бо інколи я забуваю сказати про мою вдячність. І про те, як багато шоденно ти робиш для нас.
    Ну, я звісно відповіла, що він для нас робить ще більше.... :girl_dance: . І підсумувала, що ми прям образцово- показова сім'я .:girl_haha:...пра не апериканська, а італійська :girl_haha::girl_haha:.

    Отже моя думка не змінилась, якщо ви добре розумієте один одного, то слова для похвал не обов'язково підбирати - можна просто подивитись на чоловіка , усміхнутись і запропонувати йому горнятко кави...
    Вони "читають" нас так само добре, як і ми їх .
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я часто ходжу з чоловіковим гаманцем, в якій його кредитка, до якої я знаю пароль). Ото верх довіри, нє? Тільки шкода, що йому смс-ки приходять.
    У нас все спільне), навіть паролі. Бо ми вже старіємо, і щоб не забути паролимось однаково. Все завжди на видному місці, все можна подивитись. Але не лазимо, бо не цікаво. А у соцмережах ми не маячимо. Я люблю погортати, але ДП якось рідніше).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Моєму смс не всі приходять з його карток, якими я розраховуюся )) Але витрати він знає всі, бо постійно звіряє по інтернет-банкінгу.