Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    На мого реанивого чоловіка подіяло моє підтакування, як тільки він заводив розмову про колишнє, я розвивала тему, додумувала якісь подробиці, його то дратувало і він перестав мене діставати. Каже, що нормальна жінка би заперечувала і оправдовувалась. А мене дратували ті розмови, я злилась, сварилась, ображалась, а тепер маю чистий спокій
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Є люди, травмовані з дитинства, які не вірять, що їх може хтось любити просто так. Їм завжди здається, що є хтось кращий, що когось люблять більше, що вони недостатньо хороші/щось зробили, щоб їх любили.
    Частіше говоріть йому про свої почуття, захоплюйтесь ним, кажіть як добре, що Ви його зустріли на Вашому шляху ну і щось в тому дусі.
    А коли починає розмову (чи то сеанс садо мазохізму) можна спокійно сказати: послухай, так, я жила до того, як тебе зустріла, в мене є минуле, я з ним нічого не зроблю ЗАРАЗ, але я вибрала ТЕБЕ, бо я тебе люблю, я хочу жити з ТОБОЮ, а не з нашим минулим
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @marianast, ні. Та й ми не стжимо за його життям. Середньостатистичне собі життя. Мій як для його віку досяг більшого значно, не в кар'єрі, але в зароблянні, забезпечуванні нас.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2019 ---
    @ruda kishka, ото практично слово в слово періодично повторюю. Кажу ж, зрушення є, трошки зовсім.
    Певно, Фройд мав рацію: всі проблеми з дитинства.
    Мене вже попустило . Пора точити камінь далі.
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Треба мені ідеї як помститися. Ситуація:
    -Пусік витягни прання
    -Ок
    за 2 хв
    -Там з твоїх панамок знов повилазили дроти. Як ти знов будеш волати, що поламалась машинка - сама знаєш хто винуватий.
    :girl_feminist::girl_feminist::girl_feminist:
    Як помститися за ПАНАМКИ????? :girl_mad:
     
    • Смішно Смішно x 11
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Добре, що в нас стелі високі, роги не поламаєш)))ну, то Я б так сказала. А насправді, він ж то сказав, не зі зла, а швидше взагалі, просто назвав "панамками".
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тре витончено.:connie_pull-pigtail
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @flame , скажи що його нові мешта ,якось не конче пасують до його вікової категорії)))
    І тут на вибір...альбо то такі носять підстаркуваті хлопи....
    Альбо то він купив си мешти , як у молодих і ранніх....і думає, що вони йому рочків зріжуть...
     
    • Креативно Креативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Привіт) пишу вперше тут) можливо хоч б тут вийде душу вилити, бо більше немає кому:sad:(
    Одружена я вже понад 5 років. За 5 років сімейного життя було різне, але тема піде про вплив батьків на молоду сім'ю, про вагітність та про подружнє життя .
    Описати вплив моєї свекрухи на мого чоловіка, просто не можливо. Це страшенна залежність від мами, від її присутності, від її порад, від неї в цілому. Це просто жах і переходить межі розумного. Слухає поради він лише її та ще брата свого. Мої поради чи свекра ( батька мого чоловіка ) не приймаються до уваги взагалі, немаємо жодного авторитету. Ми живемо майже 3 роки окремо , до того часу після весілля жили в моїх батьків, але не одноразово чоловік при першій же можливості нагадував, що ми мали жити саме з його батьками в них вдома , і це не обговорювалося би, якби не одне АЛЕ, рідний брат одружився першим І лишився жити з батьками. Зразу уточню, що друга невістка і двох років не витримала там жити через постійне пхання п'яти копійок всюди де лише можна , і відповідно вони розлучились.
    Чоловік чотири рази в тиждень стабільно після роботи там,якщо закінчив роботу швидше, то зразу їде туди, навіть, не кажучи мені , що вже давно вільний від роботи.
    4 роки тому я була вагітна, виносила дитинку, родила, але так сталось, що через 8 днів моя донечка стала Ангелом.
    В мене в чоловіка завжди був не простий характер, завжди він зрозумів лише свою маму, але після такої трагедії ( дитина була дуже бажана ) я думала, що відношення чоловіка трохи зміниться . Так як він завжди був досить скупив, і гроші для нього завжди було чуть не на першому місці , я надіялась, що після біди нашої, він зрозуміє, що не все можна купити...але , на жаль, Я помилилась ((
    Через пів року після похорону, ми вночі попали в ДТП, нам на машину кинувся хлопець, який хотів покінчити життя самогубством- і йому це вдалось за рахунок нас(( ( слідство було закрите, так як визнали обидві сторони потерпілимм)
    Я сама вже 8 років за кермом, в той момент я їхала на пасажирському місці і все бачила, сам момент удару.. навіть , описувати не хочу.. до чого я це веду.. машину ми купили на спільні гроші , 50% були його гроші, 50% мої, отже і права рівні..
    Ще не переживши одну трагедію, появилась ще одна, і так як машина була добряче розбита + постійні кадри з моменту аварії не покидали голову в той момент коли сідала за кермо чи просто дивиоась на авто, я почала просити чоловіка, щоб ми продали це авто, так як воно надто впливає на стан моральний.. на шо чоловік і свекруха відповіли, що ні в якому разі, бо машину купляли в салоні і ми лише втратимо гроші продавши її..
    Знаєте, ця машина мені таких нервів коштувала , такі проблеми зі здоров'ям додалися, що ми і пробували завагітніти знову , але через проблеми зі здоров'ям не виходило ...

    Ми дуже сваримось, я немаю права сказати, що мені щось не подобається..чи що я чогось хочу, бо у відповідь чую зразу :" тобі завжди все не так і завжди всього мало " хоча це далеко не так...і говорю я зовсім про елементарні речі..((
    Два рази доходило до розлучення..Два рази забирали заяву з загсу.. по моїй ініціативі, думала, що може все ще налагодиться , що після пережитого ми мусимо спробувати..але ((
    Але стало ще гірше (((
    Зараз я на 7му місяці вагітності..Не можу сказати, що я щаслива від цього (( ніколи не могла подумати, що після пережитого з Першою дитиною, я себе так почуватиму коли носитиму під серцем другу..
    Чоловік і далі веде себе так само не адекватно..коли я плачу від образ його, то кричить ще більше, збирає речі і йде до мами.. жодної допомоги в той момент нема, навіть спільну машину, не дає, каже:" хай тобі тато купить твій "
    Недавно при сварці , почав кричати що я не адекватна і він мене в дурдом відправить, подзвонив в швидку зі словами:" тут вагітна з розуму зійшла " , після цього почав знімати сміючись це все на відео, де просто вагітна жінка плаче сидячи на землі. Потім як виявилось він то відправив друзям двом, і показав брату і мамі зі словами :" я вже не витримую . Як мене все це і вона вже за*бала " це такий стид був після такого бачитись з тими людьми, яким він це показував(
    Про якусь в ту хвилину підтримку і спроби заспокоїии і мови нема, він каже , що я плачу тільки через себе ..
    При кожній можливості тікає до мами..Вона в курсі всього , кожне моє слово , дію він розказує, чого б то не стосувалось.
    Я в свою чергу немаю з ким поділитись . Соромно якось.
    Коли зараз говорю за розлучення, то не дає, сказав, що тоді коли дитина народиться ( йому важливо для галочки, щоб дитина мала його прізвище і всі думали що то я лише винна) йому 35 років
    Ніби доросла , відповідальна людина, але я при сварках його просто боюсь, скажені очі і не знати чого чекати
    + бачить що я себе дуже погано почуваю, що зараз не можна настільки нервуватись, але йому то все одно (((
    Маму його не дай Боже словом образити- порве любого, а жінку, то байдуже
    Обідно до крику, пишу тут, бо більше немає кому сказати.
    Маю чоловіка, а мушу шукати розради в чужих людей((((

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 30
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @OlenaIvano, дуже сумна у Вас історія. Просто хочеться вас підтримати, поспівчувати і сказати, що все буде добре! Ви носите під серцем дитинку, яка подарує вам море радості і позитиву. Легко не завжди буде, але ви знайдете сили, бо знайшли сили все пережити.
    Бережіть себе і малятко!
    З чоловіком важко щось порадити. Можливо шось зміниться з народженням дитини, а якщо ні, то можна буде серйозніше думати над розлученням. Бо оте що ви пишете про чоловіка зовсім не показує його в хорошому світлі, а скоріше навпаки .
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Співчуваю Вам. Якщо маєте можливість, ідіть жити окремо, не терпіть, бо далі буде ще гірше, розлучитись встигнете. Бережіть себе!
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Вам зара тре думати не за свекруху і чоловіка. а за себе і дитину.. йде до мами то хай іде собі..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  12. Online

    Online Well-Known Member

    @OlenaIvano, вам би з ним окремо пожити... Якщо в черговий раз образиться і піде до мами, то хай там і лишається. Або ви підіть окремо як маєте можливість. Бо потім з маленькою дитиною це буде пекло. На початках з дитинкою і так нелегко, а на фоні постійного стресу можна справді якийсь нервовий розлад заробити. Походу вже подивитеся: якщо без нього реально буде краще і легше, через рік після пологів розлучитеся. А може якраз щось зрозуміє і зробить висновки. Я зазвичай нікому такого не раджу, але якщо в сім'ї немає поваги, то там тяжко щось збудувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @online От власне, ми і живемо зараз окремо..вже два роки як..

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk



    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Я мала на увазі від нього, а не від батьків чи свекрів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Пробували..Не раз..він тільки ЗА , щоб піти жити до мами
    Завжди я вертала, думала, що можна щось змінити
    А ще злить те, що його батьки ніколи не скажуть йому, щоб він вертався до мене , налагоджував все, бо тут його сім'я... а лише говорять навпаки:" захоче сама прийде/ ти немаєш нікуди вертатись/ ти маєш жити тут/ вона з дитиною нікуди не дінеться"

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. Melian

    Melian Well-Known Member

    Не вам мало бути встидно за те відео, а насамперед йому, як вашому чоловікові, за те, що довів вас до такого стану і за те, що робить розголос з вашого особистого життя. З розповідей видно, що він не поважає вас і вашу думку і навряд чи хоче зберегти вашу сім'ю. А ви дійсно хочете її зберегти? Люди практично не змінюються. Ви готові, щоб від вас до мами тікали при кожній найменшій проблемі? Ви впевнені, що цей чоловік зможе показати хороший приклад і добре виховати ваших дітей?
    Я не знаю всієї вашої історії, тільки те, що ви написали, й у мене зовсім невеликий досвід сімейного життя (десь такий як у вас), але моя вам порода - тікайте від такого чоловіка. Якщо немає поваги, то й стосунки нема на чому будувати. Ви достойні щоб з вами поводились краще. А це все моральним насиллям попахує....

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @OlenaIvano, він вам треба? Зі всіма тими двіжухами??? Я б пішла. Якщо чесно, я завжди за те, щоб якщо є можливість врятувати стосунки. Але якщо нема ні любові, ні поваги, то може краще спробувати побути окремо. У вас дитя під серцем, йому треба спокійну та щасливу маму. Важко в такому стані залишитись самій, але по суті ви вже сама, то те, що ви описали, то не є «разом». Номінально - так, фактично - ні. Спробуйте переключити всю свою увагу, турботу на себе та маля. Скоро у вас буде море нових позитивних вражень, залиште негатив у минулому. Ну і було б таки добре знайти людину з оточення, хто б підтримав та допоміг.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Він вже тікає при першій же можливості.. І вона його в цьому підтримує

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  19. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Пробувала на все закривати очі заради цієї дитинки..але вже надія вже практично себе вичерпала((

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну то поміняйте цілі). Є така кльова книжка « Бог ніколи не моргає». І там є купа гарних порад. Одна з тих, що мені міцно засіла в голову: «просто зробіть наступний крок вірно». Нема ні часу, ні можливості переповідати книгу і пояснювати пораду, як це зроблено у книзі. Краще почитайте ту книгу самі). Лишіться того ровера, може він не ваш).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1