Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @OlenaIvano ви дуже терпляча людина. Але така самопожертва вас ні до чого доброго не приведе. Перечитала поради дівчат і цілком погоджуюся з ними. Від такої людини треба втікати чим пошвидше. Це називається домашнє психологічне насилля. І тепер є закон, який захищає постраждалих. Копіюєте собі відео і йдете до адвоката (можу порадити адвоката). Вже з адвокатом вирішуєте, що вам зараз робити. Ви і так вже купу років втратили з цією людиною.
    До батьків не соромно звернутися. Це найближчі і найрідніші вам люди. Нічого страшного як доведеться якийсь час "посидіти в них на шиї". Декрет, то не діагноз. Дитинка підросте і зможете працювати. І добре вам порадили - здавати квартиру.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  2. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Та, він в основному психологічно давить:sad:( ніколи не визнає, що перегнув , а про вибачення чи першому зробити крок для примирення, то й мови нема. Такого не бувало за жодних обставин((

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    То факт, що не дадуть просто спокійно виховувати дитину , це вже буде наступний круг пекла ((

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А ви готові щось змінити? Чи просто хочете співчуття?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    В тому то вся і суть, що не в співчутті справа.
    А діло в тому що і як правильно зробити, щоб не нарватись на ще гірше, і не собі, а в першу чергу дитині..
    Не була в такому положенні зараз, то все було б інакше..а так то, то нас пов'язує не просто минуле, а й ,на жаль , майбутнє

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ви зі свекрами стосунки підтримуєте?
    Ваші з чоловіком батьки між собою спілкуються?
    У Вас нормальні відносини зі своїми батьками?
    Я не знаю точно, але якщо маєте гординю перед батьками - то ліпше приберіть. Зараз маєте непростий період, шукати допомоги та ОТРИМУВАТИ її - правильне рішення. Тому, "щоб батьки не подумали, що я невдаха", "о, а чоловік так і казав, що так буде.. тому на зло йому не піду до батьків" і т.п. - не для Вас. "На шиї"? Хм... Якщо маєте нормальні відносини з батьками, но ні про яку шию мови не йде. У нас була необхідність, і трохи більше року я зі своїм чоловіком, дітьми жили в моїх батьків. То, щоб не "сидіти на шиї", чоловік сплачував половину комунальних, давав половину на продукти (їли ми всі спільно), допомагав періодично по господарству.

    Краще з кимось (близькі, рідні, друзі...) будьте. Я при нормальних відносинах в 3 триместрі мала нервові перепади, а у Вас - навіть страшно уявити, до чого Вас можуть довести...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    OlenaIvano, вибачте, але мені здається, що на крще нічого ен зміниться. Звичайно, що це моя суб.єктивна думка. Але я майже впевнена, що буде не краще, а гірше після народження дитини. По-перше, свекруха буде ще більше повчати Вас. А так, як Вас вони не поважають, то будуть робити все як захочуть. Отой випадок з тим відео нсправді є страшним і свідчить про те, що кроки Вашого чоловіка можуть бути дуже неочікуваними і він готовий на будь що. Як уже вище дівчата згадали, можуть і батьківства Вас позбавити (а вони можуть постаратися оскільки це точно моральні тирани). І Вам краще почати діяти зараз і не чекати на народження дитини. Чому Ви боїтеся, що він піде до мами? Так хай іде. Чоловік Вам потрібен заради галочки, що є чоловік? Не забирайте заяв. Оскільки двічі Ви вже їх забирали, він впевнений на 100%, що Ви боїтеся його втратити і насправді розлучатися не будете. Дівчата добре радять: зверніться до батьків, це найрідніші люди і Вас підтримають. Житло у Вас вже є і це величезний плюс. Будьте готові до змін. І будьте готові до того, що рідня чоловіка Вам може нанести удар. Підстеліть соломки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  8. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Тобто, щоб у дитинки був тато?
    Я дійшла висновку, що найкращий тато для дитинки - той, хто любить її маму і піклується про них обох, а рідний він, чи ні по крові - то справа другорядна.
    Щиро бажаю, щоб на вашому шляху зустрівся порядний хороший чоловік. :girl_tender:

    Ага, у мене є дві книжки цього автора - просто чудові!!!:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Дівчатка, маю проблему, про яку хоч і не думаю кожної хвилини, але яка здатна мене до неврозу довести, з моєю емоційністю і вразливістю. Розрадьте чи порадьте.
    Скоро виходжу заміж, повторний шлюб і в нас обох є по дитині від першого шлюбу.
    Першого чоловіка я не любила, народила для себе, фактично.
    Зараз мені вперше в житті зустрівся порядний, хороший чоловік, який мене любить, і якого я дуже люблю. І мені хочеться народити в цій любові спільну дитинку. Він не проти - проти обставини. В першу чергу фінансові. Каже, коли вирішимо ті питання, можна буде спробувати. А я боюсь, що це так і залишиться в планах, а через 2-3 роки я й сама вже не захочу, бо вже під 40 буде. А йому вже буде 40 або трошки більше.
    Ревную капєц як до першої дружини, що в неї була можливість народити йому, а у мене ні, хоча об'єктивно я набагато краща за неї, хоча б навіть і характером. Це мене гризе, дівчатка, боюсь що почну психувати і розвалю відносини своїми руками.:girl_sad:Почуваю себе якоюсь другосортною. Ось наче воно - жіноче щастя, родинне життя з коханим, але хочеться, щоб воно було ще повніше, а ніяк.
    Він каже - у тебе ж є син, ти вже реалізувалась як мама. Не розуміє повною мірою моїх переживань, що для мене є різниця - народити в формальному шлюбі і народити в любові...
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    п
    Ви зараз можете схилити його до рішення про дитину, але це буде знову "народити для себе", хоч і з кращим чоловіком. Це без жодного осуду, просто - можливо Ви не бачите це з такого боку, тож хочу поділитись спостереженням.

    Я би не боялась віку "довкола 40".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви хочете. Він не проти, але й не «за». Обставини тут ні до чого :). Або ви обговорюєте це зараз, пояснюєте, чому це для вас важливо ( можливо, ризикуєте погіршити відносини), або приймаєте неготовність чоловіка, терпляче чекаєте і працюєте над собою
    Дитина цих проблем не вирішить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Дякую.
    З ним я на цю тему вже мала кілька розмов на початку року, після чого вирішила питання не піднімати десь рік так точно.
    Його не дратувати своїм ниттям і себе не накручувати, а спокійно лагодити свої справи.
    І в принципі, ми про це й не говоримо.

    Але в душі все одно щось гнітить, якісь сумніви і страхи. Іноді плачу тихенько. Нерви після попереднього шлюбу і взагалі після минулих років не дуже. Хочеться навчитись спокійно і виважено ставитись до життєвих речей, а воно шось не дуже виходить. Фрази на кшталт "у вас вже є по дитині, треба їх підіймати", або "ситуація нестабільна, війна, не час для дітей" мене виводять з рівноваги і одразу стає сумно.
    Власне я розумію, що не на часі діти, треба просто почекати. Але дурні емоції заважають спокійно чекати.
     
  13. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Дякую. Вище написала - говорили про це, начебто я прийняла і мовчу, але собі в голові як крутила, так і кручу цю ситуацію, намагаюсь працювати над собою, але іноді збоїть.

    І про це здогадуюсь. І це теж болить. Я все життя розлучених з дітьми обходила стороною, бо знаю ж себе. Я на характер - дуже нетерпляча і дуже не люблю миритись з обставинами.
    Але цей чоловік такий..рідний чи що, прямо по мені. Я думала, думала, та й вирішила - відносинам бути. Але внутрішній супротив ніде не дівся і тепер потрібна неабияка робота над собою, щоб зберегти ці відносини і не довбати його повсякчас його минулими помилками і не ревнувати до його дитини. І миритись з цим минулим треба. Для мене це офігєнна робота над собою.
    І хочеться впевненості, що вона не буде марною.
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Khustyanka, як на мене, то ваш чоловік супер мудру річ сказав.Бо - ви будете звикати всі до всіх. І, чесно- я не думаю, що от така суперська ідея сказати двом дітям ( чужим ще один одному)---вау---у вас буде спільний братик, чи сестричка!
    Мене б, як дитину, це точно не порадувало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Khustyanka я для себе зрозуміла, що дитину ви хочете народити тому, що перша жінка з ним має дитину, а ви ні, так? Тобто ви можете почувати себе повноцінною жінкою тільки через народження дитини? Якщо у вас нерви розхитані після першого шлюбу то може варто на собі зосередитись, на стосунках з чоловіком? Не заводячи спільних дітей. Бути парою, приймати його любов до себе. Про свою вже народжену дитину не забувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    І то правда. Хоча його син вже не маленький хлопчик, а підліток. Мій трохи менший. Але діти є діти.

    Він хороший батько і для свого сина, і для мого. Сімейний за характером, тягнеться до родини, дітей. Не забуті ні його син, ні мій.
    Кожну хвилинку, коли я з ним - чи то разом проводжу час, чи за обідом, чи в ліжку - я відчуваю безмежну любов, захоплення і ніжність до нього. Майже рік з ним разом, і з кожним днем все більше закохуюсь. І хочу мати від нього дитину, то є цілком природнє жіноче бажання, як на мене.
    Я не розумію, як то - спати з чоловіком, любити його, і не хотіти від нього дитину, чесно скажу. І не можу в душі змиритись з тим, що коли тобі 20 років, то ти можеш любити і хотіти дитину, а коли тобі 35 - то вже всьо, треба вирвати в собі думки про дитину з корнем і змусити себе думати, що повноцінна родина можлива і без спільної дитини. І змусити себе так думати не тому, що поважні обставини - немає можливості по здоров'ю чи ще щось, а тому, що побоялись свого часу не впоратись, не витягнути.
    Життя ж одне. У мене були інші чоловіки, раніше. Які радо приймали те, що я даю, ласку, тепло, любов, але не давали того ж для мене. Поруч зі мною ніколи не було коханого, друга, за яким почуваєшся дійсно як за стіною. Вперше у мене такий чоловік є і я хочу з ним мати все - і родину, і дитину. Я хоч в 20, хоч в 35 - жива, чуттєва жінка і хочу жіночого щастя, родинного затишку, в якому буде зростати наша з чоловіком дитина.

    Я вже вирішила десь протягом року точно про це не думати і не наполягати на дитині. Може час покаже, що до чого, може я свою думку зміню.
    Але вирішити то одне, а воно ж все одно іноді ковбасить і хочеться з кимось поговорити (але не зі знайомими). Ось, написала тут.:girl_curtsey:

    Дякую за спілкування - пішла до кухні)
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  17. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А ви оце й такими словами чоловікові казали?
     
  18. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    І такими казала) Але звісно що то виглядало як такий собі суто жіночий перфоманс, з якого чоловік мало що зрозумів. Зазвичай я кажу коротко й конкретно.)
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А навіщо Вам такий чоловік (саме цей мужчина)? От самі собі задайте це запитання. Саме не "чому Ви з ним?", а "навіщо?"
    Ви хочете через кілька місяців/років боятися власної тіні і дякувати йому та його родині за те, що він Вас ТАКУ (а яку саме "таку" вони Вам в голову ввіб’ють обов’язково) саму з дитиною не залишив? Ви хочете, щоб Вам кожен раз дорікали (знову ж так, знайдуть за що)? Ви хочете, щоб у Вашої дитинки була морально забита, затуркана мама? Чомусь меніЮ, здається, що не хочете.
    Ваш чоловік моральний тиран, вихований мамцею "для себе" (судячи з Вашої розповіді). Повірте, тирани не перевиховуються, як би Вам цього не хотілося і не мріялося. Краще не буде.
    У вас є величезний плюс - власне житло і батьки, як зможуть підтримати Вас хоча б на початках, доки Ви зможете вийти на роботу.
     
  20. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    @Shkurkotushka дякую за вподобайку. Розцінила як знак підтримки, а це якраз те, що мені зараз потрібно. Я розумна жінка, і з точки зору логіки і здорового глузду чудово всю ситуацію бачу.
    У мене купа справ - виховання сина, школа, робота, є окрім роботи невеличке хоббі, яке приносить гроші, і яке я хочу розвивати, є два приватні будинки і сади-городи, які вже скоро почнуться, причому обидва далеко від міста і потребують часу і зусиль.
    Але між цим всим іноді відчуваю якусь камінюку на душі. Може це втомленість від життя в ритмі білка в колесі, може я стомилась від дурної поведінки тієї першої жінки, бо то повний капєц. Вона налаштовує сина проти батька, пройшло 10 років після їх розлучення, але вона досі не може прийняти, що вони не пара. Я стомилась від неї, у мене зовсім інше коло спілкування по життю, виховані гарні люди,а це якийсь трешак.
    Тому просто хочеться підтримки і щоб хтось сказав, що все буде добре. Що я зможу владнати свої справи, що колишня перебіситься, що я не буду тріпати нерви чоловікові, і що як буде на те божа ласка, то матиму можливість ще раз стати мамою.
    Хотілось би до церкви сходити, сповідатись. Якщо найду у себе в місті таку, то схожу. Шкода, що я далеко від Львова. У Підберізцях Пустомитівського району є чудовий отець. І чудова ікона в місцевій церкві. Велика, в зріст мій. Мати Божа з дитям. Я чомусь біля неї плачу. Така чудова.
     
    • Подобається Подобається x 1