Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Базові потреби, це зрозуміло. Я думаю, що тут форумлянка, просто вимовляє те, що її турбує, цікавить погляд з боку, а вона прекрасно знає і бачить, як воно є насправді. Дуже хочеться, щоб близькі люди, знайшли золоту серединку і жили довго щасливо.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

     
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я собі так думаю, якби чоловік хоч через день грів воду ( та й все решту), то і в дружини було би менше претензій, і бойлер би давно стояв:girl_cool:
    А як ні, то хай би готував ванни щодня. А що? Це ж неважко, в принципі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дійсно, така собі романтика))
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну не гівно ж їсти буде, вижити ж треба. Базові потреби це як утопія для голодающого - сумніваюся, що він там буде бачити 1 хлібину, "бо нема різниці"

    На цю тему насправді є багато досліджень і спроб зясувати, що входить в набір базових потреб - , в них вказується їжа як продукти, які прагне організм для забезпечення гомеостазу. Тому не що попало, а змінний набір продуктів, будь то каша чи устриці, все одно будуть базовими потребами. Набір постійно змінюється, і через базові потреби можуть виражатися потреби захисту, соціалізації і тд.
    Потреба сну, сексу ітд не прирівнюється до тих же потреб, які є в тварин ібо людина розумна, і в ниї багато взаємозвязків між рівнями. Чому в нас такий примітивізм подають - не знаю
    ----
    При 21 столітті гріти воду в баняках - це нунафіг.
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В мене зараз базова потреба є власне авто. Бо дала дитину в садосок не по дорозі на роботу. До садка 700 м. Від садка до зупинки 850 м. То ніби й не далеко, але 2 р в день до роботи/після роботи, забагато по часу, по часу для дитини в садку бо десь +1.5 години в садку. І я єдина людина хто буде водити і забирати в садка. Не проблема в грошах(бо я хочу вже, що небудь, аби їздило), а проблема в часі чоловіка, бо він постійно працює. Придумав, щоб я з його знайомим купила собі авто. Якось не люблю тратити "великі суми" грошей і хочу, щоб це саме зробив чоловік. І кому від цього гірше, правильно мені.

    То так до маслоу, в кожного свої потреби.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    НОРІС, а хочеться почути вашу думку))
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А стосовного чого?
     
  9. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Авжеж, нунафіг. І вибираючи між баняком і бойлером, всі виберуть бойлер, і, звісно, не захочуть вертатися до баняка. І то нормально, то правильно. Але жити з цим можна, навіть щасливо, ібо щастя внутрішнє не від бойлера чи газу залежить. І то вже без прив'язки до теми, повністю сферичні коні.
    Зрештою, в 21 столітті значно примітивніші речі діються, ніж гріття води в баняку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви пересмикуєте. Бо щасливо жити можна. Особливо коли обставини такі, що змінити ситуацію [з бойлером] зараз неможливо.
    Але справа не тільки і не стільки в бойлері. Це була ілюстрація як чоловік не хоче (не не може!) дати дружині відчуття «чоловіка» безпеки захисту і всього такого. А це є дууууже базові потреби.

    А всі вчепилися в економічну теорію вирвавши все що можна з контексту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    і відразу виникає питання: а він завжди був таким? ще навіть до одруження?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви мене тролите? Не раджу.

    Уже питали і відповідь давали.
     
  13. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Orman, та бо вже давно ніхто не говорить про той конкретний бойлер.
     
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Та можна жити без бойлера.І навіть щасливо.Але якщо проблемане у бойлері.От якщо все в родині чудово.Чоловік гроші заробляє,дітей бавить,дружину на руках носить.Вона чується щасливою і коханою,от тільки бойлера не вистачає до повного щастя-це так, дрібниці.
    Проблема початково була в іншому,бойлер-всього лиш вишенька на торті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Були часи, коли я, дитина асфальту, кілька років змушена була жити з чоловіком в селі в його батьків, з туалетом на дворі і водою в колодязі. Але то були "обставини непереборної сили" на той час, і інакше, ніж абстрагуватись і змиритися з надією на майбутнє, не виходило. Даний стан речей не влаштовував обох, але були таки важкі 90-і, з роботою в малих містах не клеїлось, а щоб переїхати в обласний центр не було "подушки" і грошей, щоб винаймати житло. Проте коли обоє в подружжі дивляться в одному напрямку і разом "і в горі, і в радості", все можна пройти і подолати.
    Мені особисто важливо бути "ЗАмужем", тобто навіть в умовах "вода в колодязі" та вода по можливості заносилась-виносилась чоловіком, худоба годувалась чи навіть за потреби корова доїлась теж, я могла брати участь в городніх роботах... Тобто було розуміння, що мені, непристосованій, важко, і якщо ПОКИ не можна змінити умови, треба принаймі забрати на себе якусь роботу.
    Зараз все добре, ті часи згадуються зі словами "добре, що вдалося вирватись". Але вдалося лише тому, що Він вважав забезпечення базових потреб сім'ї справою чоловіка, а я не пасла задніх і підтримувала як морально, так і роботою. І як ремонт робити - не вистачало вже після купівлі житла грошей на майстрів - то теж ставала поряд (і ні, не розвелися після спільних ремонтних робіт, хоча позабивати один одного часом хотіли).
    Тому я дуже розумію Віку і підтримую всім серцем, хоча в мене все було інакше. Маю родичів, де чоловік крана сам не переставить, але каже :"Я не маю часу, не хочу, не буду, для того є спеціально навчені люди, НА тобі гроші, найми і хай зроблять". А мій переставить сам. В обох випадків результат той самий - кран не тече, і обидві ситуації мають місце бути. Але коли кран тече, а хлоп і сам не робить, і грошей не має чи шкодує дати - то вже не альо.
    Все вищесказане суто моя суб'єктивна думка і життєвий досвід. В інших буває інакше.
    Сподіваюся, Віка, що у вас все владнається.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я весною і літом мала можливість по-новому подивитись на відносини з чоловіком. Один з моментів був повязаний з ремонтом. Як от:
    Я дуже не хотіла лізти в ті роботи: фізично важко, я не розбираюсь, не робила і взагалі дітей треба вчити та пильнувати...
    Чоловіка то нервувало аж до посиніння, а враховуючи ще період нестачі фінансів, неадекватні думки аж роїлись в його голові. Та й в моїй. Але я, почувши нові для себе визначення чоловічих та жіночих обовязків, тримала (спасала себе та захищала... так точніше) свою позицію, що мені в ремонтах робити нІчого. Навіть якщо я можу багато що навчитись, зробити і взагалі без чоловіка. Для мене стало принциповим не лізти.


    Аж тут настав гарячий момент роздратування, і чоловік ПОПРОСИВ допомогти, так щиро і чесно, що я зовсім по-іншому подивилась на ситуацію. І ось вчора ми вже ночували вдома, а дасть Бог, до кінця тижня заберем дітей. Оцей момент, що я НЕ ПОВИННА робити чоловікові справи - було для мене відкриттям, але я можу допомогти, ЯКЩО попросить.
    Все таки, я думаю, що спільна проблема у мене і у Вікторії - це нестача коштів. Чоловіки нереалізовуються (з різних причин, вілсутність роботи, амбіцій чи вльоти :) etc), відчувають себе ганебно і може так же поводяться :) (хтось стає пасивно-депресивним, хтось - агресивно-депресивним). В будь-якому варіанті, потрібна підтримка саме дружини. Підтримка, а не брати в свої руки кермо сімейного корабля. В моєму випадку одним з визначних факторів було спілкування, спілкування, спілкування. Спочатку, може, в недоречний час, в недоречному місці, недоречні слова та жести... Але прийде момент єднання, коли дружина буде рада потерпіти і допомогти, а чоловік буде радий зробити все, щоб задовільнити базові та не тільки потреби сімї.
    Важкі часи, особливо в питаннях забезпечення житла, були у багатьох. Тільки пора вже з тих часів виходити ;)
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member