Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Шо-шо? Що заміняє?

    По темі. Проблеми не в тебе. Проблеми в тому, що він не може делікатно попросити чи пояснити, що вже перевантажився інформацією.
    Жінки багато говорять - це нормально. Чоловіки багато говорять - це нормально. Друга сторона просто має правильно доносити, що стомилась слухати і сприймати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "заміняє привабливість" ггг :) Так, було таке. Він сказав, що подивившись на мене ніколи не підійшов би, а почувши, як я говорю, навіть здалека, - потрапив під враження. І ще голос в мене гарний, так.

    Проблему я знайшла, оперативненько. Це не багатоговоріння. Це навіженість, з якою я накидаюсь на співрозмовника :) Якщо бачу, що він дає мені увагу, то кидаюсь наговоритись як востаннє. І навіть не по кількості, а власне по відчайдушності і бажанню вирішити одразу тут і все. А це, відповідно, теж має свої причини. Так що це справді не лише я.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2020 ---
    і ще про говоріння.
    Я не з'ясовую стосунки, не пліткую, не обговорюю чуже життя. В мене кожна фраза має зміст і мету висловлювання (отак:girl_crazy: Філфак порожняк не гонить).
    І таке організоване мовлення сприймається як нещире. "Так говорять всякі тренери, коучі і психотерапевти. Нормальні люди так не спілкуються" То досить страшно, коли не можеш довести свою щирість. І окремо зле - коли треба щось доводити.
    Так що мою лекцію з ефективних персональних комунікацій можна спалювати (жарт, звісно).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Miamama

    Miamama Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • мімімі мімімі x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені інколи здається, що ти на форумі проводиш якийсь великий психоексперимент. Ну але ок.


    К статі о птічьках. Я погоджуюся, що багато проблем в принципі від наявності чоловіка і від того, що він не може делікатно. Делікатно поводитися в ситуаціях, де він - чоловік, а дружина - жінка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 2
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ИИИ. Я б образилася. Сказала б йому, що якщо нецікаво те, що я розповідаю - можна просто сказати, а не демонструвати отак свою байдужість до того. Ну й загалом в мене тоді такі речі відбивають бажання будь-що розказувати чоловіку. Ми таке вже проходили....Він головою покивав, але все одно не дуже зрозумів, що саме я хотіла донести. Прийшлося повторити це з свого боку, хоя я й знала, що це негарно й невиховано, але інакше ніяк. Коли муж щось захоплено розповідав, я раз просто вийшла з кімнати, раз сказала "га?" :girl_in_dreams:, раз щось сама почала своє розказувати...Потім звісно пояснила свою поведінку, бо ж він образився.
    Я маю іншу ваду. Люблю дуже коментувати фільми, які ми разом дивимося :girl_haha:. От чора - дивимося по пораді подруги фільм "365 днів". Якраз такий, для дорослих. Ну й в певних сценках я конче мусіла все коментувати - свою точку зору. То він раз мене просив помовчати, два, ну а я ж не можу :girl_crazy:, бо маю свою точку зору на певні дії героїв . Короч, замість романтики ми чуть не посварилися в результаті :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Згідна. Або з самооцінкою на публіку все супер, а насправді печальна...
    Надіюсь, що експеремент:girl_yes2:
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні
    Думаю, у всіх жінок, які пережили важку післяпологову депресію, є складнощі з самооцінкою. Але справа не в тому, що я - негарна, бо я гарна :) А в тому, що я не подобаюсь. На це вплинути підборами, макіяжами чи схудненням неможливо. Мені болить це нестерпно, хоч нічого поганого мені ніхто за це "неподобання" не робить...
    І хто зневажливо скаже мені, що "чому ти стільки років нічого з цим не робиш", получить, бо я роблю. Багато роботи над собою призвело до того, що я вже не весь час "б'юся головою об стінку" з цього приводу, а так - "часом злегка стукаюсь". Я навіть нию не постійно. Я однозначно молодець:girl_crazy:

    Дуже сподіваюсь, що не стану такою людиною, якою зі сторони купа народу захоплюється, а жити з нею неможливо.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Можна нескромне питання? Який результат ти хочеш отримати від тої роботи?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    душевний спокій онлі. Бажано справжній
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Кажуть, що чоловіки до того мало помічні.
    Я без порад. Об‘єктивно (тут тисяча знаків оклику) ти сама розумієш, що тобі нічого не бракує ні в фізичному, ні в розумовому, ні в фінансово-кар’єрному планах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О Боже, і я того хочу, дуже! Але думаю "покой нам только снітся". Та певно, так не буває, щоб у всіх сферах життя було так все найкраще.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я в курсі, тому сама і шукаю вихід.
    власне, робота над собою полягає в тому, щоб зрозуміти, що це все прикольно і це все у мене є, але до ставлення до мене воно важеля не має. І не сподіватись, що от досягла я чогось - тепер щось зміниться.
    Навіть більше. Робити своє попри те, що "це і так нікому не потрібно", але не відчайдушно, а спокійно.
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А собі?
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 3
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    Останнє редагування: 17 Липень 2020
    • мімімі мімімі x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Пишу-стираю, пишу-стираю, а треба йти клумбу корою засипати.

    Чоловік прийняв рішення бути з жінкою. Якщо він робить то не від любові, а від чогось іншого, це теж є його вибір. Тому він має закрити рот і робити все, щоб жінка не почувалася якось не так в стосунках.
    Звичайно, вийнятком є ситуація, коли його прив‘язали до ліжка кайданками і під дулом пістолета примусили одружитися і виконати замовлення на чотирьох дітей.
    До речі. Люди можливо й не міняються глобально, але своє ставлення до конкретної людини (якоїсь там дружини, наприклад) дуже навіть можуть контрольовано покращити.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    загалом покращення величезні.
    Але є почуття, а на них не вплинеш
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я тебе розумію. Класно, що ти можеш про це писати і навіть читати якісь тупі коменти з того приводу (мої, наприклад).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 1