Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дякую, що турбуєтесь. Все- таки далі як лотка в шторм. Кидає між кардинально протилежними відчуттями. От зараз, мені добре і спокійно. Поряд похрапує коханий. Я тішусь цією миттю, спокійно сприймаючи минуле, і не заглядаючи в майбутнє. А от наприклад вчора мене накривало так ,що напевно наревіла відро. Від спогадів, нерозуміння чи прийняла правильне рішення...
    Були в Крехові. Сповідались. Обоє. Потім ще їздили, теж обоє з дітками. Задоволена
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю, як з ранніми шлюбами, але я думала, чи обрала би когось іншого. І рада, що за весь цей час впевнена, що моїх варіантів в житті лише два: або неодружена, або з цим чоловіком.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @cjomcjomka ну значить Ваш вибір правильний, якщо думка не змінилася)
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Про вік спірне питання. Я теж вийшла заміж 5 хвилин після 18 років. В нас 14 років буде через місяць. Для стосунків на все життя мій чоловік мені підходить повністю. Тобто він найдійний, відповідальний, не виїдає мені мозок і робить всі базові речі, які має робити чоловік і батько. Як людина він складний і так - зараз я би сто разів подумала, чи хочу стільки зусиль прикладати для будування стосунків, враховуючи і свій складний характер. Але я в шоці, як він наступив на свої принципи останні пару місяців, коли ситуація між нами стала критична. Тобто йому це треба. Питання, чому такі елементарні речі не робилися раніше. Може, чоловікам теж треба дорости? З іншого боку, зараз виходить заміж моя кума, якій 32. І вона щиро каже, що цей шлюб теж багато в чому компромісний. Бо до цього часу зрозуміла, що стосунків без конфліктів і притирок не буває. І саме цей чоловік адекватно реагує на суперечливі ситуації. Тобто різниця між нашими шлюбами буде 14 років, а мораль байки однакова - в стосунках головне шукати виходи з можливих криз, а не вишукувати когось ідеального.
    В мене зараз чи не вперше за всі ті роки є відчуття справжнього щастя від шлюбу. І ніби кардинально нічого не змінилося, але от тільки зараз емоційно мені комфортно навіть більше, як в перші роки. І щось мені здається, що то такий бонус від пройденого. Ніби наш спільний вдалий проект) Ну побачимо. Але я точно не шкодую за свій шлюб 5 хвилин по 18.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та не спірне :) легко закривається фразою "все індивідуально". І всьо, сперечатись нема про що.

    Правильність мого рішення для мене очевидна. Я просто в принципі скоріше проти одруження, ніж за. І мій чоловік - це єдина в світі людина, через яку я змогла подумати в ту сторону, і зробити зовсім нетипову і непрогнозовану для себе річ - вийти заміж.
    Тому в мене все однозначно: одружена - значить, з ним :)

    в цьому віці також можна бути зрілою особистістю. Або - майже зрілою (префронтальна кора головного мозку розвивається до 19-21 за різними даними).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    От цікаво, ну як можна бути впевненим в такому? То не конкретно саме до вас, а так - на загал...То мені трохи нагадує юнацький максималізм або якісь рожеві окуляри.
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2020 ---
    Так вам лише 18 було)))якщо я не помиляюсь. То приблизно так як 18 річні кажуть, що вони чайлд-фрі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  7. jylanda

    jylanda занууууда

    Ой не факт, не факт. Хіба в 18 виходять заміж аби вийти? В 18 чи в 40 це таки лотереяя і є період притирки, компромісів, вивчення одне одного і розуміння чи можливо вжитися чи ні :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не думаю, що це мій варіант. Зрілою особистістю я почала почуватися в районі 30 років. Коли перестала орієнтуватися в прийнятті рішень на інших і досягнула комфортного рівня взаємодії з людьми. То щось дуже дивно вийшло :))) словом, я почуваю себе зараз впевнено і добре. В 18 хз, що то було.
    Я думаю, в зрілішому віці я би дуже прискіпливо вибирала собі супутника життя. Може би зустрівся хтось, з ким було б простіше, а може й ні. Я не ідеалізую ні себе, ні чоловіка. Він теж «пролетів» в тому плані, що йому треба від дружини трохи іншого. Але що я йому зроблю, одружувався в свідомому віці)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені було 19, але цю думку я мала з дитинства, і вона з того часу не змінилася. Шлюб - це опція, до якої треба підійти дуже серйозно і виважено. Я би не змогла цього, якби не зустріла свого чоловіка. Ті 2 місяці від пропозиції і до офіційного одруження мене рвало на шматки від переживань і від того, що це вихід з зони комфорту назавжди :)

    Шлюб - це не лотерея. Це стартап, як на мене :)

    це більш філософське питання. Чи можна бути взагалі у чомусь впевненим?
    У мене кілька таких рішень в житті, які в різних ситуаціях лише показують свою правильність, наче гартуються. Ніякого максималізму тут нема, життєвий щоденний досвід.

    Я думаю, є люди, яким добре з кимось. Не те щоб зовсім екстраверти, але от їм бажано для комфорту бути з кимось.
    Мені краще самій, так завжди було і є. Попри всі мої суспільні активності, я - одиначка за способом мислення, і настільки ж оберігаю найважливіше приватне, наскільки легко ділюсь чимось більш загальним.
    Єдина комфортна людина в світі для мене - це мій чоловік. Зі всіма неідеальностями наших стосунків.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ти фізично не можеш знати всіх людей на світі :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в контексті обмежених опцій одного звичайного життя власний досвід якраз корелює з іншими відносностями :)
    Звісно, що "в світі" - це в тому світі, який з моєї оглядової вежки :)
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2020 ---
    цікаво, як у всіх по-різному :) Я в 30 почала розуміти, скільки всього ще зміниться.
    А зрілою, окремою і самодостатньою почулася десь близько 18. Тоді систематизувала ключові для себе речі про світ та себе в ньому. Відкриваю багато з тих пір, але все це лише розбудовує існуючу систему.
    якогось окремого етапу "нової зрілості" в мене наразі ще від 18 не було, тільки розвиток в якихось напрямках.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @jylanda у 18 мало хто дуже свідомий) І переважно виходять заміж по великій любові, яка часом засліплює, і не дає розгледіти суттєвих негативів, а часом навпаки розквітає і дає гарні результати)
    Ну ще є варіант "залітних" пташок:girl_crazy:
    А у віці 30+ чи 40+, все таки жінка більш свідомо обирає. Хоча думаю теж бувають різні випадки. Не всі жінки в такому віці мудрі і не всі можуть правильно обирати. А дехто навпаки взагалі не думає кого обирає...Тому то більше індивідуально все:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Згадала момент з фільму де Щварценегер грав вихователя в садку. Як хлопчик казав, що він стількох людей не знає )))
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2020 ---
    В 30 і в 40 можуть теж виходити заміж дууууже невиважено. Із страху що останній поїзд, годинник цокає і всіляких таких само мудрих мотивацій... так що таке.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ай, карочі. Я щось не хочу більше про стереотипи в тій темі. Можна?
    А ще мені останнім часом здається, що мудрих людей з мудрими рішеннями взагалі дуже мало. Упс.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про стереотипи нетре.
    А, наприклад, про зону комфорту
    Шлюб - зона комфорту чи зона росту?
     
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ага, добре коли комфорт і ріст, але знову ж таки, хто зна))
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Шлюб - то не зона. То просто постійний стан. Пожиттєвий в ідеалі. Всередині можливі різні періоди, як і в будь-якій сфері. Але я за те, щоб зберігати там спокій і комфорт, а не вишукувати ідеї для виходу кудись в ріст. Мені ближча ідея приносити всередину шлюбу всякі фішечки для росту.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Все дуже відносно, в нашому суспільстві існує ще сильний тиск суспільства на жінку, і про тікання годинника це не лише жарти, але і засіб дя маніпуляції. І часто буває таке, що будучи дуже свідомою і виваженою в 35 вибирати особливо нема серед кого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Зона комфорту, розслаблення, прийняття. І вже звідси, як наслідок, бажання розвиватись, в напрямках "подобається", а не "треба".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1