Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. DenAR

    DenAR миється в бані

    Питання звісно хороше. Напевно я більше схиляюсь до віри. Тому, що від неї все йде. Віра в людину, в його діло, думки, віра в доброту душі та її силу. Віра може зробити дуже багато.
    --- дописи об"єднано, 21 Серпень 2020 ---
    З приводу ніжності, то додам таке, що навіть дотик, чи запаї твоєї половинки, я маю на увазі природній запах теж має велику силу.
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. DenAR

    DenAR миється в бані

    Добрий ранок, питання до досвідченних дівчат чи жінок, які вже дружини, які ви б дали поради для тих хто, тільки починає свій шлях, як дружини?
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А ви для себе цікавитеся чи для дружини?
    Просто цікаво)
    Я би дала універсальну пораду на всі випадки у житті - усе так не буде!
    Або ж - і це пройде..
    Це з притчі якоїсь, тобто:

    Не буде завжди так добре.
    Не буде завжди так зле...

    Тому порада від мене - жити так, щоб потім не жаліти...



    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Комунікація - наше все. Це стосується і чоловіка, і дружини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. DenAR

    DenAR миється в бані

    Для себе, бо цікаво, мені одружуватись ще рано) Таке ще питання, уявімо, що ваш хлопець/чоловік прийшов додому злий та втомлений, які будуть ваші дії, що будете робити, щоб заспокоїти його?
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2020 ---
    Так, тут я погоджуюсь дуже. Тому, що треба говорити, особливо-це стосується життя разом під одним дахом. Типу, говорити треба між собою, найгірше, коли ви мовчите. Я так думаю.
     
    • Смішно Смішно x 3
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вже з поп-корном.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Уявіть, що дружина/наречена вдома зла і втомлена.
    ?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та ви що? Хіба жінки втомлюються і сердяться.ю? Про працюють я взагалі мовчу.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 3
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    От, дивіться...
    Для 50% чоловіків буде достатньо в цій ситуації, щоб жінка їх не пиляла і трохи помовчала. Ще для 25% +борщ/секс/вареники/мідії в соусі з дикої русалки :girl_cool:
    А ще 25% треба гнати раз і назавжди, бо вони все життя будуть «злий і втомлений» :bye2:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А мені от цікаво, чи на чоловічих форумах ставлять такі питання
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. DenAR

    DenAR миється в бані

    По-перше, моє ставлення до жінок можна подивитись на моїх попередніх дописах. По-друге, я поважаю будь-який труд жінки, нехай це буде робота, чи-це буде наприклад зроблена нею вечеря. Треба поважати та цінити, що людина робить. І я розумію, як це буває, що тобі важко після роботи, та важлива підтримка, щоб людина абстрагувалась від всього.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. DenAR

    DenAR миється в бані

    Не знаю точно. Але, ось це, частина відносин, які я відношу до "душі". Тобто прояв підтримки, ніжності, віри в людину і подібне. Так от, якщо наприклад у хлопця/чоловіка перший взагалі досвід, та він не знає, як себе поводити в такій ситуації. Коли людина в хорошому настрої, то все легко. А коли вона напружена, чи морально на голках, то треба пройти між цими голками, та свою дівчину/жінку підтримати.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я з поп-корном. Не старайтесь.
     
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А який маєте попкорн? Солений?
    Ви що не вірите у хороші наміри людини?)))

    Мені аж часом так і хочеться написати побільше теорії для молодого хлопця як який у майбутньому ,надіюсь, таки використає ))



    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Старайтесь, я хочу вірити, що ви до нас справді прийшли за порадами щирими, а не з іншою, хм, метою))

    А яку дружину ви би ніколи і нізащо не хотіли у майбутньому?

    І що найбільше ви цінуєте у жінці?

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, солодкий.

    Я старий солдат і нє знаю слов любві.

    У хороші наміри чоловіка-хлопчика, який прийшов на жіночий форум в серпні місяці навчитись стосунків з дівчиною, якої в нього нема? Нє, не вірю. Це або спір, або експеримент.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  18. DenAR

    DenAR миється в бані

    Добрий ранок, те, що ви старий солдат то ваша особиста справа. Друге, я не вправі вас переконувати та доказувати щось. Але, що такого, щоб навчитись стосунків та, як правильно їх влаштовувати. Типу, коли ви всерівно вчились читати та писати, щоб потім свої думки висловлювати. І ще, ви не подумали, що в мене був досвід у стосунках, який закінчився не дуже добре, тому, на досвіді минулого та зі знаннями теперішнього я хочу в майбутньому побудувати стійкі відносини. Це-вже причинно-наслідковий зв'язок.
     
  19. DenAR

    DenAR миється в бані

    Зараз подумаю, напевне я б не хотів дружину, яка не вміла слухати, піклуватись, відносилась до мене, як не до людини, останнє, що додам. Головне, щоб з людиною можна було говорити, причому на різні теми.
    Що найбільше ціную, доброту, розум, відкритість, принциповість, зовнішню милість. А там, чим більше буду спілкуватись то більше побачу.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То, робіть висновки.
    Універсальної піґулки нема.
    Так можна обговорювати реальну особисту ситуацію/вчинок, але не теорію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1