Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    І ще моє одне спостереження. А точніше, досвід - догляд за собою до одруження чи в ранні часи заміжжя - і тепер. Як і всі молоді дівчата, я боялася колись стати "зачуханою" з заміжжям і народженням дитини. Досвід тодішнього оточення також не тішив. А тут я вже можу трохи озирнутися назад і сказати собі тодішній, що все реально і заміжня жінка може також бути прекрасна - не лише "духовно"

    В 19 років у мене були якісь лаки і якісь помади, вміння робити сценічний макіяж і зачіску. Домашній догляд за волоссям. Потім багато років взагалі не користувалася декоративною косметикою, - але "сірою" це мене не робило ажніяк.
    Манікюр салонний професійний вперше зробила в 27 чи то 28. Депіляцію не вдома - у 29.
    Зараз мені 33, я шикарна доглянута жінка з регулярними ритуалами краси та програмами догляду, тренувань, тощо. Маю стиль в одязі, розуміюсь на парфумах і косметиці. Багатодітна мама, так.

    Мій чоловік чесно каже, що не очікував, що я стану такою :)
    А в мене закрився гештальт підліткового "гидкого каченяти". Тепер, коли я можу "посадити" і "підняти" поглядом, багато що в житті стає на свої місця. Звісно, тут не тільки зовнішність відіграє роль.

    Переконуюсь, що "що хотіли - те маємо" десь глобально працює. Я дуже, дуже хотіла бути красивою жінкою :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Їжа... в мене проблема в тому, що не сідаю (не сідала) за стіл. Тобто, на готувала, накрила, і погнала (прибирати, доглядати немовля), ще додала дітям кому-що треба (води, ложку замість виделки тощо).
    За це літом отримала від чоловіка змістовне зауваження :). Зараз в процесі виправлення: діти, якщо їм треба самі собі щось донесуть (насправді, не так то їм і треба виявилось :girl_haha:), допомагають накривати всі а за моїм проханням (буває, рідко) - і чоловік сам, за собою тарілку теж забирають.
    А я себе прям заставляю іноді ввести в пріоритет спільну трапезу. І розумію користь, але звичка... Восени навіть один з синів молився, щоб мама разом з усіма їла :sad:.
    Разом за столом - це дійсно класно. Коли і тато щось розкаже, діти поділяться враженнями, а потім пройдуть роки, діти будуть ганяти по школам-університетам-своїм сім’ях і, можливо, в різних країнах - ох як я буду згадувати ті спільні застілля. Просто сніданок, обід чи вечеря. Навіть не святкові :girl_in_dreams:.

    А ще я недо- чи пересолюю. Частенько. Мій внутрішній солеметр зламався під час другої вагітності. :girl_crazy: Тому в рецептах фраза «сіль за смаком» означає, що знову буде чоловік досолювати. З іншої сторони, я прихильник не солених чи слабо солених страв :connie_pull-pigtail.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Власне, з немовлятами - це досить складно... і поїсти змістовно разом, і поговорити.

    В нас зараз так, що такі зустрічі далеко не щодня. Але я чи не вперше відчуваю таке велике задоволення - коли чоловік, якого я люблю, їсть приготовану мною їжу :) Прямо якийсь магічний процес. Аж згадалось, як всі думали колись, що я його приворожила :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мож навпаки? шось ви себе недооцінюєте..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я себе прекрасно оцінюю, просто тоді мене справді підозрювали у магії. І справді поговорювали, що щось таке робила, щоби лишився зі мною.
    Це була, звісно, неправда, але на вариво в чиїйсь голові я не впливаю.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну і ще я зрозуміла, що в моєму мистецтві дружини обов'язково є мистецтво щирої поваги незалежно від формату стосунків. І в разі розлучення також. Я вже побачила, що "гарно виглядати в процесі розлучення" не вийде в жодному разі, і більше цього не прагну.
    А от щиро поважати, виховувати в дітей повагу до батька і залишити повагу на місці в кожному разі - а при цьому ще і не наступати на себе - це реально і дуже навіть розкішно.

    Я зараз щира в своїй невизначеності - і мені так добре. Гостроту пропрацювала і прибрала. Складне лишила "на потім". "На два фронти" не живу, просто живу, як живеться. Кінцевого рішення від мене зараз не вимагається, а до того, що питання ще відкриється - я готова. Фінансово, юридично, морально.

    Досягаю щоденні маленькі цілі і не бавлюся почуттями. Почуття є, і є достатньо внутрішньої стабільності, щоб відкриватися на них. Бачимось - щиро рада. Не бачимось - давно вже комфортно чуюсь як окрема людина.
    Якщо пригощаю - то щиро. Якщо обіймаю - також.

    Чужих залицянь не приймаю. Думаю, мій чоловік в цьому також чесний.

    Власноруч будувати стосунки заново - не маю ресурсу, але те, що будується - не руйную.
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ахххаааа, 100% дієвий спосіб
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ще в студентські роки мені одногрупник сказав, що або я знайду чоловіка-супермена-вундеркінда-мільярдера або краще не муч звичайних смертних. Тоді це все звелось до рівня жарту, але після 2 років сімейного життя, побачила що все ж таки це була правда.
    Сьогодні за обідом чоловік сам "пожалівся" на його "не легку" долю. Вся проблема в тому, що для мене завжди важливий розвиток у всіх аспектах життя, а потім ті знання застосовувати. Відповідно в мене завжди (будем чесні-майже завжди) є рішення на проблеми. І не тому що я хочу здатися найрозумнішою і всемогучою, а просто так стається. В своїй голові я трактую це як допомогу, але у випадку чоловіків це дуже сильний удар по їхній самооцінці. І я не знаю як з цим бути-тихо сидіти в куточку і не пхати носа: постраждають мої нерви... А спрямовувати чоловіка в правильному напрямку не завжди виходить і він вже сам розуміє, що рішення я придумала і натякаю в якому напрямку іти... І це також йому не дуже подобається.
    Я його завжди підтримую, стараюсь стримувати себе в "повчаннях і стратегія"... Але :sad: останньою краплею став логічний адвент календар, де кожного дня треба розв'язувати якусь логічну задачу. Спочатку я йому показувала рішення, потім зрозуміла що його це обіжає, бо він півдня розв'язував, а я 5 хв подивилась і далі мені було не цікаво. Зараз разом читаємо задачу і я задаю "наводящі" питання, щоб він дійшов до розв'язку. Сьогодні чоловік і цей трюк розкусив і жартома сказав "за що йому таке горе, у всіх жінки як жінки, а в нього вдома кожного дня гра" хто хоче стати мільйонером "".
    В побутовому плані те ж саме, я завжди маю якусь затію як оптимізувати, поремонтувати, зекономити. Найгірше-все дуже сплановано і оцінено, тому провалів ще не було.
    + я надоумила чоловіка шукати нову роботу. Точніше він сам хотів міняти, але в період кризи звільнятися-це виглядало на рівні абсурду. Але як завжди всі ризики були враховані, стратегія побудована. Всі з тої затії ржали... Навіть після останньої співбесіди, чоловік не вірив що його беруть і ще й він ставив умови працедавцю. Робота його мрії, всі його побажання враховані. були дні, коли він просто хотів відступити, бо і так має роботу, а тут нові ризики, великий конкурс... Ну і відповідно кожен крок був спланований, обдуманий і з сотнею копняків з моєї сторони. 99, 9% це заслуга мого чоловіка, що він отримав цю посаду - 2 дні по 6 год нонстоп співбесід, це не кожен витримає. Сьогодні він признався, що він сам ніколи б в ту фірму не подавався, при тому що вакансія, фірма-це його мрія. І він дуже радий що підписав контракт.
    Чоловік сказав, що він вже змирився зі мною, моїми затіями, але з кожним разом мої ідеї стають все масштабніше. Але я бачу що інколи йому не комфортно, обідно що до рішення приходить дружина... А я не знаю як з тим боротися. Ламати себе-також не варіант, але розумію що і моя поведінка б'є по чоловічому его.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Як варіант - обирати інший тип адвент-календаря :) або два окремих для кожного з вас))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Tamarra

    Tamarra миється в бані

    Какие бы советы вы дали девушки в начале семейной жизни?
     
  11. Luciana

    Luciana New Member


    Фріда Кало сказала своєму чоловіку, що якщо мені потрібно тебе простити, то я вже того не хочу
     
    • Подобається Подобається x 1