Мистецтво бути дружиною

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Кожному своє, якщо жінка саме так привертає увагу чоловіка, то чому б і ні. Тоді варіант протилежний: якщо все ЦЕ, що їй притаманне, одного разу щезне, з чого черпатиме свою приязнь чоловік?
     
  2. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    гарно пояснили! Але кожен в свому часі колись більше, а колись менше змучений.
    А от ким-ким а мамою не раджу бути для чоловіка! В них деколи викривлене те поняття... Краще хай він буде старшим братом і тою широкою спиною!
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    ОЙ!!!!Як я вас розумію, мене теж нервує коли він довго за компом, ще й як!!!! І я згодна з вами всіма, що це має бути взаємно, і хотілося щоб чоловіки теж приділяли стільки уваги. І звичайно чоловік має обовязково оцінити таку турботу про себе і відповідати взаємністю.
    Не подумайте шо я якась фанатка:crazy: просто мені хочеться спробувати, бо я особисто захоплююся такими жінками, уявіть яку силу волі і духу треба мати. Там ше були різні історії, навіть шо чоловік б'є жінку а вона все одно йому віддана, ото вже дурість.
    Бо як говорила моя вчителька з хімії "Чоловік який вдарив жінку, це вже не чоловік, а ганчірка". Не знаю чи це зовсіь так, але десь близько того, точно. Просто буває різне в житті, різні чоловіки і різні жінки.
    Але не будем про погане. От я вчора написала, що хочу спробувати бути такою дружиною, ну хоч на 50%. І я вже вчора з цим не справилась, бо мене нервує те що він цілий вечір в компютері, розкидає шкарпетки по всіх кутках і не миє за собою посуд(хоч би в раковину поставив). І в цьому я аж ніяк не можу його пітримати:eek: Так що все має бути в міру і взаємно
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Бачите в кожного своє. В мене все навпаки - саме чоловіка дратує моє сидіння за комп"ютером. То я намагаюсь обмежити свої котнакти з тою машиною вдома
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А ніхто не каже що потрібно самій згоряти! Мудрий чоловік таку жінку буде шанувати і памятати її заслуги, а дурний забуде і потім про це дуже пошкодує:sad: особливо коли добре роздивиться ту стервочку:)
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Десь я таке бачила:):):)
     
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Щось це мені нагадує вислів "Брею, стригу. окна вставляю"...
    А чому ми не говоримо про мистецтво бути СОБОЮ!
    Ми говоримо про мистецтво догоджати чоловікові.
    Якщо кобіті це в принципі не притаманно, і вона не буде присвячувати своє життя догоджанню другій половині.
    Чому хорошою вважається тільки дружина, яка приносить себе в жертву??
    Шлюб - це партнерство з любов'ю і компромісами. Принаймні, я так вважаю!:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Хто каже що жінка яка так обожнює свого чоловіка не є собою? Ті жінки про яких я читала були дуже щасливими, їм це подобалося, і вони гордилися собою, тому що знали, що у тому чого досягли їхні чоловіки величезна їхня заслуга.
    І хто сказав що хороша є лише та дружина яка приносить себе в жертву. Є такі чоловіки які просто не підпускають дружин до своїх справ і вважають що їхня дружина суперова, бо не пхає свого носика туди куди не треба. І вона буде хорошою дружиною, бо розуміє потреби свого чоловіка!
    Хороша дружина - це просто мудра жінка, а жертвувати в шлюбі завжди потрібно чимось, без цього не обійтися. Компроміс - це теж жертва певного роду, коли ви чимось поступаєтесь і чимось вам поступаються;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Угу, тіко ідеальну дружину ви описали зоооооовсім інакше.
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    В мене ніде не прозвучало слово "ідеальна":no: . І я навіть не думаю називати таку дружину ідеальною. Бо в кожного поняття ідеальності дуже різне. Я просто захоплююсь такими жінками і їхньою силою. Бо без неї її чоловік по ве6ликому рахунку нічого не вартий:o І не треба робити з них мучениць, бо якщо жінка присвятила своє життя лише своїй сімї то значить їй це подобається і вона щаслива.
     
  11. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Було б непогано, якби чоловіки це теж розуміли... На мою дуже скромну думку, обожнювання шкідливе як таке. Не варто робити з чоловіка ідола і молитися на нього все своє життя. Бо замість вдячності можна дочекатися звинувачення в скучності, нереалізованості і несамостійності.
    Шлюб - це ж ніби союз рівних партнерів. Звісно, в коханні хтось завжди любить більше, але ...

    От де золоті слова і квінтесенція цієї теми, як на мене, :

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    не факт, не факт...
    особливо згадуючи про випадки, коли жінка сидить вдома - виховує дітей-миє-прибирає-обожнює чоловіка- і т.д., а він потім з нею розлучається, і вона залишається біля розбитого корита: 1. Матеріально, ібо грошей нема, трудового досвіду - нуль, і т.д. 2. Морально, ібо все, задля чого вона жила - свого чоловіка, зникло у небуття.....
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Можна і не обожнювати чоловіка, і ходити на роботу і любити свою сімю роботу і т.д і потім це втратити. Таке життя і нічого не поробиш. Якщо так думати то взагалі нащо виходити заміж, а вдруг він потім зі мною розлучиться:sad: , і на роботу не ходити через те, що нас можуть не оцінити, не цінувати і можуть колись звільнити і нащо жити взагалі, все одно колись помремо, і це вже не вдруг а точно. Напевно взагалі треба перестати народжувати, бо всеодно все колись зникне...
     
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Ги, це нагадує вислів "Вся жизнь- фигня, все бабы - стервы и солнце гребаный фонарь" :D

    Що за крайнощі?
    Просто жінка має бути жінкою, а не обслуговуючим персоналом. як хтось вже тут написав. І кожній своє (комусь - хата, комусь робота, комусь і то і друге, а комусь взагалі нічого).
    Щось ви все сприймаєте на власний рахунок, НІчого особистого...:ninja:
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Я не сприймаю на власний рахунок просто коли хочеться відписати, то відписую. ;) І я думаю що якщо жінці подобається так ставитися до чоловіка, то вона себе не вважає обслуговуючим персоналом, може не варто так називати це? Не подобалось би, не робила б так.
    Я не відношусь до таких жінок, хотіла спробувати чи змогла би себе так повністю віддати, трохи не виходить:8:
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Думаю, ен варто хотіти бути іншою, ніж ви є. Чоловік з вами одружився саме з такою, , думаю, ні вам, ні йому іншого не треба...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А якже щодо його "генiя" який вiн плекає поки жiнка йому все робить? Якщо людина генiй, то вiн є генiй сам по собi, i йому нiхто в тому не поможе i не пошкодить. Так, це добре що йому хтось їсти варить, а якщо не зварить, ну то пiде купить собi ковбаси та й наїсться. А як не буде кому дверi вломити, то сам собi вломить та й виїде. Добра дружина це ще не залог успiху та генiальностi.
    Менi далеко ходити за таким прикладом не треба (про присвячену дружину) Моя баба була i є така. Плюс до всього вона ще й заробляла на роботi, i робила все абсолютно. Поки дiд вчився i потiм присвятив себе досить високiй посадi у Львовi. А баба була дружиною, i дома i на людях. Вона правда йому це на старостi лiт притикає частенько, але тим не менше вже прожили разом 51 рiк! Сильна жiнка... я так не вмiю.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А в нас є сусідка якої чоловік боїться як вогню. Ми періодично слухаємо різні "перлини" Я вже в дитячі перлини запхала, але напишу ще тут - ми досі підсміхуємося.

    вчора ввечері на порозі підїзду кричала на свого випившого чоловіка на всю вулицю -

    - Кинув швейну бурсу пішов в міліцію і толку з тебе ніякого, а так би хоч труси в хаті шив хоч якась би користь була.
    У них двоє дітей, вона домогосподарка :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А ти папробуй :D

    Брудні шкарпетки по-хаті, то виховання. Мамою бути чоловікові однозначно не потрібно. Йому потрібно бути лише дружиною - партнером. Звичайно, що я нічого не маю проти аби йому зварити зупу але й не бачу нічого поганого у тому якщо він мені ту зупу також зварить і подасть.

    Я неодноразово приїжджала додому і мене чекала вечеря на столі з першим, другим і компотом :D і за це треба пошанувати мого чоловіка, але коли починається хокейний сезон - то мій коханий пропадає в телевізорі. Тоді і мені приходиться на себе брати трошки більше, ніж звичайно.

    Але кожен має хоббі... Кажди ма якеґось бзіка кажди якесь хоббі ма...:radist:

    А... і ще хто похвалить мене краще всіх, той отримає велику цукерку[​IMG]. Я сама себе похвалю... Я є примірна жона і кращої йому не знайти на цілім білім світі, ВО!!![​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Бачили фільм "Благословите женщину"? Це якраз фільм про таку віддану дружину. Вражає. Таких одиниці, якщо не менше :)

    Я намагаюся як тільки можу бути найкращою дружиною для свого чоловіка. Поки це цінують, доти це має сенс.:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.