Мистецтво бути дружиною

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Мабуть просто не мона перегинати - все добре або все зле. Так і знудити може. Я терпіти не можу шкандалі, але куди правди діти - часом закатую. Знаєте навіщо? Щоб "веселіше" було, емоції не "заквашувались". Направду мене не обурює пізнє повернення з роботи, не нервує футбол, все одно скільки чоловік вип"є - знаю, що на все в нього є голова. Але я помітила коли я зовсім не чіпаюсь. чоловік починає чіпатись мене)). Виходить як не випередиш - дістанеш сама)).
    Вже краще пофантазувати як посваритися для розрядки (плюс у тому, що сама сильно такою надуманою причиною не переймаєшся. та й завершуєш сварку не злістю, а сміхом або конкретногю вимогою:)))
    Чомусь згадався фільм "Ліцензія на шлюб"LICENSE TO WED , 2007 г., де змушували наречених спеціально сваритись, щоб випробувати почуття. Щось в тому є:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Сто разів читала про корисність такої "встряски", але от сама не можу просто так скандалити...та й не просто так не можу... І ображатися не люблю. Надаю перевагу "розмовному жанру", в різних забарвленнях, але без підвищення тонів. Знаєте, освіжає краще будь-яких криків. Одним поглядом можу сформулювати своє ставлення до будь-якого його вчинку...Так що якшо шо - з порогу відразу вибачається:) Не думаю, що спокій набридає. Набридає беземоційність і відсутність реакції...А от відверто висловлене "фе" в спокійній розмові - це те, що вигідно відрізняє мудру жінку (ІМХО). Хоча деякі мужики скандали люблять, але таких все-таки меншість... Одного разу запитала свого чоловіка, чому він розійшовся з однією з колишніх, у відповідь почула "бо вона істеричка", тобто час від часу (в останні місяці все частіше) влаштовувала йому скандали. Тільки от їх почуттів це аж ніяк не освіжило...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Жоден з моїх родичів не чув від мене ніколи криків, якщо Ви про істеричність:) Теж саме стосується усіх друзів. Абсолютно виключено - це на роботі, навіть коли попадались серед працівників шизофреніки, які намагались спровокувати скандал:)
    В тому і різниця між сфабрикованим скандалом і від душі - що в ньому немає злості і образ. Все по суті, просто у такій формі яка необхідна певному психотипу людини для відбивання звикання до того, що жінка все МУСИТЬ, терпіти в т.ч.. Одні це називають стервозність, інші - істеричність. Для нас - це гра, в якої є межі. Коли ж у стосунках немає меж образам і нема кохання-поваги, тоді можна і за погляд розлучитись, бо буде прочитано в ньому ненависть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Ви мене заспокоїли :) Якщо обоє сприймають так - це плюс. Бо ж жінка може як гру сприймати, а чоловік - за чисту монету, знаю масу таких прикладів. Та ні, це не стервозність, це - темперамент ;)
     
  5. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А в мене от чоловік золотий виявився. Прийшов вчора швидше з роботи. Тихо-мирно САМ (!!!!) без найменшого натяку розібрав ялинку, потім навіть попилесосив сам ті всі голочки. Чесно - я в шоці була. Певно сама б ще не бралась до того - най стоїть. А тут такий сюрприз. Ну то я думаю, тре ж похвалити. Вони ж в нас всі як малі діти :cowboy: А він мені каже, що то нема за що хвалити :agree:
    Нє, то нє...
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Можливо ті межі якось по-різному сприймаються обома в сім"ї. Але інколи та гра ні до чого доброго не доводить. Маю реальний приклад коли з такою грою люди, що одружені 1,5 року, зараз живуть окремо... Ніхто не сумнівається, що вони зійдуться. Але мало хто сумнівається в тому, що така ситуація повториться...
    Хм... Гра, кажете...
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Співчуваю їм.
    Зрештою, якщо вони молоді - знайдуть як все виправити, якщо їм під тридцятку - то це діагноз. Як на мене не існує ситуацій яких неможливо виправити. Це тільки смерть близьких людей. Я не маю жодних сентиментів до людей які розсходяться - якщо не вміють цінувати те, що мають - колись отримають те що хтіли.
    А той кого образили - обов"язково ще знайде в житті близьку душу. НЕ люблю роздутих трагедій тому не продовжуватиму цю тезу далі.
    Власне себе я не вважаю зразком будь-чого. І не намагаюся ним бути. Є люди для яких я стараюся, якщо не діє - намагаюсь привернути їх увагу іншим способом. Не можу згадати випадку коли я не досягала свого. Однак вважаю, що при цьому була з людьми щирою і дійсно не хотіла нікому з ким спілкувалася лихого.
    Просто я проти тлумачення - от така я вся хороша (чи сексапільна. чи стервозна, чи ще якась) і всі мусять мене за то любити. Треба вміти щось САМІЙ для цього робити. І можливо речі які дещо врозріз з власними переконаннями, але діють як потрібно на близьких людей. ПЕреконана батьки які в дитинстві могли мене тріснути по дупі чи насварити не бажали поганого і я їм за все вдячна. Основне - мати підхід до близьких людей з тим. щоб був позитивний результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Я мала такий досвід - емоційного вирішення проблем. Все почалося з того що раніше (6 років спільного життя) ніколи не підвищували голосу один до одного, як і зарас. Десь рік тому, надивившись кіна мій чоловік мені запропонував викричатись,щоб легше було і відпустило. Перші рази це було награно і артистично як у італійському кіно і розважало. (Чоловік не брав участі в експерименті, каже що то в мене претензії до нього, а він мене любить яка я є, чи була до "експерименту")А потім мене понесло, прорвало. Коханий сам не радий що на таке напросився. Найгірше те що я вже не хотіла нормально, спокійно вирішувати проблеми, бо кричати, принижувати, шукати больові точки легше, ніж вирішувати і знайти причини проблеми. Це як щось вселилося в тебе і позбавляє тверезого глуздуі контролю слів.
    Через пів року нас це налякало, оскілько почало пропадати те світле і тепле що єднає в одне ціле. Я змогла себе перебороти, і спробувала так само як колись награно сваритись - тепер врівноважено розмовляти.
    Це принесло результат, бо від природи я не конфліктна особа, врівноважена і вольова. Дякувати Богу, ми це пережили і тепер цінимо наші стосунки ще більше ніж раніше. Бо не відомо як воно все могло закінчитись.
    P.S.Це мій приклад. Я не засуджую такий спосіб спілкування між іншими і ніяких прогнозів не роблю. Якщо це комусь допомагає, то на здоров"я:) :)

    Додано через 9 хвилин
    ЗОЛОТІ СЛОВА
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Елочка, та 1000% права. Я також пережила з чоловіком той час коли думалось що криком візьмеш що хочеш і виясниш відносини. Тепер лише спокійний тон і це піднесло наші відносини на інший щабель, а то це все невідомо куди летіло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Нічого криком не візьмеш і нічого не виясниш. Це викид енергії без емоцій і крапка. Коли це щось більше - стосунки можна поховати. Я занадто в психологію бавлюся, щоб це зрозуміти іншим на побутовому рівні.
    Основне, щоб усе в усіх гаразд було))
    Єдине вірне правило - нікого не треба копіювати - це важливо, бо одружувались саме з Вами а не здругими тьотями:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Я також дуже люблю різні книжки читати про психологію людини і сімейних відносин, але застосувати не все і не завжди треба бо кожна сім*я інакша і люди в ній різні.

    Он я своїм чоловіком можу похвалитись - він мені вчора весь холодильник помив і поспрятував. Ну бо я не маю на те часу, а як прийду з роботи і ми разом дивимось фільм то він мені чайок на диван принесе. Мені навіть вставати не треба... лише сидю собі під теплим коциком і відпочиваю.

    Я могло того ніц не бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Отожбо))))
    Я знаєте завше мамі дивувалась, що це вона носиться навколо чоловіка, бо він змучився. Тепер ношуся я з смаколиками-ковдрочками-кремчиками, і не уявляю, щоб це було інакше)) Хіба захворію. Він же возькається зі мною по "дурних" магазинах з терпінням більшим аніж будь-яка подруга. Кожному своє))
     
  13. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Мій чоловік також зі мною по магазинах терпляче ходить, чай завжди робить, а посуд із задоволенням - його просити не треба. (але то буває не часто, бо приходить пізно):sad:
    Він для мене краще подружки, інколи з мамою так не "пооткровеннечаю", хоч з нею я також дуже близька. Ну, але сварочок не минути буває:no:
    Та й покричати я люблю:o , хоч намагаюсь себе останнім часом стримувати.
    А ваші поради і розповіді зі свого досвіду мені дуже допомагають!!!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Бути дружиною - це мистецтво. Але й бути чоловіком - непросто.
    Все починається з весілля (або ж моменту, коли почали разом жити), коли дуже змінюється наше життя. Жінка починає господарювати на кухні, повинна знати які і коли ліки застосовувати, прати, прасувати, слідкувати за чистотою, наповненням холодильника... і ше за багатьма чинниками. Але ж слід і подумати про наших чоловіків, їм теж потрібно змінювати своє життя: вони стають годувальниками сімї (більшість чоловіків себе відчувають відповідальними з анаповнення сімейоного бюджету, хоча можуть цього і не показувати), роблять ремонти (дрібні і недрібні)... Нам всім потрібно пристосовуватися один до одного, бо все ж ми жили в трішки інших світах.
    Я не ідеальна дружина, бо іноді щось забуваю, іноді щось неправильно роблю, щось в мене може впасти, щось зіпсуватися, можу не зрозуміти чоловіка, або ж почати його колупати, чи не втішити, коли в нього поганий настрій. Але ж роблю все, що можу. Так і мій чоловік, він може чогось не вміти чи не знати, щосб зробити не так, як потрібно, не зрозуміти мене, не допомогти на кухні, коли я цього хочу. АЛЕ НАМ ДОБРЕ РАЗОМ. Не думаю, що мій чоловік був би щасливим, якби я стала домогосподинькою і ніколи б з ним не сперечалася, бо таким чином я би втратила себе таку, яку він мене полюбив.
    Коли ми вирішуємо одружитися, то ми обираємо собі людину такою, якою вона є, і я не вважаю, що потрібно після весілля вимагати значних змін.

    До речі, я тепер дивлюся футбол з чоловіком і намагаюся орієнтуватися хто грає, за кого МИ вболіваємо і хто тренер :) А мій чоловік іноді допомагає мені на кухні (особливо перед великими забавами), читає про кімнатні рослини, ходить зі мною по магазинах.
    На мою думку, ми досягли певного рівня мистецтва бути ПОДРУЖЖЯМ
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А мій чоловік приходить на обід, бере собі сам їсти і ще й мені подає, бо я вічно з дитиною на руках:)Чоловік жартує, що я якби не він, то я би весь день голодною просиділа:) І хоча так би не було, то я з ним погоджуюся! І мені, і йому приємно:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    І в мене чоловік файний. Як прийде раніше за мене то і посуд помиє і прибере і повечеряти щось зробить, так щоб до мого приходу вже була вечеря, по магазинах теж ходить зі мною, ніколи не жаліє для мене нічого. Звичайно і в нього і в мене є якісь "бзіки", але то такі рідні бзіки:) . Я тільки зараз після 4-х місяців подружнього життя починаю вчитися жити разом, поступатись чимось, розуміти, підтримувати у всьому, а, і знати де "підтакувати";)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А мій робити ніц не хоче каже шо товсе не чоловіча робота. І фільми ми не дивимося разом, завжди не має часу. якщо чоловік прийшов з роботи швидше ( о 10:00год.), я даю малого і біжу на кухню щось приготувати, а то завжди не маю часу. А щоб чай зробив то то мусить бути якесь ВЕЛИЧЕЕЕЕЕЗНЕ свято, одразу питання " Ти шо сама собі не можеш зробити", а от він не може. Щоб я сиділа а він щось робив????1 Та бути такого не може.

    Додано через 5 хвилин
    Говорити з чоловіком мені взагалі важко, та й про що, вдень дзвонить питає як малий, а ввечері говорити не хоче, бо (за його словами) на роботі так наговорить що хоче помовчати, аби його ніхто не чіпав. Тому щоб поговорити по душам мови нема, ми зовсім різні, в нас різні погляди, різні принципи. Знаєте кажуть люди в шлюбі мають бути різними, не правда, вони тоді ніколи не зрозуміють один одного.

    Додано через 16 хвилин
    Коли закохуємося ми знаємо людину з однієї сторони. Коли ж ми одружуємося зявляється ПОБУТ ОБОВЯЗКИ, а чоловіки хочуть жити тим ж життям яким жили, на роботу з роботи, вдома зустрічає усміхнена дружина (з дитиною), вечеря на столі, повечеряли, лежать дивляться ТВ. Але такого в реальному житті нема. Вони забувають що бути чоловіком, то не лише заробляти гроші, а бути опорою, помічником, підтримкою для дружини. Під час зустрічання не можливо вгадати яким він буде чоловіком чи татом. Тому ми не докінця знаємо, що обираємо. І це страшно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Я згідна з цими словами!!!!!!! Дуже часто бувають випадки, що до одруження чоловік практично ІДЕАЛ, а після весілля показує своє "нутро", і не готовий до тих обов'язків, які лягають на його плечі. Звичайно, не всі такі, але....буває.
     
  19. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Я такої ж думки дотримуюся, тільки з точністю до навпаки. Я б хотіла, щоб мене так сприймав чоловік, бо чому жінка може своєму чоловікові присвятити життя, а він їй ні? Чи тільки чоловіки можуть бути геніями?
    Щось я заплуталась:shutup: :shutup: :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А чому б і ні? Якщо це буде подобатися обом, то цілком можливо....Але я чесно кажучи трохи в тому сумніваюся, тут може завадити чоловіча гордість, самолюбство, бажання бути "головою"
     
Статус теми:
Закрита.