міжхребцева грижа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 1 Лютий 2012.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Хто знає про лікування в Падко В.О. Львівське відділення медичної реабілітації?
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    хто пробував робити блокади дипроспаном? або просто колоти його м,язево, щоб зняти запальний процес?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Пшик - це зав. від. неврології медінституту? От він мене, наприклад, не лікував (йшла по дзвінку, не просто з вулиці), а порадив приймати заспокійливе і у крайніх випадках проколоти курсом ксефокам (не колола, бо не боліло).
    Токарєв - це, очевидно, чоловік головного лікаря 2-ї пол-ки Токарєвої. А хто він за фахом?

     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    На Хуторівці.
     
  5. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа


    тоді мені теж цікаво.
     
  6. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: міжхребцева грижа

    так, Токарєв - чоловік головного лікаря Токарєвої (чи, принаймні, так було 4-5 років тому)

    ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:27 ----------

    здається, Токарєв - невропатолог за спеціальністю.
     
  7. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

     
  8. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Вже місяць минув, як відходила басейн ( по 2р. в тиждень), і щодня розтяжка, особливо накачка поперекового м"язового корсету.. ну що можу сказати...той біль, що мучав мене 5 місяців вже не такий.. зараз реально він терпимий, тобто він є.. але вже не такий жагучий.. ніяких ліків не приймаю, і немажу обезболюючі мазі щодня, як колись..було двічі загострення на дні два (перестаралась у басейні..робила вправи і невдало скрутилась, видно все собі ще гірше зробила)..Прийшлось їздити два дні підряд у лікарню і колоти обезболююче, бо був жах...а далі все по новій..зарядка через біль...і знов все ок)) тільки от пропускаєш, розслабляєшся - і стає гірше! тож напрошується висновок, що треба тримати себе міцно в руках і займатись! моя ціль через рік зробити МРТ і взнати, що грижі всохнулись..тому працюю над собою далі! усім бажаю такої ж наснаги і позитивних результатів! і недумайте про медичні встручання, спробуйте, можливо ви теж можете боротись з цією бідою своїми силами?!!!
    P.S. .. окремо зауважу, що тіло міняється на очах.. все, що було лишнє.. зійшло! м"язи на животі, ноги стрункі, а спинка взагалі мовчу..це дуже великий приємний плюс! чоловік дивиться на мене іншими очима! :girl_claping:
     
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    поділіться, як це робиться?
     
  10. Chemna

    Chemna New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Мені робили блокаду в спинний мозок через копчик. Але не дуже помогло,всерівно боліло.
     
  11. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    а можете описати, що саме ви робите і де?
     
  12. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Ось ссилка на відео, з якого я почала.
    http://www.youtube.com/watch?v=MNR427Nyc6Y&feature=related
    спочатку ставила ногу на ногу і скручувалась по трохи..ця вправа зняла мені біль за тиждень. потім я робила сильніше і більше, головне, щоб сильного дискомфорту це не викликало, потім почала робити лодочку ( лежу на животі і піднімаю ноги і руки). За пару тижнів спокійно тепер можу тримати ноги навіть до 10 хвилин. Зараз повністю виконую усі ці вправи від початку до кінця. як закон!
    Зараз ще додаю вправи з другого відео!
    http://www.youtube.com/watch?v=dY3ZnpptxPw
    Спробуйте, мені дійсно легше!Ще постійно сижу рівно!!, плаваю, мінімум піднімаю важкі сумки, дитину. Коли це роблю - то тільки вприсідки, щоб вага йшла ще на ноги. Деякі вправи виконую у воді, напруга меншає, але головне неперестаратись! Удачі всім! Чекаю ваших коментарів про покращення вашого здоров"я!! :girl_claping:
     
  13. slio

    slio Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Нещодавно мені поставили діагноз парез стопи і секвестрована міжхребцева грижа попереково-крижового відділу хребта. Невролог лікує медикаментозно, ходжу на магнітотерапію і динамометрію. Трохи зменшились болі. Але зранку нога в районі литки пече і болить так, що не можу стояти. Протягом щонайменше години то лягаю на підлогу на живіт, то встаю і намагаюсь ходити. Говорила з хірургом з топольної. Він сказав, що 80 % гриж лікуються вправами. А в моєму випадку необхідно робити операцію по видаленню диска. Чоловік запитав , а що ж буде замість того диска. Лікар відповів, що нічого... з часом заросте тканиною. Тому що встановлювати імплантакт захмарно дорого. Мені 27 років. В мене одна дитина. Ми з чоловіком планували щонайменше двох діток. Тепер мені цікаво з таким станом хребта чи зможу я виносити і народити дитину, бо найімовірніше цю грижу заробила при перших родах. До того ж страшенно боюсь того оперативного втручання. Не знаю де краще робити таку операцію. В усіх родичів і знайомих різні думки на цей рахунок. Єдине в чому вони всі погоджуються, так це те, що операцію робити взагалі не слід, томущо після неї не факт що болі припиняться, так ще й інвалідність заробиш.
     
  14. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Нарахунок операцій- з часом грижі та протрузії з"являться знову..маю знайому, якій вже тричі видаляли грижу за життя...певно, якщо не міняєш способу життя, звички, не находиш сил займатись - це все прогресує далі.Мені лікар заборонив знову народжувати, якщо не хочу сидіти на візку..це тоді, коли я 5 місяців конала від постійного болю..зараз мені легше, займаюсь, але вже пропускаю..каюсь..бо починає тягнути..і я згадую, що вже пару днів не розтягуюсь...але постіной замислююсь над тим, що ж буде, коли я завагітнюю..боюсь стати інвалідом..а дитинку з чоловіком хочемо((((((( але відповіді лікарі мені не дать..на мій страх і ризик..(((((
     
  15. NatalinaFragolina

    NatalinaFragolina New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    в мене після травми почала час від часу німіти нога,майже рік я на це не звертала уваги,активно займалась спортом,а потім як на зло сильно вдарилась спиною і закинула спортзал,тут же почався біль в сідниці,зробила МРТ-3 грижі:12мм,9мм,4 мм,була в Пшика,призначив протизапальну терапію,все то проколола,ніби стало легше,пішла до дуже хорошого реабілітолога він мені написав і показав вправи для спини,але напевно я перестаралась і біль повернувся і став таким шо я з роботи додому бігла і плакала тощу що здавалось шо зараз впаду посеред дороги.почали робити масаж , але дуже ніжний ,то на кілька годин біль знімало жодні препарати також не допомагали в жодних дозах.Пшик порадив зробити з простині порізаної на паски шириною 15-20 см довгий бинт,показав як тим перемотувати поперек,вже місяць так роблю,біль пройшов,якшо маю вихідний то навіть не перемотуюсь,але якшо довго настоюсь то починає знову боліти.тому зараз думаю над тим чи варто вже починати вправи для укріплення м*язів і плавати чи почекати поки біль зникне зовсім і без того бинтування.хочу також потрохи перейти на фабричний корсет,може хтось має досвід в виборі корсетів?
     
  16. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    в яких відділеннях хребта ?
    в чому особливість того перемотування, звідки і доки мотаєтесь?
    можна контакти лікаря в пп.

    З власних спостережень...
    Під час другої вагітності, 1 половина пройшла з дикими болями, повним онімінням кінцівки. Було 3 випадки , коли по квартирі тих злощасних 20 метрів від ліжка до туалету "йшла" 15-20хв, по 5-10см пересуваючись. В такі моменти здається пішла б на будь що, лише б позбутись того "щастя". Дуже переживала, як доношу лялю, щоб не защемило нерв і не відняло ногу. На диво, щось там змістилось і навпаки стало легше. Доносили, прокесарили... Біль повернувся відразу як перестали колоти знеболююче. Зараз з кожним днем чим далі тим гірше, оскільки ляля любить руки, і вже під обід нога дико болить. Крім ноги зараз додались запаморочення, досить часті, головні болі дикі.
    Хто останнім часом робив МРТ? Які ціни?
    Казали , що в діагностичному можна стати на чергу і зробити безкоштовно, чи то правда, чув хтось?
     
  17. Bonowomen

    Bonowomen New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Напишу вам свою iсторiю про грижi.Виявили у мене поперековi грижi 11мм i 9 мм коли синочковi було 8 мiсяцiв,бiль така що словами не передаш...В мене панiка,сльози,оскiльки лiкарi сказали,що треба вiдлучати малого вiд грудей i починати лiкування з купа медикаментами.Так як в нас на той час було iнтенсивне грудне вигодовування,тай малий толком ще нiчого не ёв,то ми почали шукати не традицiйнi методи лiкування,тобто за порадою знайомих поёхали до бабки,яка лiкуэ грижi банками,вже пiсля 5 разу я стояла на ногах,до того я ледь ходила.Була я всього 15 раз,хоча треба було ще ёздити,так як дуже великi грижi i так швидко вони не зменшаться,треба часу,але просто зараз нема як ёхати,та й почуваю я себе добре,буде як,то закiнчу ту справу.Наразi роблю кожного дня вправить,якi знайшла на ютубi i хожу на плавання.Але до чого я це все веду,що можна i без обезболюючих i iнших препаратiв привести себе до ладу,Бог добрий i вихiд е завжди...Якщо когось буде цiкавити куди саме я ёздила,пишiть в приват,буду рада допомогти,адже знаю яка це страшна бiль...
     
  18. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    І я їздила :)
    після пешого курсу , 15 разів результату ніякого не відчула, їздили до п. Зені , кажись. Потім нам порадили ще одну пані, Марія, село за Винниками, забула назву. Це була жесть... Вона ставила півлітрові банки. Коли я сказала що мені після першого разу почали нирки боліти, і щоб на них вона більше не ставила бо цього, впринципі, робити не можна. Зробила з мене, вибачте, дуру. Мовляв що я собі придумую, я не знаю як нирки болять. Я , на жаль, дуже добре це знаю. І ось такий пофігізм і повний ігнор мене вразив. Вона таки вдуге поставила мені на нирки банки :girl_devil:, мене так переклинило, словами не передати. Вночі колола обезболююче і пила купу ліків від нирок. Більше до неї не їхали.
    Я вважаю, що банки дійсно можуть допомогти. АЛЕ, їх мають ставити не бабки без освіти, а лікарі. Бо оте тицяння навмання, і ставлення в недозволені місця, в тому числі родимки, на яку мені банку поставили, нідочого доброго не призведе.
    Ще один пиклад чудодійних банок...
    Тітці чоловіка ставили банки, якийсь мужчина в р-ні мотозаводу. Після 4 сеансу почався дикий біль в попереку і нозі. Зрештою ногу відняло. Медикаментозне лікування не допомогло - прооперували. Враховуючи те, що у 8 її зарікали не робити операцію 2!!!місяці, нервовові закінчення повідмирали. Після операції місяць була практично лежачою. Зараз, минуло 7 місяців, пересувається на ходулях. Долає не більше 20 метрів.
    Тому дівчата. Якщо раптом таки, сподіваюсь що такого не буде, але, якщо таки відмовлять кінцівки,- летіть до лікарні і оперуйтесь. Прооперувати потрібно протягом доби. Тоді лікарі дають гарантію, що все буде ок.
    Всім нам терпіння і швидкого одужання!
     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Я довго мучилась з тими грижами... Перепила і проколола всі існуючі протизапальні і обезболюючі, масажі і процедури... Ледве ходила і ледве сиділа. Операція була єдиним виходом і вже йшла підготовка до неї. Але я спробувала останній метод, який ще залишився- вколоти гормон вирішувала сама, бо обійшовши безліч лікарів, зрозуміла, що немає чіткого алгоритму лікування цієї проблеми. І о чудо, біль нарешті почала зменшуватись. Це звичайно не порада для всіх, лише мій досвід. Тепер вже практично рік болі зовсім немає! Займаюся в спорт.залі зі стандартними нагрузками і почуваю себе звичайною молодою жінкою, а не практично інвалідом. Сподіваюся цей жах більше ніколи не повернеться....
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2013
  20. Bonowomen

    Bonowomen New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Zlatovlaska,я з вами повнiстю погоджуюсь,що банки має ставити та людина,яка має в тому толк.До тої що я їздила,вона вже 20 рокiв лiкує людей i повiрте черги у неї величезнi,та ще й купа лiкарiв медiнституту у неї лiкується,але це не головне.Для мене було головне тодi моя дитина,зберегти грудне вигодовування i бути здоровою без лiкiв.Вона менi в цьому справдi допомогла,а дальше вже треба себе пильнувати,думаю плавання i вправи допоможуть про грижi забути назавжди.Кожен вибирає сам що йому робити зi своєю проблемою,а я просто подiлилась своєю iсторiєю.Бажаю всiм бути здоровими!!!