міжхребцева грижа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 1 Лютий 2012.

  1. wesna

    wesna New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Можливо комусь допоможе мій досвід. У мене виявили грижу 7 мм у поперековому відділі на підставі МРТ. Найбільше боліла нога, спочатку не могла ні сидіти, ні стояти, думала вже так і буду лежача каліка. Лікар виписав якісь протинабрякові і протизапальні уколи, біль зменшився, але стояти більше 15 хв не могла. Найбільше сподобалася консультація на Топольній в хірурга Романюка (забула ініціали). дуже приємний чоловік і грамотний фахівець. Порадив робити легкі розтягуючі масажі в домашніх умовах, плавати і висіти на перекладині. З того всього займалась лише останнім. Чоловік зробив спеціальну драбину. Також їздила в санаторій в Немирів. Поки була там то ніякого ефекту не відчула, але через місяць біль поступово пропав. Чула що тепер оперують грижі в Стрию, швидко і якісно. Так що цей діагноз - не трагедія. :girl_bye2:
     
  2. missis smit

    missis smit New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    дівчата хоть хтось підскажіть лікаря,який лікує грижі!!!!!!!! хто знає або чув про лікарів які лікують масажом,голкотерапією,і гемеопатією????? я знаю одного чудо лікаря в Бірках,лікувалась у нього після 10 дневних процедур я ожила,і почувалась чудово за 2 роки ніразу не відчула болі у хребті,і досі все би було в мене добре,якщоб я одного дня непідняла 20 кг! цей лікар чудовий,і дісно лікує.......але він шалено дорогий! за 1 сеанс бере 300гр +десь 2 тис.грн. на гемеопатію разом приблизно виходить за 10 сеансів 5-6 тис.грн! можливо і більше!
     
  3. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Якої величини у Вас кила?
    Мене прооперували, оскільки нічого вже не допомагало.
    Але мій лікар сказав, що , якщо б, моя кила була хоча б правильної форми, а не клякса, можна пробувати водяні витяжки.
    Найближчі у Великому Любіні в санаторії. путівка туди не дешева, але на місці можна домовитись щоб їздити суто на ванни.
     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

     
  5. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: міжхребцева грижа


    Ідентична ситуація зараз в моєї свекрухи. Раніше шукала інфо на форумі щодо лікарів, але так нічого не знайшла, і не бачила цієї теми, шкода. Але свекруха їздила до Стрия, то сказали що оперувати не потрібно. Також висіть на перекладині. Зараз приймає таблетки які приписав лікар в Стрию, далі буде видно. Можливо хтось ще щось знає більше про такі випадки?
     
  6. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Коли мені було 20 (зараз 30) в мене виявили міжхребцеву грижу 9 мм в попереку на МРТ в Залізничній лікарні, то лікар (зав. нейрохірургією Гретченко) прибіг особисто мені це повідомити і сказав, що треба оперувати обов язково, поки вона не обплутала нерви. Прооперували, хоча приступ болі в мене був один раз в серпні, а в березні вже-операція. Від того часу поперек не болів жодного разу, але ногу тягне постійно, затерпає, хапають корчі час від часу. Дитину виносила, народила, без болів в спині. Не знаю, я до того часу боюся, що мене просто обдурили і нічого там не було ( хоча в банці після операції показали добрий кавалок), і вирізали мені диск чи його кусок не знаю. Планую зробити МРТ, щоб подивитися, що там, але дуже боюся, щоб там нічого такого не побачити, бо й так мучуся.
    Тепер володіючи тою інформацією, яка доступна зараз не робила б операції, по крайній мірі без наглої потреби, судячи з усього в мене її не було.
    Минулого року робила масажі по методу вертебрології проф. Данилова, пів року спина почувала себе краще ( просто на даний час спина затерпає в грудному і шийному відділах). Зараз бігаю щодня по 2 км і роблю легкі вправи (прес, "човник", "плавання"), про результати поки що говорити рано. Таке от.
     
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    він був чудовим лікарем! не думаю що він назначив вам операцію щоб собі нажитися, до нього і так завжди були черги, тепер так само до його сина. Якщо призначив- значить була потреба. Але я вперше чую що в нас в залізничній оперують грижі.
     
  8. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    це явні признаки нової кили,-зробіть МРТ
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Знаю що раніше робили, але лікар вже помер, хто саме не знаю. Бо подружці мамі саме там вирізали грижу.
     
  10. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Не знаю, бо нічого про нього не чула, ні поганого, ні доброго. Зрозуміло, що вибір був за мною (моїми батьками), він силою під ніж мене не клав.
    Я рада чути добрий відгук. Мене оперували таки в Залізничній це було в 2005 році, не знаю як там зараз.
     
  11. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Маю протрузії в шийному відділі хребта.Недавно защемило нерв в шиї,лікувалася в двох невропатологів,витратила багато коштів,лікування допомогло на місяць часу. Тепер знову защемило в шиї нерв, тягне руку,половина лиця терпне,тягне шию,не можу повертати голову. Вже незнаю чим лікувати і до кого звертатися.
    Чи хтось має таку проблему,чим рятуєтесь,можливо порадите до кого звертатися? А то вже незнаю чи до невропатолога знову,чи до мануального терапевта чи може десь на голки.
     
  12. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: міжхребцева грижа

    маю знайомого мануальщика ;) не стандартна особистість, але я задоволена і відгуки про нього також хороші ;)
     
  13. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Маю теж таку болячку Як такого болю в мене не було. Завжди болів-нив поперек, хрустіла шия. Час від часу робила масажі і мене попускало. А ж раптом почала терпнути рука. На це я не звернула належної уваги,тим більше, що це швидко минулося. Через півроку знов те саме. Минеться, як і тоді - подумала я. Через тиждень ледь ледь помітного затерпання - раптовий біль в лікті руки при повороті шиї. І чим далі тим гостріше! МТР показало ось таки діагноз: циркулярна кила с5-с6 5 мм із звуженням спинномозкового каналу. Правобічна парасагітальна та інтрафораменальна кила с6-с7 з компресію правого нервового корінця.
    І лікар з МТР і невролог з поліклініки і нейрохірург з Топольної - одностайні - операція. Біль в мене не минає навіть від уколів диклофенаку (препарат Вольтарен) і постійно два пальці на руці затерплі. Зверталася до інших лікарів-нейрохірургів - то інших двоє сказали що як для шиї - то кила дуже велика, але все таки лікар з Топольної сказав зачекати з операцією. Будемо пробувати лікуватися. На разі пю таблетки, колю уколи і ношу фіксатор на шиї. Болі припинилися,, але якщо голову поверну сильніше то біль віддає в руку. Поки гн мине больовий синдром ніяких інших методів не можна. Особисто я дуже боюся мануальних терапевтів і голковколювачів, хоча знаю що є люди яким вони помагали. Я на разі зупинилася на лікуванні яке назначив нейрохірург а там - час покаже.

    ---------- Додано в 02:36 ---------- Попередній допис був написаний в 02:30 ----------

    Третій рік лікую - а після двох тижнів бездоганно? А раніше що- не помагало?Щось з термінами наплутано..
     
  14. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    лікування , скоріш за все, водяною витяжкою.
    Вона на деякий час, ДЕКОМУ, допомагає. Але потім все повертається назад, якщо не займатись протягом року вдома. Є такі витяжки, найближче, у Великому Любіні. Ціни на путівку космічні як для тих умов що там... Але можна домовлятись на місці, щоб їздити лише на процедури, тоді ціна зменшується втричі )))
    Мені от килу Л5С1 в листопаді вирізали. Що можу сказати... було у мене 3 проблеми. Перша - затерпання ноги - минуло повністю. Друга біль у нозі , яка затерпала - минуло повністю. Третя - біль всередині сідниці, не знаю що саме там боліло і нило але це так і не пройшло, часто дається чути. Додалось в останній місяць - простріли в попереку, час від часу у ногу. Проколола диклоберл , коли вперше таке почалось - допоміг. Зараз знову, наразі 4 уколи і не легше зовсім. Нейрохірург, що оперував, пояснив якось так: у тому місці де кила тиснула на нервовий корінець хворе, слабке місце і до кінця воно ніколи вже здоровим не стане. Якщо консервативне лікування не допоможе, а воно в 80% допомагає, тоді є хірургічний вихід((((, який саме не сказав. Якщо буде така потреба, тоді й розповість.
    Порадив прокачувати м"язи спини вправами + плавання.
    На жаль часу на себе, як завжди, бракне.)))) Влітку на озеро і плавати-плавати-плавати )))
     
  15. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Просто мені цей допис схожий на рекламу з непродуманим текстом - там чітко пані дає посилання на санаторій, крім того такий самий допис є і на іншому львівському форумі де я теж читала про грижу.
    А про любінський санаторій я читала, але чекаю дозволу лікаря, бо він казав, поки є больовий синдром - лише носити комірець на шиї. А потім набиратися терпіння і лікувати. спочатку легкий масаж, потім легкі вправи. Про водні витягування поки нічо не каже.. Я правда ше не уявляю як мені то все поєднати з роботою..
     
  16. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Знайшла чудового мануальщика, який ще й ставить мені голки.Лікуванням дуже задоволена,стало набагато краще.Якщо комусь потрібно можу дати контакти.
     
  17. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Лікує після чіткого діагнозу, чи сам дивиться-рекомендує-помагає? Бо мені треба свій хребет комусь показати.
     
  18. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Не можу вам сказати, бо я мала томографію і плюс ще він мене направляв на термографію.Я задоволена,хоча пройшла поки що тільки 5 сеансів мануальної терапії та голок.
     
  19. mandrivnycja

    mandrivnycja New Member

    Відповідь: міжхребцева грижа

    Наскільки я знаю грижі і протузії це одне і те ж, тільки в одному випадку назва латинська. Я нещодавно натрапила на одну клініку, в якій займаються такими проблемами. Вилікувати зовсім без операції неможливо, але можуть покращити стан. Стабілізують хребет, та з допомогою терапії зменшують біль. Можна пошукати більше на неті кого цікавить назив. Terme Selce.
     
  20. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: міжхребцева грижа

    якщо після двох тижнів почуваєте бездоганно, то чому третій рік лікуєте?