Мобільні оператори зв'язку, 3G інтернет

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Siania, 19 Червень 2015.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, нарешті ми можемо користуватись швидкісним інтернетом!
    Я стою перед складним вибором оператора 3g, можливо хтось пробував, чи чув, який кращий?
    Одні схиляються до київстару, інші до лайфу, а треті взагалі рекомендують інтертелеком. А хочеться обрати і доступний і хороший по якості.
     
  2. Twinkle

    Twinkle Active Member

    два дні тому тестувала 3g в лайф, і в київстарі, то у лайф швидкість була більша десь 20 мбіт/с, в кс всього 10 мбіт/с, але швидкість ніби може від району проживання залежати
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Чоловік користає Лайф. Дуже задоволений.
     
  4. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Маю МТС. Дуже задоволена. Живу за Львовом, а швидкість чудова.
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Користуюсь КС - згідно мого тарифного плану. Швидкість нормальна і не треба купувати нову картку чи платити щомісяця окремо. В ІГ фото і відео грузяться швидко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    Користуюсь лайфом -задоволена. Пробувала у мами КС, сильних відмінностей не помітила.
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    по перше залежить від вашого місцезнаходження швидкість. По-друге, швидкість падає якщо ви рухаєтесь, потім від марки телефону теж залежить, в самсунгах доречі є певне обмеження від виробника.
    В Київстар давали абонентам "спробувати" 3Ж :) мене швидкість влаштувала, відео на Ютуб завантажувались одразу, і музику зручно слухати.
    По ціні нормальні КС і Лайф, поки обираю.
    Є така картинка інфографіка, може комусь у пригоді стане ;)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Дякую, але вона не зовсім точна.
    Можливо так є для Києва, але от на сайті КС для м. Львова пропонує інші тарифи:

    Абонплата 40 грн./місяць

    Абонплата 70 грн./місяць
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я з мобільного не дуже десь сиджу, інстаграм і тапаток) то ІГ літав при тій пробі ЗG а от посиденьки погано грузились чомусь, але може тому що тапаток в мене глючний... Такс, якщо купляти котрийсь з цих абонементів в КС то що буде з тим моім безлімітним, але повільним нетом? Тобто якщо закінчаться ті мегабайти то скільки буде коштувати інтернет? А скільки смс будуть коштувати і от все де прочерк...

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Якщо це буде Київстар, той тариф що по 40 грн, то на сайті пише таке:

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    В мене тариф вільний смартфон від київстар, то з початку червня мене автоматично перевели на 3G. Плати додаткової не знімає, швидкість супер-вайфай тепер взагалі не використовую.
    Плачу 20 грн/міс, наступного разу ніби до 30 мають підняти
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Tsaritsa

    Tsaritsa New Member

    я користувалась (спробувала по-крайній мірі) лайфом, чесно кажучи не в захваті, мій домашній wi-fi набагато швидший( в соц. мережі взагалі не могла зайти,а все решта дуже довго грузилось(
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    А мені, власне не зняло, бо не було 30-ти грн. на рахунку, а я щось не була вкурсі про ці зміни. Сьогодні поповнила, і, о чудо, дійсно користуюсь на халяву 3 джі інтернетом від Київстару. Швидкість супер, фільми онлайн завантажує одразу :girl_flirt:
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Щось останні два тижні почали дуже швидко знімати кошти з мобільного (київстар).
    Зазвичай тої суми мені вистачало на місяць, а тут два-три дні, і - "поповніть рахунок".....
    Вже декілька разів попонювала - те саме.
    При цьому телефоную, може, і менше, ніж звично.
    Як можна би вияснити ситуацію і виправити?
    Такі "золоті" послуги звязку мені не потрібні - тільки встигай поповнювати...
    Можливо, в когось була схожа ситуація?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Я в шоці з тих цін :girl_sad: . Тепер ніде нема безлімітного мобільного інтернету, ні в лайф, ні в київстар, а з жовтня бонуси київстарівські перестають діяти на інші оператори та стаціонарні телефони (тепер нащо вони мені здалися?). І я теж замітила, що витрачаю на поповнення дуже багато...
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ну треба ж якось "відбивати" гроші, потрачені на ребрендинг. А з кого? Та з користувачів.
    По темі: за день з'їло мені майже 9 грн. При тому дзвонила на стаціонарні 3 рази: 8 сек., 15 сек. і 2 з чимось хвилини (на Київстарівські номери безкоштовно). Прифігіла. Подзвонила до оператора. Вияснилось, що в них тарифікація похвилинна, 1,75 грн./хв. А чи ти говориш 8 секунд чи 59, їх не хвилює.
    Дешевше було перейтись в жек :girl_sad:
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member


    Відколи в них така тарифікація?
    Треба шукати альтернативу київстару.
    До речі, і Приватбанку теж з їх приват24.....
    :girl_cray:
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Чоловік хотів перейти на той, що за 70 грн. Але халепа виходить. Цей тариф діє не по всі Україні. Тільки в певних регіонах. Це при тому, що 30 км. від Львові цей тарифний план вже не діє.
     
  19. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Ну та Ви подзвоніть оператору, з'ясуйте ситуацію. Я завжди в незрозумілих ситуаціях так роблю, мені подобається клієнтська підтримка в КС.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не знаю. Просто коли з рахунку раптово зникає відносно велика сума, я завжди уточняю в оператора що і до чого (хіба якщо сама знаю, що наговорила багато).
    В мене тариф "Вільний смартфон. Регіон 1", оплачую 30 грн. в місяць, на київстар безкоштовно, Інтернет безлімітний. На інші оператори - 0,50 коп./хв. , на стаціонарні - 1,75 грн./хв. Sms - 1 грн. за пакет 50 смс/день, оплачую, коли користуюсь.
    Загалом нормально, але могло б бути краще.
     
    • Інформативно Інформативно x 1