МОДА і Стильність

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем ГаЛоЧкА, 10 Серпень 2007.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Ні...., проблеми з здоров)ям........................
     
  2. Koala

    Koala New Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    а где вы покупаете себе модные солнцезащитные очки? и вообще какие сейчас в моде?? у меня все никак руки не доходят, но когда то точно выберусь за ними :girl_cool: , вот такая модель нравится Polaroid M8908
    [​IMG]
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Я купувала в якомусь величезному супермаркеті у Львові, недалеко від вокзалу. На 3 чи 4-ому поверсі є магазин оптика. То я собі якраз полароїд купила , дуже мені подобаються, бо справді знімають бліки класно і просто зручні.

    А в моді далі великі окуляри, як і раніше.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    мені здається що то тільки в нас такі напряги... "О, подивіться, в неї туфлі коричневі, а сумка сіра" Хоч якщо брати те, в що ми мусимо часто одягатися турецько-китайське або фірмове, але враження що десь під Львовом скопійовано перешите, то дійсно краще гармонія ,а експериментувати будем, як буде одна шматина коштувати нормально ,а не половину прожиткового мінімуму
    п.с. наболіло:)
     
    Останнє редагування модератором: 23 Грудень 2009
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Стиль зірок

    Ні, це нові тренди моди. Подивіться на англійську королеву. У тої взагалі все одного кольору.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Стиль зірок

    та де та англійська королева, а де наші львівські жінки-дівчата... що я не знаю як воно було,я з тим росла...
    загалом стандартно носили чорні сумочки і чорне взуття... ну чи коричневе... загалом, що дозволяли фінанси, та й всі ще не настільки були розкручені щодо шмоток... потім ввійшло в моду біле.. до білого почали купляти і білі сумочки, але щоб не біле з чорним - бо то несмак... потім ввійшло в моду кольорове... дешеве яскравих кислотних кольорів, а потім і дорожче спокійніших, леопардове і подібне... потім почали носити все чорне щоб бути типу класік... дехто почав ходити як ото Бійонсе, а ті, що ще до того недоросли - критикувати, бо були на старій хвилі...
    (це звичайно не загальний огляд, бо я не дуже близька з модою - виключно оцінка асортименту магазинів і споглядання тих екземплярів на мимопроходящих двчатах, ну і звичайно завжди є ті, хто вдівається зі смаком зважаючи, чи незважаючи на тенденції)
    п.с. ой, ще була мода на одяг з чимось золотим, а потім чимось срібний... на сірий і срібний одяг ще досі є попит
     
    Останнє редагування модератором: 23 Грудень 2009
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Лілю, мені здається, що то трохи інше, там все строгий потокол, в т.ч. і щодо одягу,
    видається мені, що то є абсольтно нормально, тим більше-королева полюбляє кольоровеньке-жовтеньке, рожевеньке, голубеньке
    і обов"язково має бути капелюшок в тон, тому і аксесуари теж одног кольору.

    В повсякденному житті нам щодо цього пощастило більше, тому ми можемо обирати

    зараз все набагато лояльніше, навіть сказала б навпаки-не обов"язково взуття має бути того ж кольору, що й сумка

    аби все разом гармонійний вигляд мало

    я люблю величезні торби кольорові, маю їх кілька штук
    і маю купу малюсіньких клатчів-які не завжди пасують до взуття, але завжди підходять до одягу
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Ну, кажуть, що англійська королева смаку не має, тому так вбирається. :xaxa:
    то все жарти, звичайно ;)
     
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    оце надибала таку статтю, про 12 помилок гардеробу. Не зі всім, але так відсотків на 70 згідна з написаним.

     
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    А в мене пожиттєва проблема із взуттям.........Купую не те ,що модне чи подобається, а те що підходить:girl_cray:........бо маю 34 розмір взуття..........:girl_sad:
     
  11. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    О! знаю девушку, так у нее тоже такая проблема, она покупала специальные подкладки в нос обуви, и покупала 35-36 размер, конечно кроме босоножек. Как вариант делать на заказ обувь, но это значительно дороже((
     
  12. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    2009-2010 Хочу!!!
    [​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG]/1001/2b/8ac298c916ce.jpg[/IMG][/URL][/[​IMG][/URL][/IMG]IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 19 Січень 2010
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: МОДА і Стильність

    2010-2015 (до наступних виборів) Хочу! (с)

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2010
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Віршик в тему:
    Ты старомоден.
    Вот расплата за то,
    что модным был когда-то.

    Мода - це коли соромно дивитися на свої старі фотки, бо з диву помираєш, як таке можна було на себе нап"ялити.
    Мода тимчасова, стильність назавжди.
     
  15. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    То спецпропозиція для самовбивць і мазохістів? Як на тому ходити? Пропозиція Левандівки більш зручною видається:)))
     
  16. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: МОДА і Стильність

    валянки - то суперзручно!

    Австралійські ультрамодні угги 100% з валянок ідеї черпали:)
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Тю...
    Та ж власники ТАКого не ходять. Бо не креативно...
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Ой, а я люблю таке взуття))))))))
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: МОДА і Стильність

    Любов зла... (с)
    Думаю, всі гонорари за таке взуття йдуть у автора на психологів.
    Стіко комплексів в "одному флаконі"...
    Нє?
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: МОДА і Стильність

    А в мене 41.. Колись іза що не брала б взуття без обцасів, здавалося що нога моя клометрова. А тепер з задоволенням ношу навіть лодочки. Взагалі взуття то мій "пунктик", у мене більш як 50 пар мештів, 25-30 босоніжок, стільки ж чобіт. Навіть є однакові моделі в 2х різних кольорах. А ношшу переважно кросівки :)

    ---------- Додано в 12:01 ---------- Попередній допис був написаний в 11:59 ----------

    Маю кілька пар і з них не вилажу!!! Мама моя називає це взуття "прощай молодость" :))

    ---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:01 ----------

    Ось маю такого плану по разу вбрані..
    [​IMG]