Мода сезону весна-літо

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем natorella, 27 Січень 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я навпаки не люблю такі контрасти) точніше якщо воно задумано що ніби контраст, обманка, то ок, а коли дійсно нижна білизна і зверху щось грубе, то мені психологічно несприймається
    але от шкіра поверх ок, просто щільна тканина ,а от вязане чи геть антиподне то голова вскипає) хоча з цих фоток в дописі, то все б могла теоретично одягнути
    тут наприклад дуууже класно
    [​IMG]
    але тому що то дійсно і не білизна, а кардиган нямка, а низ який в нього
    то варіант для класика чи софт класика?, цікаво...
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну та бохо відомий вже досить давно і то не мода (як і панк, гранж, хіппі стилі і т.д), то більше стан душі незалежно від модних тенденцій :)
    Час від часу (як і всі інші стилі) він входить в "струю" і з"являється на модних показах (але пік високої моди на бохо по великому рахунку вже минув).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А як вам тенденція рваних джинсів? Отаких...
    [​IMG]
    Мені подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Рвані джинси мені подобаються, але чомусь не вкладаються в картину з туфлями. З кедами так.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Мені навпаки дуже вкладаються рвані джинси з туфлями, але не всі фасони, не всі фігури
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Bluewing

    Bluewing миється в бані

    Мені теж в Насті подобаються джинси, але не з туфлями. Я б вділа сліпони ,або лофери. 2068-5.jpg
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То просто дві різних історії :) Рвані джинси - щось бунтарське, певний виклик. Але з човниками - то ще + нотка драми, такий глемрок, а з кедами, сліпонами - чисто хуліганське і таке "пацанське" трохи :)
    Ну і варто пам"ятати що то одяг таки для досить струнких ніг - ті діри найчастіше візуально повнитимуть. Тому на комусь сприймаю ОК, для себе особисто навіть не розгалядаю :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Вчора бачила молоду жінку з досить пишними бедрами і як раз в таких джинсах, то виглядала дуже навіть апетитно, була в босоніжках на високій танкетці.
    Ох, я в пошуках ідеальних сліпонів. Хочу, щоб були не зовсім спортивні(так як відверто спортивного одягу майже не ношу), і щоб красівєнькі, і щоб не дуже гламурні. І ціна щоб нормальна. Щось таке
    [​IMG]
    :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    щось таке бачила в Златі, та що біля Магнусу, але на жаль, не пам*ятаю який був матеріал, чи штучне чи натуральне. Загалом там багато сліпонів, беру в них або на Південному (складніше пояснити де там магазинчик)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. DBar

    DBar Member

    У меня с этими слипонами вообще не вяжутся отношения те давят, те широкие и постоянно они как-то неудобно сидят на моей ноге. Много слипонов магазине возле дома и на фейме видела кожаные за 700 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kossa

    Kossa Member

    Гарні, я б теж такі собі взяла, бо в спортивному стилі в мене дуже багато взуття, а ці більш універсальні. Теж пошукаю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О, це вже цікавіше за осінь-зиму. Але в статті ті кольори зовсім інакші. Для себе виділила жовтий, синій, блакитний та ясне діло малиновий. Ще ось той рожевий блідий трохи схожий на мій.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, як готуєтесь до весни?
    Якийсь би look скласти, щоб цікавий і зручний (з 2 малявками мусить бути зручно).
    Все цікавить - взуття і верхній одяг; кофти/блузи і спідниці...
    Кого які образи надихають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Поділюся картинками з зустрічі яку готувала, але наразі без коментарів бо не маю часу і натхнення розписувати все про що ми говорили кому то насправді треба і що надовго, а що скоро набридне:)
    Тому просто мій короткий слайд-огляд тенденцій з подіумів :connie_pull-pigtail
    15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 31.jpg 32.jpg 36.jpg 37.jpg 51.jpg 52.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4