моя дитяча мрія

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем olenkastar, 22 Вересень 2009.

  1. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я в дитинстві мріяла бути стюрадесою ( чи то борт-провідницею), або юристом. Нажаль ні одна мрія нездійснилась. Перша моя освіта - менеджер ( так батьки хотіли), друга - фінансист.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А в дитинстві якось дуже переймалася дорослими проблемами,дивилась постійно з татом новини,і міркувала на різні теми так шо тепер аж реготати хочеться як згадаю які серйозні наміри були: я хотіла бути президентом,і казала шо всі безробітні в мене будуть будувати будинки і тоді всі безпритульні будуть мати де жити...бо дуже шось мені шкоди було тих людей:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: моя дитяча мрія

    казала, що буду бібліотекаркою - весь день сидиш собі і книжки читаєш :girl_crazy:

    зараз задоволена тим що роблю.

    Хоч і не бібліотекар, але книжок маю купу, а головне - маю час щоб їх читати :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мріяла жити у Львові, коли мене звідтам забрали, в нашої старої хаті. Досі мрію, мрію :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я мріяла бути письменником, модельєром, і, навіть, міліціонером.:girl_smile:
    Ніким з перелічених вище не стала.
    Але вважаю, що теперішня моя професія якраз для мене. А це завдяки татові, котрий в 11 класі вирішив, ким я буду. Спочатку я сміялася, казала, що ніколи в житті не буду поступати туди, куди він хотів. А він був упевнений, що це на 100 % моє. І переконав мене. Тепер дуже йому вдячна!!!:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    як на мене, все цілком логічно:)

    а я ще колись мріяла, щоб у нас все було, як на Планеті Новорічних Ялинок (твір Джанні Родарі): щоб у світі не було грошей, щоб всі ходили в хатньому одязі, бо так зручно :); щоб усю роботу виконували роботи, а люди щоб відпочивали; щоб можна було їсти все що є навколо (там в меню було, наприклад "нота "до" з горла індички :D"), щоб наша влада дійсно стала "Владою-Якої-Нема" і щоб основним видом транспорту були коники, стилізовані під дерев'яні... взагалі, я часто мріяла опинитися в місцях, про які читала, а читати я любила (через що зір препаскудний), та й зараз люблю не менше (мама з мене колись сміялася, що я читаю навіть рекламні буклети і написи на квитках:D)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    В дaлекому дитинстві мріялa стaти білим голубом:ninja: aбо клоуном.:girl_crazy:Мрія - не здійснилaся:girl_crazy:Трошки стaршою мріялa стaти моделлю, що і здійснилося, aле тільки в дитинстві.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    це була мрія мого меншого брата - став програмістом :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Тема про дитячі мрії звелася до "Ким ви хотіли бути в дитинстві?" :)

    Трошки розбавлю своїми ;)

    Я з дитинства хочу навчитися грати на фортепіано... найобразливіше те, що можливість є, а признатися комусь зі своїх стидно... одного разу чоловікові спробувала натякнути, але він повз вуха пустив... а хотілося почути щось типу "А в чому проблема..?"... не почула...

    і ще я колись мріяла навчитися гарно співати... тепер розумію, що нічого не вийшло б, бо крім мрій, треба мати ще й голос...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ланна

    Ланна Active Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    В мене була дещо специфічна мрія ))) Я хотіла працювати у лікарні в реєстратурі, мені дуже подобалося як тамтешні тітоньки виймали старенькі карточки, щось підклеювали туди, дописували, розкладували їх по поличкам. Згадую і сміюсь, це ж треба було про таке мріяти )))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я хотіла бути хірургом. От власне скальпелем різати і рятувати людей. Ще як зовсім мала була - модельєром. Тепер програміст...
    А ще з дитячих мрій - хотіла мати кучеряве волосся.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    І я хотіла.. А як почало кучерявитись, то стала вирівнювати.. ага...:girl_cray:

    Зовсім маленькою мріяла стати балериною.. ну, на крайній випадок, фігуристкою :girl_spruce_up: Потім вирішила, що то не серйозно, і треба бути вчителькою :) От. Потім хотіла в театральний :girl_in_dreams:, але боялася ту ідею просувати... Та і прагматична вже була... поступила в найоптимальніше з того, куди могла :girl_crazy:

    А щодо мрій не про професію... напевно, діти надто безтурботні, щоб про щось глобальне мріяти... Мені треба було, щоб на вихідні до бабці з*їздили, а влітку на море-озера... ото і всі мрії...

    О! Згадала! Я дуже хотіла піти до школи!!! :girl_claping: Тільки тою думкою і жила якийсь час :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я мріяла мати власну конеферму. Я так і бачила, як я буду доглядати за цими диво-тваринами, відчувала на дотик їхню м*якеньку мосічку:girl_in_dreams:, уявляла, як скакатиму безкрайніми полями... Ех, давно це було....
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А ще згадала, що просто марила фігурним катанням!!! Ще й досі уявляю себе "зіркою" на льоду, як дивлюсь різні льодові шоу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я з дитинства мріяла навчитись професійно танцювати бальні та латино-американські танці, а в рідному містечку тільки гурток з народних був,і досі мрію...І ще великий теніс - прийшлось займатись настільним.Мріяла завжди займатись тваринами та творити одяг --тут частково мрії здійснились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я мріяла стати педіатром-бо дуже люблю і з дитинства любила дітей:girl_in_love:. Але в останній момент передумала. Ще мріяла бути танцюристкою, мрію здійснила бо танцювала з 5-ти років але в професію це не переросло. А взагалі в глибокому дитинстві пам"ятаю хотіла бути бабою:girl_crazy:, щоб командувати такою як я внучкою і заставляти її їсти сир з цукром і сметаною і пити козяче молоко:bad:а потім нести показувати горня козі:eek:то тоді баба таке видумала і здавалась мені дуже блатною...
     
    • Подобається Подобається x 18
  17. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мої мрії змінювались з процесом мого дорослішання. Багато з них здійснювалися.
    Пам"ятаю, як завжди мріяла про власну кімнатку. Але так і не судилось. Тепер мрію, щоб моя доця мала таку.

    Ще з того що не здійснилось - це мрія про ковзани, або хоча б ролики. Щороку писала св. Миколаєві листа про них і уявляла як стану знаменитою фігуристкою:girl_smile:. Але, напевно, Миколаю не вистачало грошей на це, а може боявся за мою безпеку:confused:.

    Як закінчувала школу дуже мріяла про стрибок з парашутом, або з моста вниз головою:girl_crazy:. Перейшло. А от на дельтаплані дуже б не проти політати - відчути себе вільною птахою в теплих краях.:girl_tender::girl_in_dreams:

    Ще пригадала про характер: хотіла бути розумною і виваженою як Джейн Ейр та хороброю і рішучою як Скарлет О"Хара. О!
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  18. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я в дитинстві дуже перебирала професіями - то я хотіла бути вчителем, то лікарем, то адвокатом, то перекладачем англійської (коли дивилась Міс Всесвіт, уявляла як я сиджу біля представниці нашої неньки України, і перекладаю їй українською, що її запитують, бо вона недуже розуміє... І мені за це платять шалені "бабки" (наївна) ). В кінцевому результаті я фінансист, а про шалені бабки мрію ще досі:)

    А ще мріяла, що коли на вихідні я поїду в село і піду до клюбу, то там обов"язково буде хльопець з іншого села, який мені страшенно подобався і я так чекала, коли він мене поцілує...
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а ше ямріяла одружитися з Фредді Меркюрі з групи QUENN:) НЕ ЗНАЮ ЧОМУ ВІН ТАК МЕНІ ПОДОБАВСЯ,Я БУЛА В НЬОГО ПРЯМ ЗАКОХАНА. А ПОТІМ ДІЗНАЛАСЯ.ЩО ВІН ПОМЕР:sad: ось така дивна мрія
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я завжди мріяла бути співачкою в якомусь гурті!...і ще завжди хотіла мати таку силу щоб "закрила очі, подумала що хочеш, і щоб щось новеньке зявлялось"...а ще, могти бачити що роблять люди в даний момент ( відомі люди теж входили в ті мрії такого вміння ). О так!...і ні одна з них не справдились! :) , і ніякими здібностями не володію! :):):) і тепер, моя доля лінгвістом бути.
     
    • Подобається Подобається x 1