моя дитяча мрія

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем olenkastar, 22 Вересень 2009.

  1. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Сою дитячу мрію я реалізовую.:girl_curtsey: З 5 років я всім говорила - Я БУДУ ВЧИТЕЛЕМ. І так собі помаленьку - коледж, стала вихователем, університет, стала вчителем початкових класів, магістратура, стала практичним психологом. Ось такі дитячі мрії - і доросле їх втілення.
    Все у світі треба пережити
    і кожен фініш це по-суті старт
    і на життя не треба ворожити
    і по минуле думати не варт....
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я все дитинство мріяла співати...[​IMG] Співала в ансамблях різних, брала участь в обласному конкурсі,при чому все було на власному ентузіазмі, бо як тепер пригадую, всі учасники так серйозно готувалися, костюми, викладачі по вокалу, постановки танців. А я просто заявила татові, що хочу брати участь в конкурсі і край. Його колега написав мені пісню про маму, записали вони мені фонограму, тато кілька разів потренував мене співати в мікрофон(не так вже й легко, як вивилося, звук зовсім по-іншому іде). На конкурсі я була дипломантом..Хоч мій тато думав, що я навіть в другий тур не попаду, отака була віра в мене....:girl_mad: Але свій диплом я отримала! Потім ще з'явилася в нас якась нова викладачка вокалу, я до неї одразу записалася, походила, мені надоїло і на цьому моя мрія вичерпала себе... На згадку маю відеокасету, де я співаю.:girl_crazy: Тепер аж не віриться, що то я..
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: моя дитяча мрія

    В дитинстві я мріяла стати лікарем, неважливо яким, головне - лікувати. Коли закінчувала 9 клас, дуже хотіла йти вчитись на кравчиню/швею, але мама вирішила по інакшому...
     
  4. yaskrava

    yaskrava Active Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Ким я тільки не хотіла бути :girl_crazy:, ті мрії мінялися кожного дня. І бізнєс вумен, і співачкою, і артисткою, і вчителькою, і ще напевне було інших сто професій, які я вже забула. Але одна таки мрія зосталася :girl_in_dreams:, всі правда думають, що та мрія божевільна, але я хтіла бути і ще досі хочу бути детективом, розслідувати вбивства, збирати ті всі "пазли" до купи. Правда фізичні дані в мене не дуже :girl_cray:
     
  5. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я в дитинстві мріяла роздавати чай в поїзді. :girl_smile: Пригадуєте, ті маленькі кубики цукру на котрих був намальований поїзд. І ті металеві підставки для стаканів. Ой, як мені це подобалось... Але з часом я забула про це...А якось недавно, коли до рук потрапив такий цукор, пригадала про свою дитячу мрію і так весело одразу стало. Не знаю, чи шкодую, що ця мрія не збулась, але мрія була така мила....:girl_claping:
     
  6. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Ой, всьо життя я хотіла бути перукарем... так хотіла, ну так хотіла!!...:)
    Але, одного разу мама попросила щоби я їй заді зробила міліровку, бо вона не бачила, і мені було дуже нудно і нецікаво це робити і тоді я вирішила що це не моє покликання, і пішла в поліграфію, хоча тепер розумію, що вона теж не моє покликання...(

    о, згадала, а ще я хотіла бути співачкою! при тому що я зовсім не маю голосу))))
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я також мріяла стати вчителькою,потім співачкою,потім моделькою- в результаті стала адвокатом:girl_flirt:
     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а як вийшло?ким стала???ще живе та мрія всередині?
     
  9. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    О, це про мене. А ще я хотіла співати (немаючи слуху і голосу), а батьки стверджували, що художньої школи з мене достатньо.

    Потім мріяла бути серйозним викладачем-науковцем. Присвятила цьому 9 років + 1,5 роки спроби викладання у ВНЗ. Висновок: у пеклі мабуть затишніше, аніж на нашій кафедрі-"серпентаріумі".

    А зараз!!! Не робота, а казка! Але, навчаючись там, де зараз працюю навіть мріяти про таке не наважувалась.
    Тепер я вчитель художньої школи. Дітки талановиті, цікаві, уважні та допитливі. Віддача від роботи на усі 200%. За рівнем зарплати, правда нагує хобі.
     
  10. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    У мене завжди була одна мрія, бути вчителькою! Я її успішно реалізувала,попрацювала 4 роки в школі,успішно звільнилась,і тепер від мене можна почути одне"в школу не повернусь навіть під дулом пістолета". Ось так можна розчаруватись у дитячій мрії.:girl_sad:
     
  11. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: моя дитяча мрія


    Ех,мрії-мрії...У дитинстві мрій була цілісінька купа - я мріяла бути і лікарем(окулістом,стоматологом:girl_crazy:),і бізнес - леді,і вчителькою,і співачкою.відтоді,як вперше по телевізору побачила КВН - захворіла сценою і мріяла бути там,чути оплески глядачів,хотілося співати,жартувати,дарувати людям приємні моменти. І моя мрія збулась - хай я не стою на сцені поруч із Масляковим,але грати на львівській(і не тільки) сцені - це теж дорогого вартує.
    Ще одна дитяча мрія збулася - я вчителька.Скільки себе памятаю,постійно залишалася після уроків в порожньому класі і уявляла,що навчаю діток,писала щось на дошці,пояснювала,вдома свої старі зошити списані "перевіряла":girl_haha:На жаль, реалії нашого життя виявилися такими,що мрія після її здійснення поблякла(зовсім не так я собі уявляла свою роботу).Але то вже таке - проза життя.
    Вже у студентські роки мріяла(і досі мрію) - працювати перекладачем чи викладачем у вузі:girl_smile:
    А взагалі я велика мрійниця:girl_smile:
     
  12. носик

    носик New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Привіт!Мріяла у дитинстві чимало....І ким тільки не хотіла стати...Спочатку хотіла бути міліціонером))))) але після раптової невдачі на уроках фізкультури,коли у стрибку застрягла на козлі- відразу ж перехотіла....Згодом вирішила стати зубним лікарем)))) сиділа і читала книжки,розглядала будову зуба...але...коли пішла до зубного і мені трішки добряче по каналах пройшлися і ще кров побачила....ну відразу ж перехотіла...Найбільшою мрією була стати модельєром одягу...Люблю щось створювати,вишивати,бісер,шити...По освіті трішкине вийшло....За вступ сказали(навіть і те, що щось вмію) треба дати 7 шт зелені...мама на таке не погодилася і стала я навчатися на бухгалтера...деколи пробую свої сили у дизайні.коли знайомлюся з творчими людьми але ніразу це не приносило мені якихось додаткових коштів.Хіба..збитки і трішки у житті просвітлило...Але всерівно залишаюся такою ж наївною людиною.,яка прагне буди модельєром...:girl_crazy:
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Носик! Майже як я:) Теж бухгалтер за освітою, а мрію стати дизайнером інтерєру.... Отож моя мрія втілюється тільки на компі:sad:
     
  14. носик

    носик New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    хоча бухгалтер ще не зовсім,а тількинавчаюся...та й ще з животиком зараз...доводиться трішки прогулювати,але по повній відробляти))) А з мрією про модельєра не розстаюся...стараюся всюди її втілити...вдома стіни по своєму розмальовую...картини роблю і вишиваю....чоловік вже змирився і підтримує
     
  15. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я дуже підтримую те побажання.
    У дитинстві у мене були різні мрії і лікарем,і художником(дуже хотіла розмальовувати чашки, щоб коли люди будуть пити з них, відчували радість),і стюардесою(дуже подобалась їхня спецодежа і літати) і ще багато ким хотіла бути.
    Та повірте, МРІЇ ,таки збуваються, якщо у них не зневірюєшся, а віриш ,як у дитинстві.
    Сьгодні мене чоловік привітав із "св.Миколаєм"і так сказав:- "вір у дива, як у дитинстві".
    Та він добре сказав, бо пам"ятає цей рік, як я мріяла,мріяла... довгі роки мріяла ...і раптом в один рік збулися більша половина моїх мрій. Якщо чесно то я сама не можу ще повірити що воно так, адже факт річ уперта.
    Так що мрійте навіть ,якщо думаєте, що таке не реальне для здійснення все одно мрійте і вони збудуться , як у мене.Я Вам усім цього дуже,дуже сильно бажаю!!!
     
  16. Pazunika

    Pazunika New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    усі мрії збуваються (я у цьому вже не раз переконалась), тому мрійте обережно ;)
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    о, а я з дитинства пам)ятаю лише те, що коли мене питали ким ти будеш коли виростеш, я казала, Мамою))) ця мрія поки що не збулась...., а ще мріяла бути вчителькою праці))).. майже збулась- я працювала майстром виробничого навчання в швейному училищі)))), -більш не хочу))))
    сама заповітна мрія поки що бариться з здійсненням, сподіваюсь на це є вагомі причини)
     
  18. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я коника хотіла мати (і хочу) .... живого.... чорного....:girl_in_dreams::girl_tender:
     
  19. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    я дуже хотіла бути вітражистом, так хотіла, що і досі хочу, завжди ходили до церкви, в музеї, а там такі штуки красиві на вікнах, я завжди думала, що і я таке колись буду робити, а діти приходитимуть і дивитися будуть, може хто знає, хто би міг навчити заплачу, поможіть здійснити мрію БУДЬ-ЛАСОЧКА))))))))))ЛАСОЧКАААААААААААААА
     
  20. Margarin4ik

    Margarin4ik Active Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я не назву себе дуже великою, тому моя мрія: в майбутньому бути мамою!:girl_smile: