Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

  1. Так

    51,5%
  2. Нi

    48,5%
  1. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    В мої роботі найркаще це Excel, працюю з цифрами.
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    І я показала, чого добилась, і яка економія в рік для фірми. А у відповідь почула "хіба на фірмі то твої гроші...працюй, і поменше рахуй чужі гроші"... тепер ні стимулу ні бажання... була би альтернатива - зараз би поміняла роботу.
     
  3. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Мене запросили на співбесіду в останній мій робочий день перед відпусткою. А потім я на 2 тижні поїхала відпочивати.


    Ні, не впевнена, нажаль. Мені на тепер. місці роботи також обіцяли золоті гори.


    Дякую boro за допис, я так і сказала працедавцеві, що мене практично все влаштовує в новій роботі, окрім рівня з/п, що типу я не хочу переходити на нову роботу на з/п меншу, чим я маю зараз (вони на 20% все таки меншу пропонували), і тяжко добиратися на роботу. Тобто я відмовилася. Вони навіть не хотіли далі те питання з/п обговорювати, подякували і сказали до побачення. Як не як з/п, гроші - то є вагомий мотиваційний фактор і йти на роботу з меншою з/п, маючи за плечима ще досвід роботи, я якось собі не дозволила.
     
  4. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Не робота прикрашає людину - а людина роботу. Якусь мінімальну кар"єру можна зробити і на посаді технічного працівника якщо того дуже захотіти.
     
  5. OlesjaDi

    OlesjaDi New Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Я закінчила облік і аудит! І після закінчення мріяла попасти працювати в банк! Це бажання було настільки сильним, що я погодилась навіть на безплатне стажування тільки б мене взяли! Викладалась на всі 100%, робила будь яку роботу яку давали! Коли набралась мінімального досвіду, тоді перейшла в інший банк, почала з економіста і дойшла до начальника сектора! Головне мати ціль і бажання і все получиться ОБОВЯ'ЗКОВО!!!:girl_yes:
     
  6. Diamond

    Diamond New Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    О-о! Як я Вас розумію! У мене ще досі тремтять руки і сіпається око від розмови з фінансовим директором! Я працюю оператором в одному маленькому колл-центрі на румунськіх вхідних дзвінках. Оскільки дзвінків дуже мало, тож мене нагружають будь-якою іншою роботою: рекламу про колл-центр розміщати, відповідати на інші вхідні дзвінки, чуть не прибиранням займатись! От я і вирішила звільнитись, бо так далі не можу! Так вони мені половину з/п за якісь "прогули" зрізали і сказали, що я можу йти на всі чотири сторони...
    Я тепер і не знаю, що робити, адже працювала не офіційно, лише якісь химерний трудовий договір всі працівники щомісяці підписували, копіїї нам все обіцяли дати, але так і не дали, а сьогодні мені взагалі заявили, що в офіс більше ні ногою не пустять, бо він лише для працівників
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Ще пiд час навчання,на другому курсi,маючи на той момент дитинку,зрозумiла,що тре заробляти,пiшла на курси бухгалтерiв.в 22 роки ,помiнявши декiлька робiт i набравшись певного досвiду,отримала роботу гол.буха одного СП,паралельно вела ще декiлька пiдприемств i мала грошей...аж 50-60 дол.в мiсяць,це були роки 90-тi...деколи з/п цукром отримувала,або чим iншим...потiм була на утриманнi)) ...а потiм ,одного дня,вирiшила iхати на заробiтки,в Iспанiю,була там чудових три роки.Приiхала назад i постало питання працевлаштування...а я як слiпе кошеня,з бух.справи все змiнилось,з'явились новi вакансii про якi я не знала,усюди пишуть вiк 30-35...подзвонила в компанiю,дистрибуцiя косметики,що шукала мужчину з авто...i пропрацювала там 4 роки.Потiм регiональним менеджером,на iншiй фiрмi i в декрет.В 35 рокiв.Без надii на збереження мiсця.Коли доцi було 1,5року якось подумала,от було б добре-раз,i я на роботi,без поi3док в киiв,без 3-4х спiвбесiд...так i вийшло,робота спiвзвучна з моiм хобi,чи хобi з нею,маю ненормований графiк,вiдповiдно час на дiток,шефова моя супер тьотка,я себе повнiстю реалiзую,оплата адекватна,а ще менi вiд компанii перепаде навчання про яке я тiльки мрiяла!
     
  8. Tora

    Tora Member

    чи подобається вам ваша робота?

    Привіт,дівчата.Напишіть про свою роботу,обов"язки і чому вона вам подобається? Я зараз в пошуку роботи і не можу ніяк знайти те,що лежить до душі.Працювала бухгалтером, кредитним консультантом в споживчих кредитах. остання робота подобалась,та я розумію,що це неперспективно. Хотіла спробувати менеджером,та виявилось,що мої уявлення про цю роботу хибні.насправді-менеджер-це людина,яка як кінь гонить по Львову і шукає клієнтів.Бо звідти , де напрацьована база клієнтів-працівники не йдуть,тримаються місця роботи.Розкажіть детальніше про роботу менеджера та інші економічного напрямку
     
  9. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: чи подобається вам ваша робота?

    я працюю менеджером, але як кіник не бігаю. Порозміщала оголошення в інтернеті, газетах, певний час продзвонювала різні фірми, мейли часто відправляю. Одним словом - дуже не втомлююсь. Та й робота подобається дуууже і на масло (і не тільки) до хліба вистачає.
    Пі Сі: а робоче місце в мене взагалі дома, тому раденька, як слоник:girl_dance:
     
  10. Tora

    Tora Member

    Відповідь: чи подобається вам ваша робота?

    Напиши будь ласка яким саме менеджером ти працюєш? продаєш товари?як потрапила на цю роботу? мене не беруть без досвіду.які мінуси цієї роботи?

    ---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

    Може хтось підкаже-чи варто йти на роботу,яку мені недавно пропонували-перша:заповнювати рекламою друковане видання,співпраця з рекламодавцями,а друга робота: праця в кадровому агенстві-розміщення вакансій,пошук працівників для працедавців(оплата-відсотки від суми отриманої від працевлаштування)
     
  11. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: чи подобається вам ваша робота?

    продаю поліграфічні послуги
     
  12. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: чи подобається вам ваша робота?

    обирати звісно Вам, але можливо варто звернути увагу на другу пропозицію, за умови, що агенцтво в яке Вас запрошують- "хороша контора" котра займається підбором персоналу для достойних компаній! адже погодившись Ви отримуватимете відсок від винагороди ваших клієнтів, а це важливо! Окрім того допомагатимете людям!
    :girl_smile: отож вибір за Вами! УСПІХУ ВАМ! :girl_bye2:

    ---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    Olviya, це не у Вас хибні уявлення про цю посаду... про100 в умовах сучасного ринку поняття про цю посаду ПЕРЕКРУТИЛИ ... і МЕНЕДЖЕРАМИ стали називати посади з обов"язками типу: торговий представник, агент ... А ЦЕ НЕ ПРАВИЛЬНО!!!! :girl_impossible:

    ПОЯСНЮЮ всім хто на стовпі прочитавши оголошення про набір в контори типу "Тянші" людей БЕЗ досвіду роботи, віком 18-45 років, з гнучким графіком роботи на посаду МЕНЕДЖЕРА думає, що це шукають менеджера- НІ, хибно, вони шукають торгового представника, агента....:girl_haha: але НЕ менеджера, адже цій посаді відповідають інші обов"язки!!!

    МЕНЕДЖЕР- це КЕРІВНИК, УПРАВЛІНЕЦЬ
    !!! Ця посада передбачає, що Ви будете займатись:
    ПЛАНУВАННЯМ- а саме: менеджер оцінює ДЕ знаходиться компанія в цей час?-> КУДИ вона хоче рухатися? -> ЯК ви це робитимете?
    ОРГАНІЗАЦІЄЮ- окресливши план потрібно підготувати та забезпечити його виконання. Наприклад, якщо у вас є план проведення якого масового заходу (скажімо навчання), то організація його виконання передбачає, зокрема, підбір та розміщення відповідних робітників, придбання та доставку необхідних матеріалів, контороль за оплатами та інше...
    МОТИВУВАННЯМ- Серед німців існує таке прислів'я: «Хто виробляє, той не керує, хто керує, той не виробляє». Зробити роботу якісно чужими руками — завдання не з простих. Для цього необхідні: талант, знання та вміння. Відповідне ставлення до підлеглих, щоб робота не була каторгою і катастрофою.... в такому випадку все на смарку і шкериберть!!!
    КОНТРОЛЕМ- це вже порівняння фактичних результатів із запланованими.

    ось Вам пояснення з МОГО особистого ДОСВІДУ перебування на цій посаді :girl_cool:
    маю надію Вам це допоможе!!! :girl_curtsey: а ще роз"яснить іншим хто такий МЕНЕДЖЕР!!! :girl_dance:
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2010
  13. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: чи подобається вам ваша робота?

    я б теж спробувала другий варіант. Плюси роботи - робота з людьми, спілкування. Будете знати про ринок праці, як правильно проходити співбесіди. а пропрацювавши рік-другий - підете на підвищення або на тій же фірмі, або з впевненістю займете вакантну посаду менеджера з підбору персоналу у великій фірмі. На сьогоднішній день в хороших компаніях ця робота є дуже перспективна та оплачувана.
     
  14. Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Так, менеджмент - це управління. Але далеко не завжди управління людьми (як багато-хто розуміє). Це може бути також управління якимось процесом, як то: будівництвом, продажем. Менеджер з продажу - це не просто продавець, який стоїть за прилавком, а людина, яка керує самим процесом - пошук клієнта, допомога йому зробити правильний вибір, далі - співпраця з логістикою, бухгалтерією, потім - підведення підсумків, подальше планування.
    Це особливо буде цікаво людям, які мають бажання самим впливати на певні процеси і отимувати результат.
     
  15. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Ну незнаю, але коли мене вчили що таке менеджер, то основною ознакою менеджера були саме підпорядковані йому ЛЮДИ. Можливо зараз вчать по іншому.
    Я вважаю, що це не менеджер а продавець-консультант.
     
  16. Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Поширена помилка :girl_smile: Я ще на співбесіді своїм майбутнім керівникам доводила, що це одне і те ж..
    Але після того, як пропрацювала спочатку саме продавцем-консультантом, а ось вже більше трьох років менеджером з продажу, - як ніхто розумію різницю.

    О, ще тут і тут цікава інформація щодо цієї професії - функціонал, необхідні навички..

    І ще дуже важливе зауваження. Мотивація менеджера з продажу зазвичай побудована таким чином, щоб заохотити працювати. А саме, значну частину зарплати становлять відсотки від продажу.

    Перед тим, як піти працювати на мою нинішню роботу, я зарікалась працювати де-небуть за відсотки (думала, їх якось незрозуміло і нечесно нараховують) :girl_smile: Але тепер, коли мої відсотки вдвічі-втричі більші від "ставки", і я сама чітко можу їх порахувати (все максимально прозоро), я вважаю таку систему мотивації мало не ідеальною. Тепер нізащо б не пішла на голу "ставку". Можливість заробити більше є реальним стимулом до роботи.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2010
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

     
  18. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    я тільки влітку закінчила вищу освіту і моя перша робота - це профком студентів. Я напевно, одна з не багатьох, яка скаже, що мені ця робота дуже подобається. Поясню чому. Хоча зарплата не дуже висока, я працюю офіційно, на трудову. Також я вічно зі студентами))) У мене таке враження, що моє студентське життя ще не закінчилося - це так весело))) А ще, в мене з дитинства закладені організаторські здібності і нарешті на цій роботі я себе можу проявити))) Як для першої роботи, то мені дуже-дуже добре. А в майбутньому - поживемо-побачимо:)
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    хоча до закінчення моєї ДВ ще ой як довго,але вже задумуюсь,чи варта повертатись на роботу....та камерна атмосфера університетська щось мені не дуже тепер...я змінилась...дисертацію закинула,хоч і дуже мені моя тема подобалась ...сама обирала (СОЦРЕАЛІСТИЧНИЙ КАНОН В УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ: механізми формування і трансформації)...повертатись на трохи вищу за мінімалку зп не хочу...йти в гімназію (чоловік агітує ...аргументи - і діти біля тебе будуть,і 3 вихідних на тиждень, і літня відпустка довга...)..але то не моє...в 1999 році було моє, а в 2011 - не моє...одним словом треба "шукати себе", як говорять...наразі я не в розпачі,але в глиииибокій задумі...нащо були ті позолочені медалі за 4,5 крб....ті 2 дипломи з відзнаками, аспірантура, статті,конференції...краще б дитину одразу народила,як вийшла заміж..вже б до 3 клясу ходив
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    але
    то в 20.. році невідомо, що саме захоче стати "вашим" - чого ви завчасно переймаєтеся?
    в державі, та й в освіті невідомо що буде за кілька років (при теперішніх-то міністрах ))
    а якщо вас все-таки це ставить в глиииибоку задуму - то, може, варто подумати про повну перекваліфікацію?
    головне не тільки дуже захотіти, а й мати потужну мотивацію - тоді все реально.

    я думаю, причому без жодної романтики, що робота повинна приносити задоволення. навіть, якщо вона і має свої недоліки, тоді на них вдало підшуковується якщо не виправдання, то метод боротьби,
    якщо ж робота не приносить задоволення - тоді недоліки вишукуються, навіть нерідко притягуються за вуха.