Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

1. Так

51,7%
  2. Нi

48,3%
  1. Made in USSR

Made in USSR Well-Known Member

Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

1) брали мене на одну роботу, а потім сказали виконувати зовсім інше. оплата стала мало не вдвічі меншою. не шкодую що пішла.
    2) фірма закрилась, але навіть якби так не сталось, то все одно треба було б шукати чогось більш оплачуваного. шкодую найбільше за колективом.
    3) конфлікт з шефом та підірване фізична і моральне здоров*я. анітрохи не шкодую.
    4) повелась на обіцянки кар*єрного росту і високу ЗП. фіг там. моральне виснаження і мізерний заробіток. не шкодую що пішла.

Зараз знайшла роботу по спеціальності,маю найгнучкіший у світі графік, роблю те, що мені подобається і багато вчуся нового. Ну і ЗП, теж непоганий стимул.

Моя порада: не бійтеся міняти щось в своїй роботі. Врешті решт знайдеться те, від чого будете отримувати задоволення.
    Хоча, така моя порада більше підходить тим, хто має "підстраховку". Я не знаю як би я діяла, якби не мала можливості шукати ту роботу, яка мені сподобається. Напевно, трималась би того, що є...