Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

  1. Так

    51,5%
  2. Нi

    48,5%
  1. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А я вже втомилась від своєї роботи... Хоча сильно нарікати причин не маю - їжджу через день, тобто 3 рази в тиждень, маю можливість працювати вдома, з/п більш-менш влаштовує, хоча при нинішньому курсі $ дохід в двічі менший виходить, лояльний шеф... Але за 6 років одноманітної праці - втомилась. Хочу змін, або відпочинку довготривалого
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ух... спробую...
    Навчалась у Львівському Інституті Менеджменту, звісно на факультеті Менеджмент організацій... Чому?! Як виявилось так батьки вирішили ще в моєму 10-му класі, пра я про це взнала на свому 2-му курсі... Вийшла заміж, пішла в академку, народила сина, розлучилась, вернулась на навчання і т.д.
    Працюю 5 років в сфері торгівлі, виросла з мерчендайзера до ТОП керівника. Після того, як звільнилась з першого місця праці (працювала там 3 роки), намагалась переконати себе, що не моє... не вдалось..., навпаки... зрозуміла, що намагаюсь себе обманути. Успішно вернулась в торгівлю. Зараз організовую структуру продажу по Україні, створюю торгові доми і контролюю їх роботу. Надзвичайно задоволена своєю роботою, яка поєднує і мої навички в торгівлі, і призвання, і творчість. Йду до цілі отримання МВА і поєднує це все з консалтинговою діяльністю в якості корпоративного коучера.
    Батьки таки не помилились... За що їм окремо респект і велика подяка.
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А я ось незнаю чи мої "метания" можна назвати карєрою, все настільки різне....
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми


    а ким ви зараз працюєте? бо не розумію я троха тої спеціальності - ні не економісти ( бухгалерія,банки, фінанси, страх і т.д.) , ні міжнародники( дипломатія, предст і т.д.) , ні мовники.??
    в якій сфері ви працюєте? де є така посада спеціаліст міжнародних економічних відносин?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    Думаю, готують працівників ЗЕД
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    я думаю працівники ЗЕД- це митники (митна справа, якщо на самій митниці розглядати) або економісти, тому що ЗЕД на підприємстіві лягає на плечі бухгалтерії+митний брокера (знову ж таки митнас справа)
    але ніяк не на спеціальність -міжнарожні економічні відносини..............
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    Не факт, розмитнення - то тільки частина справи, і насправді його роблять брокери. Я в принципі трохи далека від того, ось, що знайшла посадова інструкція
    Наскільки я знаю у нас це здебільшого менеджери з продажу або постачання, які замаються імпортом-експортом.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    "менеджери з продажу або постачання, які замаються імпортом-експортом".
    просто на звичайних підприємствах, які мають імпорт рідко взагалі є така посада Менеджер ЗЕД, переважно її навязують просто менеджеру який вичає швиденьку ділянку.жодного разу не бачила особі що закінчила для цієї посади міжнародні економічні відносини.
    цікава думка людей з цієї освітою, ким вони зараз працють??

    і до речі в цій інструкції написано- кваліфікаця за спеціальність МЕНЕДЖЕМЕНТ!!!. а не міжн.економ. відносини.
     
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    Ну то як кажуть, яка контора що собі придумає. До речі серед ейчарів я теж бачила мало людей з профільною освітою.
    Та й, скажімо, такої посади як філолог нема, а спеціальність є.

    Але дійсно цікаво почути нарід, який має таку освіту.
    В нас в компанії одна кобіта має таку освіту - працює, фактично, діловодом :xaxa:
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    оо. і я про те. цікаво.
     
  11. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    Як спеціальність для міжнародників в дипломі пишуть "Міжнародник-економіст. Перекладач", "Міжнародник-юрист. Перекладач" і т.д. Тож не такі ми вже і не потрібні на ринку праці :). Серед своїх однокурсників не знаю жодного безробітного чи сильно незадоволеного своєю роботою. Правда, деякі люди паралельно вчились на "чистих" юристів, економістів.
    Менеджерами ЗЕД дехто таки працює, і такі посади є. Працюють економістами (я одна з них), фінансистами, юристами, юрисконсультами, перекладачами, менеджерами з туризму, в МЗС, радникмаи депутатів у ВР. Підозрюю, що багато починають діловодами, офіс-менеджерами. Більшість (принаймні, серед моїх знайомих) працює в міжнародних компаніях. Багато переїхали в Київ.
    Невже у когось була перша робота, на яку Ви прийшли професіоналом? Нас можливо і не навчили нічого конкретного, зате навчили знаходити і використовувати інформацію. Щоб попасти на роботу варто себе добре подати. А виконувати обовязки того самого економіста через місяць-другий, спеціаліст міжнародних відносин може не гірше випускника економічного.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    справа в тому що усі ці професії названі вами існують на окремих факультетах.
    наприклад - переклад окрема наука, економіка - теж. окремо існую туризм, юриспруденція.
    ну взнала загалом те що і знала. спеціальність для мене ця залишається надалі не конкретною.
    думаю не віддала б я туди свою дитину.

    і не йдеться що ці спеціалісти безробітні. малося на увазі, що якась розмита діяльність. звичайно, що з ВУЗУ ніхто не приходить професіоналом, але згодом зростає в своій професії. а тут з самого початку - працює не за спеціальністю виходить.
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2009
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    ав нас заразвсе таке,розмите,купа іноземних слів,а що вони означають ні\хто незна....спціальностей понавидумували купу, а хто виходить з тих студентів неясно....От моя спеціальність-товарознавство та експертиза в митній справі....до чого тут приліпили митну справу неясно,з нашим дипломом на митниці ми нафіг не треба.....Адля того,щоб бабла побільше срубувати,бо то вже не просто товарознавчтво, товарознавство в мит.справі......
    І така сама дурь в нас з посадами....куда не глянь на фірмі одні директора,штук 5,зфінансі,з ком.питань,з реклами.....бла бла бла та офіс-менеджери.....Та шо казати,навіть двірники вже стали клінерами
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    про двірників- класно насмішили:)
    власне те у митній справі - то чисте заробляння грошей в ЛКА. і думаю що ті МЕВ - то теж для цього.
    ходила колись на курси польської і викладач з Університету з кафедри словянських мов - казав нам сам, що на його думку теж МЕВ -для грошей, бо вони ні філологи ні економісти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    По ідеї ви як товарознавець ц митній справі мали б точно ідентифікувати товар так його код, тобто до якої точно категорії він відноситься, і відповідно як його розмитнювати.
    ІМХО
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    власне 5 рокі в товарознавство і вчили, і митну справу також..... але з дипломом ЛКА митниці не потрібні
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Редагувати опитування Результати опитування: Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?
    Так 30 50,00%
    Нi 30 50,00%
    Голосували: 60. Ви вже голосували у цьому опитуванні

    Цiкаво що вже зрiвнялась статистика 30 задоволенi i 30 нi :)
     
  18. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    Ну і хай хоч всі інші кажуть, що я "не філолог і не економіст", головне, щоб так не казали мої роботодавці і клієнти і щоб я була задоволена грошима, які мені приносять мої МЕВ :).
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Знаю кілька людей, які закінчили МВ. Одна дівчина працює в перекладацькій агенції у Львові (не секретарем, звісно), хлопець у Києві зам начальника відділа логістики (мають справу з митницею). Кілька людей викладає в універі. і досить багато по закордонах ще вчаться. :)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Участь батьків у виборі професії дітьми

    та це однозначно! головне щоб вам подобалося. просто для себе виясняла. і таки більше схиляюся до думки Каті - є спеціальності для заробляння грошей ВУзом.
     
    • Подобається Подобається x 3